dym lub para spod maski po ostrzejszej jezdzie!

Awatar użytkownika
moric6666ziemia
Posty: 74
Rejestracja: 2012-01-01 19:23
Samochód: Ford Probe GT 2,2 89r
Lokalizacja: Wilkowyje

Re: dym lub para spod maski po ostrzejszej jezdzie!

Post autor: moric6666ziemia »

Tak jak pisaliście ten mały wężyk jednak był pęknięty I wymieniłem go na nowy Ale mam pytanie czy jest możliwe by płyn dostawał się do turbiny i po wygaszeniu paruje pod silnikiem tak jak by z kolektorów Ale zasadnicze pytanie czy z turbiny może się wydostawać płyn???
Awatar użytkownika
Czarls
Posty: 125
Rejestracja: 2011-12-14 21:50
Samochód: Probe 2.2 GT 89.Genesis Coupe 2.8 Rspec MY12
Galeria: viewtopic.php?t=19767
Lokalizacja: Wodzisław Świętokrzyskie :) gg 118873
Kontakt:

Re: dym lub para spod maski po ostrzejszej jezdzie!

Post autor: Czarls »

Tak samo jak turbo jest chłodzone olejem i potrafi go wypluć w ssący i wydechowy to jak jest chłodzone wodą to może zrobić to samo co w wypadku oleju.

Co oznacza że będziesz miał wydatki w postaci zakupu używanej bądź regeneracji turbo bo jazda z niesprawnym turbo nigdy dobrze się nie kończy.

Jak u mnie pękła ta rurka choć u mnie wszystkie były do wymiany te od turbo też,to płyn chłodniczy lał się w dół po downpipe i wyglądało to jak wyglądało jak by woda z układu wydechowego się wydostawała :)
Wolnossąca to może być kobieta>>>> no turbo no fan :D

http://www.facebook.com/pages/Wodzis%C5 ... 6459936117
Awatar użytkownika
moric6666ziemia
Posty: 74
Rejestracja: 2012-01-01 19:23
Samochód: Ford Probe GT 2,2 89r
Lokalizacja: Wilkowyje

Re: dym lub para spod maski po ostrzejszej jezdzie!

Post autor: moric6666ziemia »

No to mnie pocieszyłeś Mam jeszcze nadzieje że pozostał tam płyn po pęknięciu tego wężyka No albo kałuża Ale tylko siebie teraz pocieszam A ile taka turbina kosztuję no nie nowa Bo nowej nie kupię To może dla tego mi ten wskażnik od turbo mi nie pokazuje No ale sobie klamota kupiłem :x :x
Awatar użytkownika
Czarls
Posty: 125
Rejestracja: 2011-12-14 21:50
Samochód: Probe 2.2 GT 89.Genesis Coupe 2.8 Rspec MY12
Galeria: viewtopic.php?t=19767
Lokalizacja: Wodzisław Świętokrzyskie :) gg 118873
Kontakt:

Re: dym lub para spod maski po ostrzejszej jezdzie!

Post autor: Czarls »

Turbina pakuje dopiero od pewnego przedziału obrotów pewnie się głowisz czemu na postoju wskazówka stoi nie wzruszona.
Przejedź się autem tak bardziej żywiołowo zobaczysz że nagle ożyje.

Regeneracja turbo do tego modelu to koszt w granicach 600-750zł w zależności od tego kto to robi i z jaką dokładnością ją składa i później kalibruje.
Możesz kupić używkę ale jaką będziesz miał gwarancje pożyje miesiąc,pół roku, rok i znowu pewnie nową trzeba będzie kupić.
Wolnossąca to może być kobieta>>>> no turbo no fan :D

http://www.facebook.com/pages/Wodzis%C5 ... 6459936117
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”