Tarcze hamulcowe

Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

No to Cię zaskoczę bo jeśli masz Mikody i mówisz że hamowanie jest takie sobie to zapewne nie na klockach ATE, to raz, a dwa bardzo możliwe że niewłaściwie je po docierałeś.
Awatar użytkownika
mysz
Klubowicz
Posty: 1941
Rejestracja: 2010-04-03 15:02
Galeria: viewtopic.php?t=18115
Lokalizacja: wwa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: mysz »

pawlacz pisze:że nie zrobiłem swapa na hamulce od Mazdy 6, bo tutaj już raczej czuć prawdziwą różnicę.
Potwierdzam. Zwykłe tarcze, zaciski od m6 i mikody na ory zaciskach się chowają ;)
Było: Probe '94r
Jest: ST220 2005r
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

bzdura, jeździłem Chizara probasem na heblach od madzi i jeździłem z Basco na heblach od Madzi i jeśli zamontujesz mikody+ATE do ori i gładkie do hebli od madzi to mikoda bije na głowe madzie
Awatar użytkownika
Sallmo
Klubowicz
Posty: 1886
Rejestracja: 2007-08-26 17:46
Samochód: Mazda Probe - 2,5 V6 USA 92r & Honda CBR 929RR FireBlade
Galeria: viewtopic.php?t=14192
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Sallmo »

Czasem takie rzeczy piszesz ze mi się odbija obiadem z własnej komunii... Wiemy że kable to nie ngk. Są najgorsze - bo Ty nie masz takich, jedziesz na najlepszym oleju jak można kupić,filtry KN to szmelc - bo masz jakiego Najlepszego filtrona. A teraz to i hamulce masz najlepsze.....żal.PL
Sam ma donieść na siebie do Maxxa, czy puścisz mu Pw? Dalej nie dyskutuje bo masz najlepsze argumenty...
Ostatnio zmieniony 2014-12-07 07:13 przez Sallmo, łącznie zmieniany 1 raz.
Wspomnienia..Probe 2,2 GL 89 USA jest......
Jedyna w Polsce Mazda Probe GT V6 93r.......a może i na świecie ?
"...nie mam RWD , bokiem jeździć nie muszę
wolę mieć przód napęd ale taki co ma Duszę ..."
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się rozkręcać; pięćdziesięciu, aby nauczyć się skręcać." (Sallmo)
"...Osiagnąłem już ten określony wiek, w którym moj mózg przeszedł z "lepiej abyś tego nie mówił" do "Je..Bać to ,zobaczymy co sie stanie "..."
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

O czym Ty człowieku mówisz?! zastanów się zanim coś napiszesz bo piszesz takie bzdury ze aż żal to czytać.
ja Ci daje przykłady poparte nie teorią a praktyką a Ty wymyślasz sobie nie wiadomo co. no chyba że piszecie o heblach z MPS'a to OK są na 100% lepsze a tym bardziej jak są dobre tarcze i klocki.
Reszty nawet nie skomentuje bo chyba masz dzień wymyślania niestworzonych rzeczy #-o
Awatar użytkownika
mysz
Klubowicz
Posty: 1941
Rejestracja: 2010-04-03 15:02
Galeria: viewtopic.php?t=18115
Lokalizacja: wwa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: mysz »

Romas pisze:bzdura, jeździłem Chizara probasem na heblach od madzi i jeździłem z Basco na heblach od Madzi i jeśli zamontujesz mikody+ATE do ori i gładkie do hebli od madzi to mikoda bije na głowe madzie
Miałem mikody i klocki ate, wiec tez mam porównanie. Zresztą. Na poprzednich borkach (2013) są wyniki hamowania ze 100km/h. Przypadek, że vka która jest cięższa miała kilka metrów krótsza drogę hamowania od r4 na mikodach i klockach ate?
Czy może wynik g techa jest nieprawidłowy?
Było: Probe '94r
Jest: ST220 2005r
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

Myszak, heble to jest 50% a reszta to opony i czas reakcji do którego droga hamowania też się zalicza przy pomiarze G-tech'em więc nie porównuj :wink:
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: MatiLP640 »

Mowa o mojej valce? :P i zauwaz Romas ze czas reakcji nie ma tu nic do rzeczy, nawet jak sie rozpedzisz do 200 i zaczniesz hamowac to gtech bedzie liczyl dopiero od 100 tak czy siak... I ogolnie dla mnie te tarcze (Mikody) to jedyne na co sie nadaja to na zlom ;) tez mialem, wiec wiem, co prawda nie z klockami ATE ale tarcze przy pierwszym wiekszym hamowaniu sie pokrzywily :/ po za tym nie wiem tez o ktorym probasie chizara mowisz ale w ostatnim mial serie ;) a co do opon to chyba chciales Romasie powiedziec amortyzatory... Opony az tak wiele do powiedzenia nie maja, owszem wplywaja drastycznie ale tylko wtedy jak juz sa w krytycznym stanie a jezeli sa ok to roznicy prawie to nie robi jakie by one nie byly, i oczywiscie nie mowie tu o letnie/zimowe bo wtedy owszem jest roznica...

I tak btw, co Sallmo jadles na pierwsza komunie? Hahahaha :mrgreen:
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Awatar użytkownika
mysz
Klubowicz
Posty: 1941
Rejestracja: 2010-04-03 15:02
Galeria: viewtopic.php?t=18115
Lokalizacja: wwa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: mysz »

Tak Mati
Z tego co pamiętam to wtedy było sucho, wiec opony to jest mało istotna sprawa. W gtechu czas reakcji jest nieistotny, bo i tak mierzy od 100km/h
Było: Probe '94r
Jest: ST220 2005r
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Kocureq »

O Mikodach słyszałem sporo opinii od użytkowników, że pękają lub sie łatwo gną przy ostryn hamowaniu. Założyłem je do Hondy, bo tam nie pałuję, ani też masy dużej nie ma. Hamują OK, nic im się przez 2 lata nie stało. Wyglądają super, cena dobra, ale do audi już bym ich nie kupił :-)
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: MatiLP640 »

Sucho jak pieprz bylo ;) no wlasnie Kocur, to samo ja mialem :/
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Prezes5G19
Posty: 486
Rejestracja: 2014-10-16 14:32
Samochód: Probe II 2.0 16V 1995 r.
Galeria: viewtopic.php?t=22741
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Prezes5G19 »

Powiem tak.
1 Jak kto lubi hamować z górki 1500 m to i ceramika na głupotę nie pomoże
2 Jak się robi wjazdy w kałuże na gorącej tarczy no to sorry. Trudno żeby się nie zwichrowała!
3 sprawa to model jazdy. Ilu kierowców tyle tyle modeli jazdy i niepotrzebnych hamowań
Ja na trasie staram się nie używać hamulca roboczego a wszelkie dohamowania wykonywać silnikiem. Tych że tarcz nie będę jeszcze opiniował bo jak napisałem mam je za krótko.
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Patryk- »

ja do Cytryny kupiłem Tarcze i klocki TRW i nawet nie stękną przy hamowaniach ze 170 też na razie jestem bardzo zadowolony.
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

MatiLP640 pisze:Mowa o mojej valce? :P i zauwaz Romas ze czas reakcji nie ma tu nic do rzeczy, nawet jak sie rozpedzisz do 200 i zaczniesz hamowac to gtech bedzie liczyl dopiero od 100 tak czy siak... I ogolnie dla mnie te tarcze (Mikody) to jedyne na co sie nadaja to na zlom ;) tez mialem, wiec wiem, co prawda nie z klockami ATE ale tarcze przy pierwszym wiekszym hamowaniu sie pokrzywily :/ po za tym nie wiem tez o ktorym probasie chizara mowisz ale w ostatnim mial serie ;) a co do opon to chyba chciales Romasie powiedziec amortyzatory... Opony az tak wiele do powiedzenia nie maja, owszem wplywaja drastycznie ale tylko wtedy jak juz sa w krytycznym stanie a jezeli sa ok to roznicy prawie to nie robi jakie by one nie byly, i oczywiscie nie mowie tu o letnie/zimowe bo wtedy owszem jest roznica...

I tak btw, co Sallmo jadles na pierwsza komunie? Hahahaha :mrgreen:
Mati nie jest mowa o Twoim Probasie tylko o jego czarnym '93.
Piszesz ze opony nie mają nic do rzeczy, buahahahahahaahah gorszej głupoty to już dawno nie słyszałem :mrgreen:
To tak samo jak byś powiedział ze opony nie mają nic do rzeczy przy pomiarze 0-100 :mrgreen:
Pokrzywiły Ci się bo ich nie dotarłeś i dlatego, poza tym kolejną przyczyna może być zły klocek.
Dziwne bo ja papierosa od swoich przypalałem nie raz i nie raz na gorących wjeżdżałem w kałuże i proste są do tej pory, a przejechane mają już dużo...
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: MatiLP640 »

-- oryginalny post 2014-12-07 11:30 --

Jest roznica miedzy hamowaniem a przyspieszaniem jak bys nie zauwazyl, i to dosc spora, nawet nie patrzac na fizyke... :/ dodam ze dotarte byly, mialy jakies 800-900km zrobione na moim a jeszcze Stigus mowil ze zrobil na nich z 500km a czy klocek dobry czy zly to pozadna musi byc tarcza skoro sie krzywi od zlego klocka :/ naprawde, nic tylko kupowac, najlepiej 500 kompletow se kup zeby ci do konca zycia starczyly i patrz jak milo, przynajmniej na zapalniczkah oszczedzisz ;) nic tylko sie cieszyc ;) a tak na serio, to miej zdanie jakie chcesz, naprawde, masz do tego prawo, tylko nie wprowadzaj ludzi w blad bo kazdy kto mial te tarcze i kto lubi ostrzejsza jazde(oczywiscie procz ciebie wszechwiedzacy Romanie) uwaza ze nawet dupy sobie nimi nie mozna podetrzec ;) chcesz, kupuj je, tak jak mowie, kup sobie wiekszy zapas zeby czasem nie obudzil sie z reka w nocniku jak ktos ci je wykupi bo co wtedy zalozysz? Jakies syfy black diamondy albo jeszcze gorsze DBA? Tak wiec wlasnie ;) i tak btw to naucz sie chociaz czytac ze zrozumieniem :/ napisalem ze az tak wiele nie zmieniaja a nie ze nie maja nic do rzeczy :/

-- dodano 2014-12-07 11:49 --

Jezu.... Tak sobie teraz pomyslalem, wybacz ze porownalem black diamond i DBA do Mikody ale gdyby tak nie daj Boze przestali je produkowac to przeciez cos trzeba by bylo zalozyc :( tak ze kupuj kupuj, Boze a co jak sie gaz na ziemi wyczerpie i Jezu siarka tez!? Czym ty bedziesz papierosy odpalal!? Boze... Koniec swiata bedzie!!! Tak wiec kupuj cale zapasy, dmuchaj na zimne(ale nie tarcze oczywiscie ;))
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

Oj Mati Mati ja się zastanawiam czasami co ty ćpasz :mrgreen:
mówisz o ostrzejszej jeździe, to powiem Ci ze znajomy lata subarakiem w TTJ'ach i lata właśnie na mikodzie i dziwne bo jemu też ani się nie gną ani nie pękają, dziwne co? :D A nie jest kierowcą który kupił subaru i myśli ze jest super kierowcą, tylko lata juz długi czas i ma o tym pojęcie, a heble nie mają u niego lekko.
Co do opon to nie napisałem ze nie ma różnicy między hamowaniem i przyspieszaniem, zaś że i przy jednym i przy drugim ma bardzo duże znaczenie opona, ale skoro jesteś mądrzejszy no to juz trudno nie mam zamiaru cię z błędu wyprowadzać bo i tak daremne moje próby :wink: ale załóż sobie na przód opony np. vanli rozpędź się do 100km/h i zahamuj i to samo zrób np z toyo T1R i zobaczysz różnicę :wink:
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: MatiLP640 »

Ja juz ci napisalem, chcesz to kupuj, jezdzij, grzej do czerwonosci, rob z nimi co chcesz, twoja sprawa, ja je mialem, zalowalem ze je zalozylem i nigdy wiecej tego nie zrobie, jak pewnie z 90% uzytkownikow tych tarcz ;) i ja nie mowie tu o skrajnosciah jesli mowimy o oponach tylko o przecietnej gumie jaka mialem ja i mysz bo to tak jakbys porownywal slicka pirelli do chinskiego gowna :/ po za tym takie roznice sa w wyczynowcyh samochodach a nie w normalnym samochodzie, jeszcze z tylko 163 konmi... O ile w ogole tyle jeszcze ma...
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Awatar użytkownika
Sallmo
Klubowicz
Posty: 1886
Rejestracja: 2007-08-26 17:46
Samochód: Mazda Probe - 2,5 V6 USA 92r & Honda CBR 929RR FireBlade
Galeria: viewtopic.php?t=14192
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Sallmo »

Właśnie, doprowadzcie najpierw do serii silnik a potem hamulce...
Wspomnienia..Probe 2,2 GL 89 USA jest......
Jedyna w Polsce Mazda Probe GT V6 93r.......a może i na świecie ?
"...nie mam RWD , bokiem jeździć nie muszę
wolę mieć przód napęd ale taki co ma Duszę ..."
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się rozkręcać; pięćdziesięciu, aby nauczyć się skręcać." (Sallmo)
"...Osiagnąłem już ten określony wiek, w którym moj mózg przeszedł z "lepiej abyś tego nie mówił" do "Je..Bać to ,zobaczymy co sie stanie "..."
Awatar użytkownika
mysz
Klubowicz
Posty: 1941
Rejestracja: 2010-04-03 15:02
Galeria: viewtopic.php?t=18115
Lokalizacja: wwa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: mysz »

Myślę, że u mnie te 115 kunia jest . Przed świętami będzie ich ok 130, bo montuje lampki choinkowe :twisted:
Było: Probe '94r
Jest: ST220 2005r
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Patryk- »

a wziąłeś pod uwagę straty na alternatorze? 8) :mrgreen:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
mysz
Klubowicz
Posty: 1941
Rejestracja: 2010-04-03 15:02
Galeria: viewtopic.php?t=18115
Lokalizacja: wwa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: mysz »

Spoko. Batigol wszystko policzył. Dokładnie będzie 129kunia. Jego wyliczenia są dokładniejsze niż każda jedna hamownia :mrgreen:
Było: Probe '94r
Jest: ST220 2005r
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: MatiLP640 »

Tak czy siak TYLKO mikoda bo wszystko inne ssie! A skoro Romas tak mowi to chyba kazdy sie zgodzi ze tak po prostu musi byc! :twisted: szkoda tylko ze quartha zbanowali :mrgreen:
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Romas »

Człowieku zastanów się co piszesz... czy ja gdzieś powiedziałem że Mikoda jest najlepsza ? ja tylko twierdze że nic lepszego na ori heble nie znajdziesz, no chyba ze budżet będzie przynajmniej 5-10xtaki gdzie to nie będzie miało najmniejszego sensu.
Piszesz o oponach, Ty miałeś nowe a Myszak stare i za wiele mięsa to one już o ile pamiętam nie miały, więc co tu porównywać.
moje porównanie było do twojego stwierdzenia że opony nie mają znaczenia, a ja Ci udowadniam że jednak mają i to duże! Więc nie wal tu głodnych kawałków i myśl jak człowiek który ma jakieś pojęcie ( bo w końcu jakieś masz) a nie jak dziecko które powiedziało, że tak i tak ma zostać nie zważając na właściwości.
chcecie nie ma problemu, możemy zmierzyć na moich praktycznie zużytych tarczach hamulcowych hamowanie i np. na heblach Krecika, mimo ze mój probas więcej waży, tylko na tych samych kołach i zobaczysz różnice. albo polecimy na tor i zobaczymy które się pogną, czy też popękają. Ja nie piszę tak dlatego że ja je mam bo mi to wisi, tylko dlatego że naprawdę te tarcze są dobrej jakości, i pisanie tu o 90% ludzi to jest śmiech na sali !
Z resztą, nie ma sensu żebym ja się tu produkował, i tak mato jest mądrzejszy więc..... kończę tą dyskusję, narrrra
Awatar użytkownika
Stig
Klubowicz
Posty: 1136
Rejestracja: 2012-01-27 13:41
Samochód: Probe 2,5 v6 KLZE , Białe 2.2T
Galeria: viewtopic.php?t=19937
Lokalizacja: Będków .. Łódź

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: Stig »

Polecam Mpsa z tarczami i klockami mazdaspeed ;) :mrgreen:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: Tarcze hamulcowe

Post autor: MatiLP640 »

Hehehehe no niestety nie strafiles z ta madroscia o mnie ;) i po raz kolejny uprzejmie prosze naucz sie czytac ze zrozumieniem ;) i po raz kolejny napisze ze nie napisalem ze opony nie wplywaja na hamowanie w ogole bo wplywaja ale nie az tak jak same hamulce czy amortyzatory, owszem przy wyczynowych ma to zaj&%#te znaczenie ale nie w cywilnym max 150 konnym samochodzie ;) i owszem maja znaczenie ale w skrajnych przypadkach ;) to raz a dwa skoro uwazasz ze 90% ludzi uwaza ze to kupa to dziwne bo jestes JEDYNA osoba z ktora rozmawialem i ktora miala te tarcze i mowi ze jest ok, a sporo ludzi mowilo... Nie tylko z FPKP ;) i wez poczytaj opinie w necie i jaka jest przewaga ;) i dodam ze ja nie mowie, tarcze sa jak najbardziej ok ale do fiesty 75 konnej ktora jezdzi mamusia do sklepu po mleko i chleb a nie do mocniejszego auta gdzie kierowca chce sobie troche poszalec ;) i tyle bo jak napisales sam i co udowadniasz co post nie dociera do ciebie nic ;) i nie ja jeden tak uwazam dodam ;) wiec zyj sobie dalej w tym swoim swiecie ;)
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”