zbiorniczek od ABS czy w 92r. jest?? GT

Awatar użytkownika
daniel
Posty: 947
Rejestracja: 2006-07-27 20:23
Galeria: viewtopic.php?t=9642
Lokalizacja: Rumia

zbiorniczek od ABS czy w 92r. jest?? GT

Post autor: daniel »

czy w roczniku 92 GT jest osobny zbiorniczek do ABS-u jak to mialo miejsce w 89r, podczas nagłego hamowania jest taki efekt jakby coś pukało i słychac hmm...pracujące serwo dosyć głośno - nawet cholernie głośno( odgłos jak silnik elektryczny :lol: ) czy tak sie zachowuje normalnie ABS?? w innych nawet starych samochodowach jakos tak nie telepie a tu tak jakby za malo plynu bylo....w poprzednim Probku mialem osobny zbiorniczek na plyn a w tym nie moge jego znależć :?
było - 2.2GT 93r. przerobione
- MERCEDES CLK compressor

jest - SUBARU IMPREZA
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

u mnie tak samo sie zachowuje ten ABS i mam go dosc :roll: wali, brzeczy, stuka a samochod i tak nie hamuje :P chociarz czasem zdarzy mu sie nawet powyzej 100 zablokowac kola na chwile :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 947
Rejestracja: 2006-07-27 20:23
Galeria: viewtopic.php?t=9642
Lokalizacja: Rumia

Post autor: daniel »

mi kół nie zablokuje ale wali jakby po pół metrowych dziórach jechał :shock: aż wstyd między ludźmi hamować :lol: dlatego jak najczęsciej staram sie gaz wciskać :twisted:
było - 2.2GT 93r. przerobione
- MERCEDES CLK compressor

jest - SUBARU IMPREZA
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

no to tak jak u mnie wlasnie...:] jak jade wolno to nie zablokuje kół!! :wink: wiec spij spokojnie, ten typ po prostu tak ma, czyli hamulców ni ma :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
piotrek
Posty: 793
Rejestracja: 2004-06-22 18:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: piotrek »

Taki zbiorniczek jest na pompie tylko 89 rok i to normalne niestety że tak hałasuje
w młodszych rocznikach jest troszke inaczej to zrobione i pompa jest dużo cichsza :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”