Spadaja obroty a jak się doda gazu to go dusi

Awatar użytkownika
ADTOM
Posty: 318
Rejestracja: 2006-03-20 15:54
Galeria: viewtopic.php?t=8925
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Spadaja obroty a jak się doda gazu to go dusi

Post autor: ADTOM »

Cześć

Pisze w sumie ten post bo strasznie chce pomóc Rafałowi. Jak juz wcześniej pisał jego Probe wogóle nie jeździło był w stanie krytycznym. To co zrobili mu lakiernic i pseudo mechanicy to sobie nie potraficie wyobrazić. Ale luz ... chłopak zawiziety i zakochany w Probku. Zawiiezlismy autko na lawecie do mojego zaufanego mechanika .... robił robił i Probek teraz ładnie jeżdzi ale.....
Po pewnym czasi eauto jedzie i spadaja mu obroty auto dławi, jak się doda gazu to go dusi. Komp głupieje raz pokazuje spalanie 168/100 raz 10/100. Po zgaszeniu autka z powrotem jak sie go odpali jest wszystko ok. Powiedzicie nam vo to może być. teraz auto do elektryka????

Bardzo Was prosze o pomoc w imieniu Rafała
Obrazek
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

problem chyba tkwi w układzie paliwowym i dolotu.
Więc ja bym najpierw sprawdził czy nie zaciąga lewego powietrza,póżniej sprawdził cisnienie paliwa.
Te dwa punkciki nie koniecznie muszą przynieść sukces ale mogą rozwiać wiele wątpliwości.
Albo może komp jest walnięty :roll:
Pokazuje jakieś błędy?
Obrazek
Awatar użytkownika
ADTOM
Posty: 318
Rejestracja: 2006-03-20 15:54
Galeria: viewtopic.php?t=8925
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: ADTOM »

No dzięki Pelot nyło tak jak pisałeś. Było poprostu syf w przewodach paliwowych. Czyszczenie wszystkiego pomogłoe. Ja wczoraj przyjechałem do mechanika i juz jeździłem autkiem Rafałowym i mogę z czystym sumieniem powiedziec że autko jeżdzi ma kopa , i cieszę się że w jakims stopniu pomogłem Rafałowi przywrócić autko do formy. No i dziękuje moim mechanikom co mu te auto naprawili.


Dzieki
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4”