chodzi jak boxer

Awatar użytkownika
Bogdan_607
Posty: 16
Rejestracja: 2005-02-18 17:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Lublin

chodzi jak boxer

Post autor: Bogdan_607 »

Witam
W moim Probku od tygodnia działo się coś takiego że na wolnych obrotach na gazie i na benzynie silnik lekko przerywał, tak jakby na sekundę nie chodził jeden cylinder, jak się dodawało gazu to tak do 1500obr przerywał ale jak się przełamał to już powyżej 1500obr pracował dobrze. Natomiast dzisiaj jak go odpaliłem to chodzi jak boxer, można gazować, jechać i cały czas nie pracuje na wszystkich cylindrach, mam założony tłumik KM i strasznie potęguje się ten odgłos, czy to aparat zapłonowy? w marcu wymieniałem świece i przewody, przewody firmy jan-mar, średnio się na tym znam a do elektryka nie pojadę na razie
Za odpowiedź dziękuje i pozdrawiam
GT 2.5 V6 93r
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Sprawdź świece, czy są białe, jak nie to znaczy że nie palą.

Co do przewodów - najlepiej widać nocą lub w ciemnym garażu, czy nie mają przebicia. :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
David
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-20 03:16
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn Pl Devon En
Kontakt:

Post autor: David »

cos podobnego odkad z polski wyjechalem wiele sie zmienilo jak dowodzi tego fakt iz olsztynskie tlumiki mojego kolegi KM trafily nawet do lublina, przepraszam za odstepstwo od tematu i pozdrawiam
P.S. i wierze ze z tym tlumikiem ten odglos moze sie potegowac :) wiec pomozcie koledze bo niedlugo straci sluch a nie jego to wina ze zostal narazony na sluchanie dzwiekow subaru, w koncu to klub probe przeciez.
Dave - Stunning 24V '95 KLZE
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

brak iskry. W któreś świecy urwała się elektroda. wymień.
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”