1500 km od domu bez 3biegu ,5 i wstecznego!!!

Awatar użytkownika
czarny
Posty: 5
Rejestracja: 2008-02-16 14:02
Galeria: viewtopic.php?t=13183
Lokalizacja: Starachowice / Eindhoven

1500 km od domu bez 3biegu ,5 i wstecznego!!!

Post autor: czarny »

Jestem w Holandii 1500km od znajomych mechaników i sprawdzonych warsztatów i rozsypała mi się skrzynia biegów.;(

Już w połowie niemiec na autostradzie wywaliło mi 5 ale włożyłem znowu i jadę jeszcze gdzieś ze 150 km i sytuacja się powtarza z tym że już nie mogę wsadzić 5 zgrzyt i hałas ale nic na siłę jechałem dalej na 4 całą drogę spalił mi jak bym miał pod maską z 5litrów masakra.

Na szczęście dojechałem na miejsce i tu zauważyłem że nie mam też wstecznego :( nie wiem teraz jak wrócić do domu :( Poradźcie co zrobić bo ja już nie wiem :( nie mogę tu nigdzie znaleźć części do probiaka :(

Jest taka opcja że będę próbował wrócić nim ze skrzynią w takim masakrycznym stanie ale miałbym prośbę żeby mi ktoś pomógł poszukać takiej skrzyni w polsce albo żeby ktoś znalazł ją dla mnie w rozsądnych pieniądzach (tj400-600zł) i wysłał za pobraniem na mój adres w polsce.

Chyba że miał ktoś taką przygodę i wie co i jak, może ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów z wiatrakolandii ;) zrobię parę fot i dorzucę do mojej galerii 8)
FORD PROBE 2.2 GT I-gen. 91r:) na 17''AZEVa
Awatar użytkownika
wargawiesiek
Posty: 371
Rejestracja: 2007-01-19 19:46
Galeria: viewtopic.php?t=11379
Lokalizacja: Iłowo-Osada

Post autor: wargawiesiek »

wystarczy wymienić tryby pod tym małym dekielkiem. Wystaw ogłoszenie na giełdzie i ktoś ci wyśle do holandii, bo ja bym nie ryzykował tak długiej jazdy bez 5.
banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników lub ich postów
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

No tak - tylko skąd wniosek, że na wakacje pojechał i może czekać na przesyłkę? :roll:

Czarny: spróbuj skrobnąć tutaj: :arrow: http://phpbb3.probeclub.nl/viewforum.php?f=13
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4250
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

wargawiesiek pisze:wystarczy wymienić tryby pod tym małym dekielkiem. Wystaw ogłoszenie na giełdzie i ktoś ci wyśle do holandii, bo ja bym nie ryzykował tak długiej jazdy bez 5.
Tak ci sie tylko zdaje :wink: :lol: :lol: :lol:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
wargawiesiek
Posty: 371
Rejestracja: 2007-01-19 19:46
Galeria: viewtopic.php?t=11379
Lokalizacja: Iłowo-Osada

Post autor: wargawiesiek »

Oj Bogdan. Rozbierałeś kiedyś skrzynie? Bo ja skrzynie od probka składam z zamkniętymi oczami. I nic mi się nie wydaje. Jak bym miał wyjmować skrzynie za każdym razem jak mi 5 walnie to to bym musiał być hory jakiś
banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników lub ich postów
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

no z tego co wiem to bogdan rozbierał skrzynie kolegi 4 razy w tym był tez mały mój udział, a swoją skrzynie hmmm bodziu powiedz sam :lol: :lol:

czarny daleko masz jeszcze do dumu???

może napisz do kogoś ze szczecina to tuz koło granicy może ktos cie na hol wezmie jak masz do granicy ok 400

tak se tylko mysle , nie znam dokladnie sytuacji wiec nie wiem dokłądnie ale to jest jedyna opcja
Ostatnio zmieniony 2008-04-13 14:27 przez davidlive, łącznie zmieniany 1 raz.
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
radek1
Posty: 119
Rejestracja: 2006-07-31 16:16
Galeria: viewtopic.php?t=10146
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: radek1 »

Jak byś rozebrał ten tył od skrzyni i wiedział co ci padło to ja mam parę gratów do skrzyni które kiedyś dostałem od Dawida to bym ci to wysłał.A tak poza tym ja z Dani kiedyś wróciłem bez trójki i piątki.
Radek
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”