Synchronizator 3 biegu 2,5V6

MadDog

Synchronizator 3 biegu 2,5V6

Post autor: MadDog »

Przez prawie miesiąc nic się nie zepsuło.Byłem w szoku :shock: W końcu stało się:padł całkowicie synchronizator 3 biegu.Jak się orientowałem, to używana skrzynia to wydatek powyżej 1500zł.Bez komentarza.Czy ktoś się orientuje, jak to ew. można inaczej naprawić?Czy skrzynia z Probe Igen. ma te same wnętrzności i da się zamienić przynajmniej 3 bieg (cena skrzyni do Igen. ew. starej Mazdy jest zdecydowanie niższa)?
Probe 2,5V6 93'
Gość

Post autor: Gość »

troche przeginaja z cenami - to fakt
Realnie mozna kupic taka skrzynie uzywana za 800-1000 z 3 mies. gwarancja. Mozesz tez pytac o skrzynie od mazdy 2.5L - sa takie same. Inne nie pasuja.
MadDog

Post autor: MadDog »

Greyg nie pozbawiaj mnie ostatniej nadziei!!! Mam rozumieć, że Probe Igen, czy Mazda 626 stara np. 2.2l też odpada??? :cry:
Gość

Post autor: Gość »

Niestey pozostaje Ci chyba tylko i wylacznie skrzynia od 2.5L mazdy lub forda probe. W miare tania na czesci skrzynia moze by sie i znalazla, ale to musze pogadac.
rick
Posty: 301
Rejestracja: 2003-03-17 14:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rick »

Jak potrzebujesz skrzyni do 2,5 po rozsadnej cenie to skontaktuj sie ze mną na priva bądź gg 951649, coś się wymysli
Gość

Post autor: Gość »

A jak bedziesz potrzebowal komplet wszytkich lozysk do skrzyni nowych Japonskich orginalnych to zglos sie do mnie 8)
Gość

Post autor: Gość »

Gturbo - a sprowadzales moze silnik ze US. Szukam nowego kontaktu, bo mi znajomy wrocil do PL i nie ma kto zalatwiac. Chodzi mi o 2 szt. KLZE lub KLZEM.
Gość

Post autor: Gość »

Cze greyg tak sprowadzilem jeden silnik dla siebie z NY tak ze jak chcesz to mozemy pogadac a z tego co widze prawdopodobnie bedziesz na zlocie
w Borkach to tam ci powiem co i jak.
Gość

Post autor: Gość »

Nie wiem do konca czy bede. Rozlozyla mnie grypa i nie mam jak dokonczyc robote przy silniku, a bez tego nie da rady.
KLZE to kwestia dogadania. Spowadzalem sporo ze US, ale kontakt mi sie urwal, tak jak pisalem.
Gość

Post autor: Gość »

No to zdrowiej i skladaj auto. Mowisz ze sprowadzales KLZE a czy wiesz ze to jest Japonski silnik ktory jest tu sprowadzany z Japoni do US. TEn silnik KLZE ma 195 koni wprzeciwienstwie do KL03 silnika 165 koni. Wienc czy sprowadzales taie silniki?
Gość

Post autor: Gość »

Sprowadzalem inne mniejsze rzeczy, ale teraz chce silnik. Najbardziej ciekawia mnie koszty przesylki przy takim ciezaze. Wiem, ze to J-spec, dlatego go chce. :D
MadDog

Post autor: MadDog »

Rick, możesz mi podać jakiś inny kontakt, bo na GG nie mogę Cię do dziś trafić, a na priv nie mogę napisać, bo nie jestem zarejestrowany.
I mam Pytanie go Greyga: czy podejdzie skrzynia z Cronosa 2,5 bo znalazłem taka na forum Mazdy(może widziałeś, zauważyłem, że jesteś tam zarejestrowany)?
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

Panowie a moze mnez oswieccie jakie sa koszta KLZE poluje na ten motorek od dawna ale ani u nas ani w raichu nie ma
(z ciekawostek ostatnio czytalem ze ktos zrobil probka 4x4 uzywajac mazdy 4x4 2,5 v6 duzo spawania ale chyba da sie zrobic na jakims forum z niemiec czytalem ale gdzie nie pamietaam )
jakby tak polaczyc oba warjanty KLZE + 4x4 moglo by wyjsc dosc szybkie i ciekawe autko (nie mowie o kosztach bo te sa na pewno nie male ale jak ktos lubi budowac to kto wie :)
pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

skrzynia z cronosa powinna bedzie pasowac, ale dla pewnosci trzeba sprawdzic przelozenia w serwisowce
rick
Posty: 301
Rejestracja: 2003-03-17 14:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rick »

MadDog pisze:Rick, możesz mi podać jakiś inny kontakt, bo na GG nie mogę Cię do dziś trafić, a na priv nie mogę napisać, bo nie jestem zarejestrowany....
ok, 507 580038
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”