Ile wytrzymuje turbina ?

Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: Ile wytrzymuje turbina ?

Post autor: Prezes »

Hmm.. może ma ich tyle bo po każdej ''kresce'' musi wymieniac na nową? :mrgreen:

Patryk zobacz tu:
:arrow: http://www.turbopama.pl/index.html. Sąsiad mi mówił że tak kiedyś swoją oddawał. Napisałem im maila odnośnie dostępności zestawu naprawczego do turbiny ew. kosztu remontu. Zobaczymy czy coś odpiszą.
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Ile wytrzymuje turbina ?

Post autor: Patryk- »

ale moja ma pękniętą obudowe ...to też zrobią?
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4250
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Ile wytrzymuje turbina ?

Post autor: Bogdan9999 »

Jak chcesz bawić się w zwiększenie mocy to daruj sobie pakowanie kasy w seryjną turbinę.
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: Ile wytrzymuje turbina ?

Post autor: Prezes »

Aaa.. kurde nie wiem.. A może by kupic jakąś używkę z niepopękaną obudową i wtedy spróbowac. Najlepiej będzie jak zadzwonisz i się zapytasz. Ja spróbuje się popytac o jakąś tanią używkę z dobrą obudową.

Bodziu niby tak ale jak nie seria to trzeba w t3 pakowac kasę ( a propos widziałem nawet na e-buy gotowe kolektory pod to turbo ) a wydawac 1200 na niepewnego chinola który się może zaraz rozwalic też nie warto.
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Ile wytrzymuje turbina ?

Post autor: Patryk- »

Bogdan9999 pisze:Jak chcesz bawić się w zwiększenie mocy to daruj sobie pakowanie kasy w seryjną turbinę.
No właśnie nie bardzo uśmiecha mi się pakować w seryjne turbo kase, jak by się trafiło coś taniego i kręcącego się tak że nadaje się do jazdy to z chęcią kupił bym serie, ale tylko po to żeby jak najszybciej odpalić dziada i zobaczyć jak To będzie latać na przelocie i na zwężce, doprowadzić żeby wszystko cykało jak należy na serii i wtedy kupić coś innego już docelowo...bo wiadomo że z zupełnie innym turbo składanie przeciągnie się zaraz w czasie....

P.S Prezes nie zawracaj sobie głowy regeneracją Tylko popytaj o jakieś zdatne turbo, patrzyłem na alledrogo były jakieś nawet po 300-350zł ale czy to coś warte? niby bez luzów, ale na co jeszcze zwrócić uwagę przy takiej aukcji ?
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Mroczek
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-04 09:09
Samochód: brak
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Ile wytrzymuje turbina ?

Post autor: Mroczek »

Problem turbiny wcześniej czy później cię dopadnie. Korzystałem z firmy http://turbodynamica.pl/, na razie chodzi, chociaż to samochód siostry i ma naklejkę, żeby nie wyłączać szybko silnika po zakończeniu jazdy :D
...szybko nie zawsze znaczy niebezpiecznie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”