Wygłuszenie pod maską!

Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4250
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Wiesz co, ja tam jestem zwolennikiem jednej metody może tu niektórzy się ze mną nie zgodzą ale wam powiem kup gumę do konserwacji podwozi lub karoserii oczywiście na pistolet i nałóż grubo ze 2 warstwy może drożej wychodzi ale jest trwalsze przy tym konserwujesz i nie ma mowy o jakim kolwiek zdarciu tej powierzni a już na pewno od tego się nie ubrudzisz i efekt wygłuszenia jest bardzo dobry tylko cena za tą przyjemność ciutkę droższa. Pozdrawiam
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
guciek
Posty: 365
Rejestracja: 2006-05-16 23:19
Galeria: viewtopic.php?t=9590
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: guciek »

Ja tam kupiłem mojego bez wygłuszenia.No i ładnie silnik chodzi ładnie go słychać ,lakier mi nie pęka ani nic podobnego sie nie dzieje.
Maska faktycznie czasami jest gorąca ze można się oparzyć ale komu to przeszkadza :twisted:
był Probe I 2,2 USA GL
on 17 manual klima gleba
jest chrysler stratus 2,5 v6 full opcja
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 819
Rejestracja: 2004-03-01 17:31
Galeria: viewtopic.php?t=5568
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Marcos »

bo masz GL, a turbo naprawdę ostro sie grzeje :D
GG:9377317 white GT1 90'
Awatar użytkownika
ZENiTH
Posty: 1356
Rejestracja: 2005-10-17 17:59
Galeria: viewtopic.php?t=6493
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ZENiTH »

Moje turbo też ma gołą maskę bo wygłuszenie po prostu się rozsypało i ściągnąłem resztki. Lakier nie pęka i nic się nie dzieje. Czekam teraz na folię aluminiową do profilowania i zrobię całkiem nowe wygłuszenie.
Ford Probe '92 2.2 GT USA Igen --> teraz już szwagra
Titanium Fox
Mazda 929 HD 3.0 V6 24V DOHC '93
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

Ja też się wypowiem na ten temat i musze powiedzieć ze ja kupiłem praktycznie bez wygłuszenia :evil: :evil: Bo było tak poszarpane ze szkoda gadać i był jeden problem mały maskę miałem tzn lakier popękany normalnie tego nie było widać ale jak się przyjrzeć to masakra była :( :( :( Teraz mam nowy lakier na całej bryce :twisted: :twisted: :twisted: i na razie nic się nie dzieje ale myślę o tym wygłuszeniu bo skoro jest to nie po to żeby było tylko żeby chroniło i wygłuszało :lol: :lol: Zwracam się od razu z proźbą czy może ktoś ma na zbyciu takie cos w dobrym stanie ????????? Bo mam takie zboczenie ze lubię wszystko (prócz lakieru ) do oryginału doprowadzać wiec może ktoś ma jak cos to priv POZDRO
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”