Jaki rozmiar opon na felgi 16 ?

Awatar użytkownika
_/Damian\_
Posty: 493
Rejestracja: 2005-10-18 14:32
Samochód: Ford PROBE II ECP, 1994 2,5V6 24V
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Jaki rozmiar opon na felgi 16 ?

Post autor: _/Damian\_ »

Nie Sprzedam ;)
Gen II 94
V6 2,5L
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki rozmiar opon na felgi 16 ?

Post autor: Romas »

ja na twoim miejscu nie szukał bym dębicy tylko chociażby rozważył bym Nokiana, dębica jest przereklamowana, a jak by tego było mało,to na obecne zimy, i co sam stosuje wolał bym częściej kupować np. co 2 lata nalewki, i będziesz miał świeżą gumę, a tak to będziesz żałował hajcu zeby co 2 lata kupić nową oponę i z czasem będziesz jeździć zimą na kartoflach :wink:
Awatar użytkownika
_/Damian\_
Posty: 493
Rejestracja: 2005-10-18 14:32
Samochód: Ford PROBE II ECP, 1994 2,5V6 24V
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Jaki rozmiar opon na felgi 16 ?

Post autor: _/Damian\_ »

Romas wychodzę z założenia, że na bezpieczeństwie nie będę oszczędzać, jeśli nawet miałbym co 2 sezony kupować owe kapcie:P W przypadku akurat Dębicy to ja ma zupełnie odmienne zdanie:) Był sezon, ze śmigałem na Dębicy (mój pierwszy sezon). Następnie miałem okazję nabyć nowe Pirelli, a swoje roczne używki odsprzedałem. Po pierwszym tygodniu śmigania na Pirelli w okolicach Karpacz, Szklarska, nie mogłem zdzierżyć tego, ze połakomiłem się na niby super, extra, bo zza zachodu gumki:P Jazda w porównaniu do Dębicy to był koszmar i nic więcej! Uwierz@ Czym prędzej rozstałem się z Pirelli, kupiłem Sava Eskimo i jak to mówią niebo, a ziemia:) Przelatałem na nich 9 lat, jeszcze sezon bym pociągnął, ale jak pisałem powyżej cenię życie :) Idą do lamusa. AAAA, aby nie być gołosłownym dla swojego Focusa w ubiegłym roku zakupiłem Dębicę Frigo HP, jeszcze nie HP2. Przejechałem 16tyś. km i z ręką na sercu nic złego na te kapcie powiedzieć nie powiem:) Jednym słowem polecam:) Jedynie co mnie teraz zastanawia to ta owa nośność, nic po za tym, bo jestem zdania, że do Dębicy nie można się przyczepić, a biorąc pod uwagę cenę do jakości to wypada naprawdę 1-klasa!
Nie Sprzedam ;)
Gen II 94
V6 2,5L
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”