typowy brak iskry nie typowe problemy :((

ciacho
Posty: 3
Rejestracja: 2006-12-17 13:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Kutno

typowy brak iskry nie typowe problemy :((

Post autor: ciacho »

witam mam probe 2 z silnikiem 2.5gt wersja usa mam wielkie problemy z moim samochodem :( ostatni problem ktory mnie trafił ze strony probe to iskra. a było tak:
w jechalem na parking pod szkołą pretkosc patrolowa bo szukalem miejsca żeby wylądowac tym gigantem i nagle zgasl przy 5km/h :oops: pelny parking ludzi a ja w poprzek drogi stoje... i niestety do domu zjechałem na lince. znajomy prowadzi auto-naprawe ma tam znajomego elektroniki ktory zgodzil zajac sie moim przypadkiem. stwierdzil ze padl modoł ktory podpina sie do aparatu zaplonowego, dwa tygodnie mowil ze przyjedzie go naprawic dzisaj albo jutro napewno. (a jest to jedyna osoba ktora podjela sie naprawy probe w kutnie) za nowy modol powiedzial mi 1200zl i oznajmil ze robil cos takiego w mazdzie 626? i kosztowal jego twor 400zl. po dwoch tygodniach zrobil mi ten modol i okazalo sie ze nie dziala. mila kolejne trzy tygodnie mowienia ze przyjedzie zobaczyc co jeszcze.
poprzedni wlasciciel powiedzial mi ze wymienial aparat na nowy i tak wygladal. jest lpg w probe i cos bylo przerabiane przy tej kostce wychodzacej z aparatu do tego nieszczesnego modolu. nie mam imobilajzera od kiedy mam forda.
wiec powiedzcie mi cos innego niz: skorzystaj z opcja szukaj co bardzo lubiecie. bo to jest inny probem niz wszystkie.
prosze powiedzcie mi co mogo zrobic i jak kosztuja takie rzeczy?? bardzo was prosze o pomoc bo juz 5 tygodni nie mam samochodu opal w szkole i zimno na przystanku pks. :(
nie bierz życia na serio, i tak nie wyjdziesz z niego żywy..
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kocureq »

Padł moduł i to problem inny niż wszystkie?
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

To jest najnormalniejszy problem padł moduł :P
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Re: typowy brak iskry nie typowe problemy :((

Post autor: OLEY »

ciacho pisze: wiec powiedzcie mi cos innego niz: skorzystaj z opcja szukaj co bardzo lubiecie. bo to jest inny probem niz wszystkie.
Nie to, że lubię, ale faktycznie mógłbyś się pokusić o poszukanie.

Na razie nie blokuję tematu, ale mam prośbę.

Wpisz w naszą wyszukiwarkę (po uprzednim zaznaczeniu szukania tylko w II gen.) słowo "moduł",
- przeczytaj, a potem wpisz słowa "brak iskry" -
zaznacz wyszukanie wszystkich słów i również poczytaj.

Twój problem wcale nie musi być inny od tych przeczytanych.
Może znajdziesz identyczne objawy do Twoich, a może czyjeś posty naprowadzą Cię na dobry trop.
Może wtedy tam zadasz pytanie?

To jest na prawdę enty topik na temat braku iskry, lub padniętego modułu. :twisted:

Umowa stoi?

Ja nie blokuję, ale Ty szukasz. :wink:
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Kolejny typowy problem :evil: Padł moduł lub co bardziej możliwe przy LPG - cewka. Nietypowym problemem to jest ten Twój mechanik, ale na niego na forum rady nie znajdziesz.

Ludziska zacznijcie czytać i kontynuować istniejące tematy :?
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Post autor: jarsonik »

ja stawiam na cewke, tak było u mnie. wszyscy mówili, że modół, ale dopiero stasiek (jeden z najlepszych znanych mi elektryków) stwierdził, że to cewka pękła. wymiana wraz z nowa cewką 220 zł. probek lata teraz jak wariat.
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Jarsonik. Tylko moduł kosztuje 10 zł i można go samemu zamontować. Natomiast cewka kosztuje więcej i jeśli ktoś pierwszy raz otwiera aparat to może mieć problem ;) Poza tym bardziej ambitni do tej operacji wyjmą aparat, a wsadzić go nie jest łatwo :twisted:
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Post autor: jarsonik »

nowy moduł kosztuje 10 zł?? ostro :shock: nie wiedziałem. Przepraszam.
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”