Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Awatar użytkownika
--C--
Posty: 834
Rejestracja: 2008-07-14 23:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: --C-- »

Siła wiary czyni cuda :D
Czarny FORD PROBE II GEN. 93r 2.5 V6 24v
Obrazek
Awatar użytkownika
Ambrozy
Posty: 294
Rejestracja: 2008-01-04 22:04
Samochód: brak
Lokalizacja: Małkinia Górna

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: Ambrozy »

Cypol pisze:Siła wiary czyni cuda :D
Placebo?? :mrgreen:
93'EuroProbe 2 i 1/2
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: Robert »

Skoro wiara, to hostia :idea:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
kamillbn
Posty: 43
Rejestracja: 2008-10-01 11:01
Samochód: Jeep Cherokee,'90, 4 litry+LPG
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: kamillbn »

odnośnie ceramizerów 8)
swego czasu... za siedmioma górami...
miałem H civic 4 gen, super maszyna- niestety podkatowany i zagazowany silnik,1500ccm,podgrzany dzięki pękniętej chłodnicy i młodzieńczemu zapałowi(a zakład że pojedzie 200? itd. wiadomo głupota nie boli i przechodzi dopiero z czasem) i rdza tu i ówdzie przesądziły i zapadła decyzja- szukamy jelonka.
jako że cena była przystępna (bodajże 2100?) jelonków było dużo ale każdy jeden stwierdzał że silnik padaka a ja po każdej wizycie zostawałem ze złomem który co dzień dusił konie, gubił niutonometry, tracił kompresje i żarł mineralny na wiaderka. z pomocą przyszedł kumpel który doradził Xeramixa, i profilaktycznie 2 puchy motodoktorka, który i tak gorzej zaszkodzić nie mógł. wiadomo w silnik poszła świeża oliwa, chociaż generalnie i tak średnio raz na tydzień olej się praktycznie "wymieniał" :( zalaliśmy jakąś gestwinę bodajże Hipol- wiem że na bank było to z beczki kupione na litry i dziadek lał to do ciągnika rolniczego,a po za tym ~4 zł za litr :wink: jak już mówiłem do silnika poszedł świeży olej byle jaki ale świeży, następnie wspomniany ceramizer i bodajże 600ml motodoktora.
po zrobieniu 2 tys. km samochód został sprzedany- kupił go znajomy który doradził zalanie tego shitu i który w tym eksperymencie uczestniczył.
po kolejnych i to niecałych 2 tysiącach z silnika wylazł korbowód i właściwie nie było co zbierać.a do tego czasu chodził lepiej niż nowy, no na porównywalnym poziomie, zero stuków czy hałasu no igła można powiedzieć.
kumpel zrobił swap, trafił na silnik-złom w podobnym stanie jak ten kupiony odemnie powtórzył "kurację" i sprzedał autko.

wiem że olej o gęstości równej niemalże towotowi na pewno nie pomógł i że silnik był padaka itd itp, ale do zalania tego gó...na nikt mnie już więcej nie namówi.z ceramizerów i innych tego typu specyfików wyrosłem, pozatym gdyby zagęszczanie oleju lub modyfikowanie go było wskazane niewątpliwie producenci oleju robiliby to by przyciągnąć klienta.
na chwilę obecną jestem po kapitalnym w Probasku(pełny syntetyk i te sprawy 8) ) robionym na jesieni więc nie potrzeba mi udoskonalania oleju 8)
historia:
-kadet gsi,ciemny fiolet metalik, 2,0 8v '94
-civic 4gen,morski, 1,5 D15B1 '91
-passat b4, szary, 1,8+kompresor g60 '92
-ibiza, niebieska, 1,4 mpi '97
-PROBE, czerwone, 2,0 16V, II gen. '96 - SPRZEDANE :( -ukochane autko
-frontera, srebrna, 2,3 TDI '92
-megane ph1,wisienka, 1.6 '97
-cherokee,biały, 4,0 '90
i kilka innych terenówek....
JEST: E36 coupe, zielony, 2.0 '92
Awatar użytkownika
seru
Posty: 55
Rejestracja: 2009-03-13 14:46
Samochód: brak
Lokalizacja: Końskie

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: seru »

Ceramizer nie zagęszcza oleju. Jak zalałeś hipolu do silnika który osiąga koło 7 tys obr. (bo u hondy to standard) to nie dziwne, że się rozsypał :D
Ja badałem w beemce kompresje tylko po zalaniu specyfiku i przejechaniu ponad 1 tys km, była bardzo zbliżona do fabrycznej a samochod z przebiegiem ponad 350 tys km (nie mierzyłem kompresji przed operacją)
kamillbn pisze:pozatym gdyby zagęszczanie oleju lub modyfikowanie go było wskazane niewątpliwie producenci...
Pewien Polak wynalazł zderzak który wchłania energię uderzenia samochodu w sztywną przeszkodę z prędkością ok 50 km/h. Projekt wykupił jakiś zachodni koncern samochodowy i schował do szuflady. DLACZEGO?
Wiele jest takich przypadków, a wszędzie chodzi o kasę ;)

Uważam, że ceramizer nie jest sposobem na uniknięcie remontu jak w przypadku Hondy Kamila ale może pomóc w wozie który jest jeszcze w dobrym lub niezłym stanie technicznym.
Był: Probe II GT (USA) 2.5 V6 + LPG , Bordowe - również wewnątrz :D
Jest: BMW E39 540i 4.4 V8 + LPG = ok. 300KM
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: Kocureq »

seru83 pisze:Pewien Polak wynalazł zderzak który wchłania energię uderzenia samochodu w sztywną przeszkodę z prędkością ok 50 km/h. Projekt wykupił jakiś zachodni koncern samochodowy i schował do szuflady. DLACZEGO?
Łągiewka? Hehe... Zaczynamy? :lol:
kamillbn
Posty: 43
Rejestracja: 2008-10-01 11:01
Samochód: Jeep Cherokee,'90, 4 litry+LPG
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: kamillbn »

Seru właściwie masz rację ale tylko w miejscu że ceramizery nie są sposobem na uniknięcie remontu.
Zdaje mi się że skoro silnik jest w powiedzmy dość dobrej kondycji (jeździ,pali,nie żre nadmiernie oleju i ma jeszcze trochę mocy) to nie ma sensu lać tego typu specyfików, no chyba że profilaktycznie ktoś ma chęć sprawdzić co się stanie po zalaniu,albo autko ma iść na handel :roll:
No bo skoro nie jest to sposób na uniknięcie remontu to co właściwie ma nam dać? :D
Nie wiem jak Wy ale ja na swoim niedawno robionym Probkowym silniku nie zamierzam, przynajmniej na dzień dzisiejszy, testować działania ani ceramizerów,ani moto doktorów,ani innych specyfików tego typu, nawet gdy wiedziałem już że muszę robić silnik nie przyszło mi do głowy próbować zalać tym, po prostu jeśli samochód ma mi posłużyć to wolę zrobić remont niż eksperyment w wyniku którego mogę coś zepsuć gorzej niż jest zepsute, nie bronię nikomu próbować- w swoim aucie możesz nawet użyć ceramizera zamiast oleju jeśli masz taką chęć :wink: , jeśli potwierdzicie że ceramizery działają i nie mają negatywnego wpływu na silnik to chętnie przemyślę sprawę raz jeszcze 8)
A silnik Hondy który był zalewany tym "Hipolem" (a może był to "Turdus"?a może jeszcze jakiś inny-generalnie chodzi o tani,towociasty olej)był na wykończeniu jak już pisałem i nie osiągał nawet 4k RPM bo strach było kręcić go tak wysoko żeby się nie rozpadł :wink:
Co do beemki to nie mam zdania,mój brat ma beemkę ale nie mam z samochodami tej firmy praktycznie żadnej styczności,a jeśli faktycznie poziom sprężanie wzrosło gratuluję.
a program o tym gościu oglądałem kiedyś bodajże w " strefie 11" :mrgreen:
historia:
-kadet gsi,ciemny fiolet metalik, 2,0 8v '94
-civic 4gen,morski, 1,5 D15B1 '91
-passat b4, szary, 1,8+kompresor g60 '92
-ibiza, niebieska, 1,4 mpi '97
-PROBE, czerwone, 2,0 16V, II gen. '96 - SPRZEDANE :( -ukochane autko
-frontera, srebrna, 2,3 TDI '92
-megane ph1,wisienka, 1.6 '97
-cherokee,biały, 4,0 '90
i kilka innych terenówek....
JEST: E36 coupe, zielony, 2.0 '92
Awatar użytkownika
seru
Posty: 55
Rejestracja: 2009-03-13 14:46
Samochód: brak
Lokalizacja: Końskie

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: seru »

kamillbn pisze:ja na swoim niedawno robionym Probkowym silniku nie zamierzam, przynajmniej na dzień dzisiejszy, testować działania ani ceramizerów
Ja testowałem na beemce (zalałem bo brała troche oleju, teraz nie bierze prawie wcale) a na probku poprostu zastosuję, bo jestem zadowolony z efektów. Nie ma sie o co spierać, obydwaj przedstawiliśmy swoje fakty, ci co się wahają muszą wybrać sami.
Był: Probe II GT (USA) 2.5 V6 + LPG , Bordowe - również wewnątrz :D
Jest: BMW E39 540i 4.4 V8 + LPG = ok. 300KM
kamillbn
Posty: 43
Rejestracja: 2008-10-01 11:01
Samochód: Jeep Cherokee,'90, 4 litry+LPG
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: kamillbn »

seru pisze:Nie ma się o co spierać, obydwaj przedstawiliśmy swoje fakty, ci co się wahają muszą wybrać sami.
wiadomo- nie jesteśmy tu by się kłócić. na pewno Ci odważniejsi z nas spróbują zalać, ja mam trochę lęki bo szkoda kasy włożonej w silnik, ale nikogo nie namawiam do stosowania/nie stosowania - wiadomo ze swoim autkiem każdy ma prawo zrobić co zechce :wink:
jeśli zalejesz, napisz jak wpłynęło to na pracę silnika,czy coś dało itp.
historia:
-kadet gsi,ciemny fiolet metalik, 2,0 8v '94
-civic 4gen,morski, 1,5 D15B1 '91
-passat b4, szary, 1,8+kompresor g60 '92
-ibiza, niebieska, 1,4 mpi '97
-PROBE, czerwone, 2,0 16V, II gen. '96 - SPRZEDANE :( -ukochane autko
-frontera, srebrna, 2,3 TDI '92
-megane ph1,wisienka, 1.6 '97
-cherokee,biały, 4,0 '90
i kilka innych terenówek....
JEST: E36 coupe, zielony, 2.0 '92
micek
Posty: 265
Rejestracja: 2008-05-09 22:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: Ceramizery - AutoRepair

Post autor: micek »

kocureq pisze:
seru83 pisze:Pewien Polak wynalazł zderzak który wchłania energię uderzenia samochodu w sztywną przeszkodę z prędkością ok 50 km/h. Projekt wykupił jakiś zachodni koncern samochodowy i schował do szuflady. DLACZEGO?
Łągiewka? Hehe... Zaczynamy? :lol:
Ja też to widziałem, i nie dowierzałem. Jakoś nie do końca mogę w to uwierzyć :shock: . Jeśli dobrze pamiętam to było to na TVN czy Polsacie w "Nie do wiary" a wynalazca był gdzieś ze Śląska. Nawet chyba gdzieś to nagrałem. Eksperyment był robiony na maluchu - 126p.

Co do "doktorków" ... hmmm kiedyś, sporo latek minęło bo już w dowodzie zabrakło miejsca na pieczątki ;), takiego doktorka wlał mój ojciec do VW Golf II 1,6TD, 86 r. Jestem jego pierwszym właścicielem w kraju. Ja nim przejechałem jakieś około 80 tyś., może więcej. Jak do tej pory nic poważniejszego się z nim nie dzieje i przez ten czas nie działo. Kiedyś, z głupoty sprawdzałem ile wyciągnie iiii .... 165 km/h i więcej już go nie cisnąłem. Na razie jeździ i nic poważniejszego się nie zapowiada. Czy doktorek coś poprawił?, nie wiem, byłem wtedy bardzo mało doświadczony żeby coś zauważyć, równiejszą pracę czy coś podobnego.
PROBE I, 2,2 GT, 92 r.
gg 16101475
Awatar użytkownika
matix84
Posty: 218
Rejestracja: 2009-09-10 21:24
Samochód: był Ford Probe II, 2,5 V6 '94 163KM
Galeria: viewtopic.php?t=16857
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: matix84 »

Trochę już z Was przerabiało różne "magiczne" produkty ale widzę, że temat obraca się głównie w okół oleju silnikowego.
Ktoś może przerabiał temat oleju przekładniowego? Konkretnie chodzi mi o to, że gdy kupiłem auto w skrzyni był czerwony olej (obstawiam, że do automatów) - zmieniając wszystkie płyny wlałem tam Hipol 80W90 GL-4. Ale powoli moja skrzynka zaczęła wyć w związku z tym zacząłem się zastanawiać nad wymianą oleju na gęstszy lub dolaniu jakiegoś "zagęszczacza". Co o tym sądzicie? Jaki jest gęstszy olej od 80W90 dostępny na rynku na którym da się jeździć i nie będzie problemów ze zmianą biegów? Kumpel mówił, że olej do automatów jest rzadszy niż do manualnych skrzyń - w takim wypadku po co ktoś wlał taki olej?
Wiem, że takie rozwiązania są lamerskie ale chciałbym poczekać z wyjmowaniem skrzyni, aż skończę sprzęgło i zrobić wszystko za jednym zamachem.
Klima Systems - Chłodnictwo, Klimatyzacja, Wentylacja, Elektryka, Automatyka
www.klima-systems.pl
Krzysiek P
Posty: 155
Rejestracja: 2009-10-30 16:46

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Krzysiek P »

Olej do skrzyń biegów dobiera się w zalezności od ich pasowania fabrycznego, z tego właśnie do skrzyń pasowanych niemalże setka w setke leje sie olej wyglądający jak woda zeby wnikał wszendzie. hipol to mozna sobie lać do poloneza gdzie skrzynia ma tyle luzów ze nawet smar wejdzie.
Czerwony olej nieznaczy ze do automatów.
Osobiście widziałem zielony olej do skrzyń. A zielony w takim wypadku to do skrzyń.. jakich?
Awatar użytkownika
matix84
Posty: 218
Rejestracja: 2009-09-10 21:24
Samochód: był Ford Probe II, 2,5 V6 '94 163KM
Galeria: viewtopic.php?t=16857
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: matix84 »

Katalogowo do tej skrzyni leje się olej 75W90 lub 80W90 Gl-4 GL-5. Czy on będzie nazywał się Hipol, Castrol czy Motul to 80W90 będą miały taką samą lepkość/gęstość.
Klima Systems - Chłodnictwo, Klimatyzacja, Wentylacja, Elektryka, Automatyka
www.klima-systems.pl
Krzysiek P
Posty: 155
Rejestracja: 2009-10-30 16:46

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Krzysiek P »

matix84 pisze:Katalogowo do tej skrzyni leje się olej 75W90 lub 80W90 Gl-4 GL-5. Czy on będzie nazywał się Hipol, Castrol czy Motul to 80W90 będą miały taką samą lepkość/gęstość.
Oczywiscie ze tak. w tym masz całkowitą racje.

Ale po cholere chcesz zagęszczac olej skoro na większej lepkosci skrzynia jeszcze szybciej padnie a wcale niekoniecznie bendzie cichsza.
To sie mija z celem. to jest moje zdanie. w każdym razie z nikogo sie nie podsmiewam ani niechce nikomu nażucić jakiegos własnego zdania.
Siema i powodzenia ze skrzynią.
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 651
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: pusher1 »

Do probe leje się olej ATF ze względu na to że nasze autka mają niektóre wersje z chłodniczką oleju w skrzyni manualnej ale i te które nie mają tej chłodniczki mają również Atf , bynajmniej tak jest podawane katalogowo do jedynki niewiem jak u ciebie ale skoro mówisz że był czerwony to był to na 100 ATF :wink: :wink: :wink: . Ja zalałem mobila atf 220 dextrona tak zwanego i jestem jak na razie bardzo zadowolony skrzynka śmiga jak marzenie :lol: :lol: .pzdr.
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
bogdano
Posty: 469
Rejestracja: 2010-07-01 13:02
Samochód: Probe 2.0 16V 1994 wersja Hamerykańska i V6 granat EURO 96'
Galeria: viewtopic.php?t=19509
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: bogdano »

A ja mam pytanko czy ktoś testował najnowszy reklamowany wynalazek? :

http://www.modifikator.pl/home-modyfika ... odifikator

Warto to wlać do silnika?
Lepsze dwa Probki w garażu niż Porsche w kalendarzu ;)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Robert »

"Najnowszy" pojawia się w tym wątku w 2008 roku.
Tylko odsyłacz do onetu jest tam nieaktualny: :arrow: http://moto.onet.pl/1542233,1,modyfikat ... tykul.html
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
bogdano
Posty: 469
Rejestracja: 2010-07-01 13:02
Samochód: Probe 2.0 16V 1994 wersja Hamerykańska i V6 granat EURO 96'
Galeria: viewtopic.php?t=19509
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: bogdano »

To jest chyba to samo. :) Ale nie wiem, warto to lać do silnika czy nie? Jak sądzicie?
Lepsze dwa Probki w garażu niż Porsche w kalendarzu ;)
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Kocureq »

Każdy ma swoją opinię, możesz sobie poczytać wcześniejsz w tym wątku i w sumie chyba nie ma żadnych faktów które by coś tu zmieniały. A nie wiem, czy w ogóle w klubie ktoś to lał.
Awatar użytkownika
wuka
Klubowicz
Posty: 1031
Rejestracja: 2012-01-25 20:30
Samochód: FORD PROBE II 2,0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=19968
Lokalizacja: Kraków, Gorlice

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: wuka »

Kurcz powiem wam, że po przeczytaniu tego wątku naszły mnie pewne przemyślenia. Jakieś pół roku temu wlaliśmy do ojca auta DOCTORA i niedawno mu się rozsypał rozrząd. Może coś jest w tych ulepszaczach nie tak. Powiem, że na początku praca silnika się poprawiła.
Obrazek
Awatar użytkownika
bogdano
Posty: 469
Rejestracja: 2010-07-01 13:02
Samochód: Probe 2.0 16V 1994 wersja Hamerykańska i V6 granat EURO 96'
Galeria: viewtopic.php?t=19509
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: bogdano »

Co to znaczy, że rozsypał się rozrząd? Wałki się rozleciały czy pasek pękł?
Pozatym DOKTOR to doktor a nie modyfikator. Doktora można na każdej stacjii kupić za parę złotych a ten modyfikator trochę kosztuje jednak :)
Lepsze dwa Probki w garażu niż Porsche w kalendarzu ;)
Awatar użytkownika
wujeksex
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-09-08 21:09
Samochód: Probe II 93 2.0 BASE MTX USA
Galeria: viewtopic.php?t=14440
Lokalizacja: Żarowo, Stargard Szczeciński

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: wujeksex »

Ciekawe, czym tak na prawdę jest ten modyfikator.
O ceramizerach też było głośno, były badania, testy. Ludzie zalewali i chwalili, ale po kilku latach pisali, że silnik padł, rozszczelnił się itp.

Ja wolę wymienić olej (5W-40) co 7k, zamiast lać takie coś. Po prostu boję się o swój silnik.
Był Probe II 93 2.0 BASE LPG ATX USA
Probe II 93 2.0 BASE MTX USA
Odważni nie żyją wiecznie - Ostrożni nie żyją wcale...
Na rozstaju dróg..... redukcja i but :)
Kobieta - istota stabilna emocjonalnie, niczym powierzchnia szklanki wody, trzymanej przez osobę z chorobą Parkinsona, któremu palą się spodnie podczas tańczenia Lambady

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Natan »

Ja to bym proponował samemu wypić taki preparat i się wyleczyć..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
Awatar użytkownika
Mroczek
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-04 09:09
Samochód: brak
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Mroczek »

Wszystkie dodatki, doktory są jak morfina dla konającego. Taki dodatek nie zregeneruje przecież zużytego podzespołu a jedynie wspomoże jego nieudolna pracę, do czasu. Nie chciałbym kupić samochodziku z takimi płynami. #-o
...szybko nie zawsze znaczy niebezpiecznie...
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: Ulepszacze płynów silnikowych - co o tym sądzicie ?

Post autor: Prezes »

Mroczek pisze:Wszystkie dodatki, doktory są jak morfina dla konającego.
Bardzo trafne stwierdzenie :wink: .
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”