Kolumna

Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Kolumna

Post autor: Ralph »

Czesc strasznie strzela mi w kolumnie kierowniczej zastanawiam sie co dokładnie mogło paść jak autko stoi wylączone i poruszam kierownicą lewo prawo niedużo słychać stuki jesli ktoś wie o co chodzi to prosze o pomoc.dzięki
Rafał 2.0 16V
Gość

Post autor: Gość »

drazki kierownicze maja luz - stukaja na tzw. "jablkach"
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

drążki raczej nie sprawdzałem stuka w kolumnie a jak jade i zmieniam bieg i puszcze sprzęgło to słychać straszny stuk jak by był duży luz w kolumnie tylko nie wiem na jakiej części? nie wiem o co chodzi
Rafał 2.0 16V
Gość

Post autor: Gość »

dodaj w podpisie jakiego masz proba
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

2.0 16v 93r
Rafał 2.0 16V
Gość

Post autor: Gość »

Na koncu kolumny, tuz przy wejsciu w przegrode sa 4 nakretki mocujace - sa zapewne luzne. Z tego co pamietam to i mocowanie pedalu sprzegla jest jakos z tym polaczone.
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

może uda mi sie jutro albo pojutrze coś zobaczyć jak coś będe wiedział to dam znać martwi mie jeszcze jeden fakt zaczął mi pulsować pedał hamulca miesiąc temu miałem ten sam problem żeby zobaczyć czy to tarcze zmieniłem na tarcze które są wyrobione ale nie miały bicia no i problem znikł, więc przetoczyłem tarcze i ok. problem niedawno powrócił więc zrobiłem to samo założyłem tamte tarcze no i nic to samo pedał pulsuje nie wiem czy te luzy w kolumnie czy drążkach mają jakiś związek?
Rafał 2.0 16V
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Post autor: mikolaj »

z tego co czytam to jeszcze przy hamowaniu powinienes odczuwac niemale drgania na kierownicy???
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

zgadza się są drobne wibracje
Rafał 2.0 16V
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

a przy ostrzejszym hamowaniu " niemałe drgania"
Rafał 2.0 16V
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Post autor: mikolaj »

no to tarcze, klocki, zbierznosc i uklad kierowniczy do sprawdzenia!
koncowki drazkow (czy jak to sie tam nazywa) itp. - troszke roboty, ale zrobic trzeba, bo skutki moga byc niemilosierne
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”