same awarie i kłopoty....dosc!!! (olej w skrzyni)

sereq
Posty: 226
Rejestracja: 2002-09-18 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

same awarie i kłopoty....dosc!!! (olej w skrzyni)

Post autor: sereq »

Kurczę co przeglądam to forum to w tematach tylko "Awaria" "Kłopot" "Tragedia" itd, moze tak optymistyczniej trochę co, ? :)

Np. chwalę się - zmianiłem dwa tygodnie temu olej w skrzyni na rzadziutki Castrol TRANSMAX (GL4) (wada - dostępny tylko w hurcie, ale można załatwić). Róznica jest kolosalna, drążek chodzi jak marzenie (ale tak szczerze mówiąc nawet nie wiem co było wcześniej i kiedy zmieniane)

Nawet rano jak były duże mrozy nie było czuć róznicy!!! Wcześniej na porannym mrozie trzeba było dwóch rąk użyć żeby wrzucić jedynkę :lol:

PP
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

Ja też byłem mile zaskoczony że gdy przyszły mrozy po -25C to skrzynia pracowała lekko i precyzyjnie a na dodatek silnik startował szybko i niezawodnie jak gdyby nigdy nic :twisted: .
Jest to pierwsza zima którą 'przejeżdżam' moim probe i muszę przyznać że jestem zachwycony! na jesieni bałem się że sportowe autko nie będzie sobie radziło w zimie, a tu wręcz przeciwnie !
Nic nie przymarza, nie ma problemu z parowaniem/szronieniem szyby, ogrzewanie pracuje szybko i wydajnie.
Jeździłem paroma autami i zawsze w zimie zdarzało mi się że się gdzieś zakopałem czy nie mogłem ruszyć z miejsca, ale nie w probe !

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych posiadaczy Probe - Rafał
Ostatnio zmieniony 2003-02-23 20:24 przez Raf, łącznie zmieniany 1 raz.
BLACK PROBE
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 2002-09-03 20:54
Samochód: brak
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: BLACK PROBE »

Raf !!!! i niektórych alf romeo. :D albo byłych posiadaczy probe.
Gość

Post autor: Gość »

Ja tyż jestem bardzo zadowolony i właśnie wróciłem z garażu bardzo zje...
(zmęczony)i choć probówka rozebrana w drobny mak to i tak się cieszę,a co tam do wakacji się zrobi a wtedy kolesiom od bmw szczęki poopadają.
jek zawsze zadowolony
GregX :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”