Aparat zapłonowy S1 zmiana na s9

Rezmer
Posty: 1
Rejestracja: 2020-11-13 09:20
Samochód: Probe gen II 93 2.0 v16

Aparat zapłonowy S1 zmiana na s9

Post autor: Rezmer »

Cześć, witam wszystkich jestem świeżo po zakupie probe gen 2 z silnikiem 2.0 v16 z podtlenkiem - jeżeli to cokolwiek zmienia.

Od tygodnia grzebię pod maską aby dojść co autor (poprzedni właściciel) miał na myśli. Dotarłem już do momentu gdzie wiem że w moim aparacie S1 T6T57871A jest zepsuty czujnik halla i ktoś sobie to sprytnie wg poradnika z tematu brak iskry poradził problem w tym że albo zrobił to źle albo coś więcej się zepsuło auto na wolnych obrotach strasznie kuleje. Więc mówię allegro kupię nowy i dupa nie ma... :shock: używka może być w takim samym albo gorszym stanie a same aparaty zapłonowe zostały wyparte przez komputery przez co nie ma żadnego zakładu zajmującego się naprawą tych urządzeń.
Do brzegu na forum mazdy znalazłem temat że S1 da się zastąpić s9 a jedyne co trzeba zrobić to odwrócić piny w kostce może ktoś się wypowiedzieć w temacie Ew podpowiedzieć coś na chwilę obecną rozkładam ręce :roll:
Awatar użytkownika
KaBe
Posty: 197
Rejestracja: 2017-10-19 13:05
Samochód: Ford Probe 2.0 Turbo, BMW e32 730i, Audi A8d2 4.2
Galeria: viewtopic.php?t=24873
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Aparat zapłonowy S1 zmiana na s9

Post autor: KaBe »

Jak coś to posiadam aparat zapłonowy z silnika który do wyplucia korby chodził i ładnie podawał ogień, muszę tylko sprawdzić jaki to (93r)
Nadjeżdża Pan i Władca tej wsi :P
Tańczący z blokami. "All that I do is never right, why am I trying"
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”