Falujace obroty.

ADAMSON
Posty: 8
Rejestracja: 2017-02-18 19:39

Falujace obroty.

Post autor: ADAMSON »

Witam jak w temacie. Po sobocie zjechalem do domu i wszystko było ok na Benz i gazie w niedziele pojechałem na stacje i dosłownie kiedy miałem wyciągnąć kluczyki zgasł sam od SB. Wyczyscilem przepustnice i problem ten sam na zimnym jest wszystko ok do momentu nagrzania się, jeździ normalnie ale gdy dojadę do ronda i musze się zatrzymać obroty spadną do niecałych 250 i zgaśnie chyba że podtrzymam Gaz w ostatnim czasie wymieniałem filtry i olej no i płyn chłodniczy ale było ok. Nwm czego mam już szukać na gazie nie strzelił. Nwm tez gdzie jest krokowka jeżeli forumowicze mi przybliża miejsce i wyczyszcze może bd ok? 2.0 16v Benz Gaz zwykły
Awatar użytkownika
KrecioPL
Klubowicz
Posty: 3438
Rejestracja: 2012-02-27 16:00
Samochód: Był: Probe II 2.5 V6 '97 || Jest: Volvo s40 2.5Turbo Rdesign
Galeria: viewtopic.php?t=21787
Lokalizacja: Warszawa

Re: Falujace obroty.

Post autor: KrecioPL »

Kolego Adamson - jest kilka zasad, które warto stosować na tym forum.
1. Nie zakładaj nowych tematów, jeśli są inne o takiej samej lub podobnej tematyce. Tych, odnoszących się do Twojego problemu, jest już kilka.
2. Uzupełnij swój profil - patrząc po prawej stronie na uzupełnione rubryki, jakim autem jeździsz, z jakim silnikiem, z jakiego rocznika i skąd jesteś, łatwiej będzie nam pomóc.
3. Staramy się pisać poprawną polszczyzną, używając znaków zmiękczających oraz interpunkcyjnych. Używanie dziwnych skrótów - np.: "SB", "Nwm" też nie poprawia "czytelności" Twojego posta. Sposób w jaki piszesz niekoniecznie jest zrozumiały.

Co do samego problemu:
- użycie opcji "szukaj" w prawym górnym rogu strony pomoże Ci uporać się z usterką.
- taka usterka była już wielokrotnie diagnozowana na tym forum, wystarczy sprawdzić kilka rzeczy i będziesz miał odpowiedź.

Nie odbieraj tego jako atak na siebie. Nie lubimy syfu na forum i bezsensownego śmiecenia.

Panie Moderatorze, prosimy do kosza z tym tematem.
Ostatnio zmieniony 2017-04-03 12:53 przez KrecioPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo w Biblii nie ma napisane aby nie cisnąc gazu do dechy
Awatar użytkownika
vitek
Klubowicz
Posty: 1749
Rejestracja: 2007-11-22 17:26
Galeria: viewtopic.php?t=13010
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Falujace obroty.

Post autor: vitek »

Temat zamykam; powód zamknięcia dogłębnie wyjaśnił kolega KrecioPL
był Ford Probe 2.0 16V - '96 Grey Green Metallic
jest Mondeo MK3 2.0 16V 145 KM ATX
Zablokowany

Wróć do „2.0 R4 FS”