Skrzynia biegów

Awatar użytkownika
liony
Posty: 2
Rejestracja: 2006-10-26 12:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Mielec

Skrzynia biegów

Post autor: liony »

witam was!!!mam bardzo duzy problem ze skrzynia biegow,strasznie ciezko wchodza mi biegi.nigdy nei miałem takiego problemu biegi zawsze mi lekko wchodziły do dzisiaj!!!Stanołem na czerwonym swietle chce wrzucic jedynke a tu nie da rady trzeba siły urzyc zeby wrzucic bieg.błagam pomóżcie mi prosze !!!!!!!!!!!!!!!moj numer gg 2029147
Ostatnio zmieniony 2007-01-06 00:00 przez liony, łącznie zmieniany 1 raz.
22turbogt
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Teraz to blagam a odkad jestes na forum to tylko dwa posty wyskrobales z czego ten tutaj jest drugi ze o przestrzegani naszych zasad nie wspomne.
Osobiscie wole (mysle ze rowniez wiekszosc klubowiczow) ludzi ktorzy maja cos ciekawego do wniesienia a nie z takimi ktore tylko zeruja jak pasozyty.
Najlepiej, podac na tacy, a jak jeszcze ktos nie kuma to podjechac pokazac etc. etc.
Sek w tym, ze wiedza niejednego z nas okupiona byla, jest, bedzie poparzonymi rekoma, pocietymi palcami i brudem za paznokciami, ktory u niejednego pozostal przez zasiedzenie i nie ma na niego zadnej sily.
Niestety takie zycie... "za darmo" to boli gardlo i mam w dupie to czy sie ci to podoba czy nie, to twoj problem, jak widac niejeden

...powodzenia, radz sobie jakos.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Niech będzie pochwaliony... :wink:
Podpisuję się niestety pod postem Wingera. Ja na jego miejscu nie zmieniłbym Ci tytułu, tylko przesunął do Osobliwości.

A na poważnie: znalazłem kilkanaście wątków z identycznym lub podobnym problemem - polecam założony 2005.06.06 przez Cynkiego.
wingerman pisze:...powodzenia...
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Ja również muszę się podpisać pod wyższymi postami.

Moja rada: sprawdź mocowanie poduszki skrzyni biegów, bo to z reguły jest najczęstszy powód ciężko wchodzących biegów.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4”