Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Re: Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Post autor: Natan »

Wiec mam rozumiec ze oprucz Mobila 1 oleje innych producentów sa BBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE .............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiec lejmy tylko MOBIL 1 :D :D :D :D :D :D :D :slon: :slon: :slon: :slon: :slon: :slon: :slon: :slon:
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Post autor: Maxxum »

moric6666ziemia pisze:... A jeszcze inna sprawa dostałem meila od jakiegoś pana z tego forum co mi parę nie miłych słów napisał Nie wiem jak mam to rozumieć Przecież to forum jest od tego by na pytania odpowiadać A nie robić łaskę I tylko głupie uwagi że mam sobie szukać A po co to forum jest Mam problem to pytam -o-| -o-|
To ja - ten pan, który Ci napisał te niemiłe słowa.
Wydaje mi się że Ty nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć tego, co próbujemy Ci od dłuższego czasu wytłumaczyć.
Uwaga jaką Ci zwróciłem - nie jest moim zadaniem głupią uwagą. Napisałem Ci, żebyś wcześniej użył funkcji "szukaj" zanim znów zadasz pytanie, na które już udzielono odpowiedzi i to po kilka razy. Jeżeli uważasz, że forum jest po to, aby każdy zadawał te same pytania po milion razy a reszta klubowiczów jest po to, żeby na nie znów odpowiadać - to się niestety mylisz.

Owszem - forum jest po to, aby pomagać, udzielać rad, rozwijać wiedzę, nawiązywać nowe znajomości, przyjaźnie.
Nie jest natomiast śmietnikiem, do którego wrzucamy wszystko jak leci. Jeżeli tu zostaniesz dłużej - sam zrozumiesz, że nie robimy Ci na złość.

Jeżeli tak nie uważasz zapraszam na pw, bo to nie miejsce na takie dyskusje.
Ewentualnie Tu
:arrow: http://fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=10074
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Post autor: Patryk- »

Poza tematem :) Moric probe kupiłeś z allegro czy wystawiasz go systematycznie na sprzedaż?
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Post autor: Kocureq »

Robert pisze:Obalanie olejowych mitów: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Ksm4Q1W7-cA
Bez przesady, straszna propaganda :)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Post autor: Robert »

Pewnie tak, bo nie oglądałem - nie moja bajka. Widziałem tylko sam początek, że do starych silników leje się syntetyk i pomyślałem, że zainteresuje to innych, przeciwstawiając mity mobila mitom wyniesionym z pracy przy beczce z olejem (ew. przy stoisku z kujawskim).
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
moric6666ziemia
Posty: 74
Rejestracja: 2012-01-01 19:23
Samochód: Ford Probe GT 2,2 89r
Lokalizacja: Wilkowyje

Re: Filtr Oleju-Gdzie go szukać / znaleźć w GT 89'

Post autor: moric6666ziemia »

To do mnie to pytanie czy ja kupiłem z allegro?? :evil: :evil: He dobra ja nigdy nie kupuję z allegro I nie mam zamiaru go sprzedać
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”