Dostep czesci w miescie Kraka ?? :)

_funny_
Posty: 25
Rejestracja: 2006-04-09 18:56
Samochód: brak
Lokalizacja: Northampton Gdynia

Dostep czesci w miescie Kraka ?? :)

Post autor: _funny_ »

witam juz z kraju :)..mam pytanko...za kilka godzin wyjezdzam na poludnie na urlop.Bede w okolicach zywca,zakopanego i krakowa...niestety w drodze tutaj dobilem przegub zewnetrzny i teraz napiernicza strasznie nawet przy lekkim skrecaniu....chcialbym go wymienic tutaj, bo w uk skasuja mnie na 300 funa, czyli olo 1800 zeta, wiec glupio by bylo nie skorzystac z okazji...stad moje pytanie...czy ktos z klubowiczow w krakowie pomoglby mi w zakupie i znalezieniu warsztatu w ktorym bym mogl to wymienic ?...jezeli tak to prosze o info, albo tutaj, bo sprawdze sobie forum moze jutro,pojutrze, albo smsem na nr 667 448 287...z gory dziekuje :)

pozdr.
Ford Probe 2.5 V6,97- Fly me to the Moon Edition :)....niesamowite, ale moje :)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Jeśli będziesz jechał z Gdyni na południe to możesz uderzyć przez wawe
http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=3661

Łomianki są na samym wlocie do warszawy jadąc od trójmiasta.

Firma bardzo solidna, przeguby tanie jak barszcz, wymieniają na miejscu w zaprzyjaźnionym warsztacie.

Koszte przegubów do II generacji to chyba 180 zł tylko nie pamiętam czy ze zniżką klubową czy bez, a koszt wymiany ok. 50zł. Możesz tam zadzwonić i się dowiedzieć wszystkiego. Bardzo miła obsługa, a przeguby sprawdzone i trwałe.
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Zdecydowanie zadzwoń i to jak najszybciej. Nie zawsze mają części na miejscu od zaraz. Jak chciałem kupić to okazało się, że mogą mieć przeguby za 2 tygodnie...
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”