Temperatura wariuje!!

Freszuidwapaski
Posty: 1
Rejestracja: 2017-10-10 20:55

Temperatura wariuje!!

Post autor: Freszuidwapaski »

Cześć, mianowicie dzień wcześniej wstalem rano, wsiadłem do auta ogrzewanie włączone jade do pracy git, wracam z pracy - git. W następny dzień wsjadam do auta ogrzewanie max, jade 5km 10km a w aucie ciągle zimno! Zacząłem spagladac na temperaturę, była w normie, potem wracam do domu po pracy, jade temperatura skoczyła do H (hot), zjechałem na stacje paliw patrze mam rozlana po silniku rdzę (dzień wcześniej silnik wyczyszvzony w sensie wizualnym) odkręcam korek a tam nic, pobiegłem po płyn chłodniczy wlałem 5l i zaczal bulgotac wypluł trochę płynu ale potem sie uspokoiło ruszam dalej ale auto jakby zacinalo się.. jadę dalej, a temperatura rośnie do H i zaraz opada i tak w kółko, albo dodaje gazu i opada, hamuje spowrotem do góry potrafi też na odwrót. Dojechałem do domu, samochód stał godzinkę, dwie. Próbuje odpalić samochód a on nie może zaskoczyć. Dodam jeszcze ze jeden wąż od chłodnicy do termostatu jest zimny a drugi wąż od silnika do chłodnicy ciepły. Proszę o pomoc! Oby to nie uszczelka pod glowica... :newcry:
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temperatura wariuje!!

Post autor: Romas »

mechanik się kłania,na odległość to możemy gdybać,czy to uszczelka PG czy termostat stanął, a może gdzieś wężyk pękł,tudzież pompa wody leje.
Janusz86
Posty: 18
Rejestracja: 2017-05-29 13:01
Samochód: Ford Probe 2.5 1993

Re: Temperatura wariuje!!

Post autor: Janusz86 »

jak jeden zimny drugi gorący to termostat.
Awatar użytkownika
LukaszV8
Klubowicz
Posty: 677
Rejestracja: 2009-01-06 10:10
Samochód: Probe GT 1992r.
Galeria: viewtopic.php?t=23045
Lokalizacja: Kraków/Myślenice

Re: Temperatura wariuje!!

Post autor: LukaszV8 »

Freszuidwapaski pisze:Cześć, mianowicie dzień wcześniej wstalem rano, wsiadłem do auta ogrzewanie włączone jade do pracy git, wracam z pracy - git. W następny dzień wsjadam do auta ogrzewanie max, jade 5km 10km a w aucie ciągle zimno! Zacząłem spagladac na temperaturę, była w normie, potem wracam do domu po pracy, jade temperatura skoczyła do H (hot), zjechałem na stacje paliw patrze mam rozlana po silniku rdzę (dzień wcześniej silnik wyczyszvzony w sensie wizualnym) odkręcam korek a tam nic, pobiegłem po płyn chłodniczy wlałem 5l i zaczal bulgotac wypluł trochę płynu ale potem sie uspokoiło ruszam dalej ale auto jakby zacinalo się.. jadę dalej, a temperatura rośnie do H i zaraz opada i tak w kółko, albo dodaje gazu i opada, hamuje spowrotem do góry potrafi też na odwrót. Dojechałem do domu, samochód stał godzinkę, dwie. Próbuje odpalić samochód a on nie może zaskoczyć. Dodam jeszcze ze jeden wąż od chłodnicy do termostatu jest zimny a drugi wąż od silnika do chłodnicy ciepły. Proszę o pomoc! Oby to nie uszczelka pod glowica... :newcry:
A tak w ogóle to powitać kolegę... może też by się przywitał w odpowiednim temacie. To forum to nie biuro obsługi klienta.
Obrazek
,,...Panie, a ile to pali?...''
Awatar użytkownika
KrecioPL
Klubowicz
Posty: 3438
Rejestracja: 2012-02-27 16:00
Samochód: Był: Probe II 2.5 V6 '97 || Jest: Volvo s40 2.5Turbo Rdesign
Galeria: viewtopic.php?t=21787
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temperatura wariuje!!

Post autor: KrecioPL »

LukaszV8 pisze:To forum to nie biuro obsługi klienta.
Bardzo mi się podoba to stwierdzenie :mrgreen: :twisted:
Bo w Biblii nie ma napisane aby nie cisnąc gazu do dechy
Awatar użytkownika
LukaszV8
Klubowicz
Posty: 677
Rejestracja: 2009-01-06 10:10
Samochód: Probe GT 1992r.
Galeria: viewtopic.php?t=23045
Lokalizacja: Kraków/Myślenice

Re: Temperatura wariuje!!

Post autor: LukaszV8 »

Dziękuję.

:wink:
Ostatnio zmieniony 2017-10-19 19:19 przez LukaszV8, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,...Panie, a ile to pali?...''
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”