Ciepłość...

Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Ciepłość...

Post autor: Sh(.)(.)ters »

... ogarnia kabinę mojego auta.
Przy włączonym nadmuchu zimnego powietrza powiedzmy na 2 i ustawionym kierunku nawiewu tylko na człowieka (nie na nogi to ważne :D ), góra leci zimne powietrze ale wylotami przy nogach atakuje ciepłe. Co ciekawe - im szybciej jadę, tym więcej ciepłego powietrza leci dołem przy nogach.
Jest to lekko denerwujące zważywszy na temperaturę :D . Ciepłe powietrze zapewne dociera z silnika. Ale jak, którędy i jak to wyeliminować?

Help :D .

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

.
Ostatnio zmieniony 2009-06-18 15:04 przez Mr. Cynk, łącznie zmieniany 1 raz.
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Sprawdzę, sprawdzę :D . Kość na pewno nie, w samochodzie konsumuję tylko kształtne piersi :D .

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

.
Ostatnio zmieniony 2009-06-18 13:55 przez Mr. Cynk, łącznie zmieniany 1 raz.
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Cynki napisał:
zapadka decydująca o stopniu ogrzania powietrza uchyla się tak, że część powietrza kieruje na nagrzewnicę a resztę na około.
Hmm... sprawdziłem linkę, jest maxymalnie naciągnięta, nie wiem jak sprawdzić zapadkę bo ni kuta jej nigdzie nie widzę w miarę na wierzchu.

Co 3ba zrobić i gdzie tego szukać aby czasowo wyeliminować nagrzewnicę :?: Czyli jak odłączyć ją do nadejścia mrozów :?: :D

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Pięti
Posty: 23
Rejestracja: 2004-08-05 00:01
Samochód: brak
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Pięti »

Witam, w poprzednim mojm aucie mialem podobny problem jak ty i zrobilem tak jak wlasnie sugerujesz znalazlem weze od nagrzewnicy przy silniku i poprostu je zaslepilem. Wiem ze to straszna prowizoka ale dziala :D
Probasek 2.2T 89"
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Dobra. Gdzie w takim razie szukać, jak zaślepić/odłączyć/czasowo zdezaktywować itd nagrzewnicę :?: :D

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
JAZDA-PRZEMO
Posty: 140
Rejestracja: 2003-03-21 13:46
Samochód: Kiera/ silnik /4 kola /Jazda
Lokalizacja: Czestochowa/Berlin

e

Post autor: JAZDA-PRZEMO »

czesc sprawdz najpierw czy ci sie nie grzeje za bardzo blacha nad kataliztorem no chyba ze jej nie masz to cieplo wali ci przez drazek biegow ja rozwalilem pol auta a przyczyna byla prosta
JAZDA NA MAXA IM BACK
Gość

Re: e

Post autor: Gość »

JAZDA-PRZEMO pisze:czesc sprawdz najpierw czy ci sie nie grzeje za bardzo blacha nad kataliztorem no chyba ze jej nie masz to cieplo wali ci przez drazek biegow ja rozwalilem pol auta a przyczyna byla prosta
Jazda Dobrze mówi :1111_ok: mi też się tak grzeje kat a pomimo tego nigdzie nie dotyka i blache osłonną też mom. Sprawa jest prosta jak pier.... wyciąć kata i po sprawie :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4”