jakie wymiary ma wal???;)

Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

jakie wymiary ma wal???;)

Post autor: kicur »

witam!! mam pytanko -jakie wymiary powinien miec wal na panewkach -chodzimi o srednice walu w miejscu gdzie przychodza panewki(glowne i korbowe)-chodzi mi o rozmiar nominalny no i jesli sa podane dane na poszczegolne szlify to tez bym prosil-pytam bo czekam na serwiskowke ale musze to wiedziec jak najszybciej - aha i nie orientujecie sie moze czy do probaska idzie dokupic tloki i pierscienie na szlif ?? bo slyszalem ze sa tylko nominaly-dzieki pozdrawiam!! 8) :D
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Gość

Post autor: Gość »

kurde mam to tylko tabele są w dziwnym formacie i nie wiem jakto mam przenieść tutaj.
Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: kicur »

Qrcze jak mozesz to wyslij mi na kkicur@wp.pl -bo ja tez zabardzo nie wiem jak to tutaj zamiescic :lol: -dzieki 8) :D
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Gość

Post autor: Gość »

Ale nie format tabelek jest jakiś dziwny że nie moge tego skopiować. Jutro (a właściwie dziś z rana) zainstaluje coś do zrzutu ekranu i już.
Gość

Post autor: Gość »

Mam to chyba to :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: kicur »

wielkie dzieki SQad !! :D nie orientujesz sie moze czy sa jakies serwisowki w jezyku polskim -bo ta co zamowilem jest w angielskim-nie tam zebym angileskiego nie znal ale poprostu duzo szybciej mozna uzyskac informacje z polskieji serwisowki :lol: -jeszcz e raz dzieki! 8) :D
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Gość

Post autor: Gość »

O kurde ale narobiłem bigosu z wielkością tabelek :P

A serwisówek w jeżyku polskim chyba nie ma. :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”