Reflektory przednie?

Awatar użytkownika
strike22
Posty: 43
Rejestracja: 2005-11-09 23:13
Samochód: brak
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Reflektory przednie?

Post autor: strike22 »

witam.znalazlem na allegro takie lampy do probka http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117406713 juz gdzies je na stronce widzialem ale nie wiem czy u nas mozna na takich latac.pozatym na stronie na ktorej je widzialem(stronka USA)cena byla wyzsza.moze kolo zwykle sprzedaje,tylko taka fotke walna?co myslicie?pozdrowionka.
Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Post autor: el_talerzos »

Nie no eleganckie - jakby było można to bym brał - może niech ktoś się wypowie, kto zna się bardziej na przepisach
Probek 2.0 16V 94r. + sekwencja - granatowe dziecko (seria - już niedługo)
Azev 17" + eliptyczne montii
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Są symetryczne czyli niedopuszczalne w polsce, ale co clear to clear i cena spoko.
Awatar użytkownika
Mav
Posty: 73
Rejestracja: 2004-09-07 13:24
Samochód: Ford Mondeo ST220
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mav »

Po czym wnioskujesz Sqad, ze sa symetryczne?? Przeciez w opisie aukcji jest wyraznie napisane, ze sa asymetryczne... :-k
Cena faktycznie spoko i do tego gladkie szkielko... :-k
Pozdrawiam
:twisted: Mav :twisted:

byl srebrny Probe GT II generacji (V6/24V) - wersja europejska :arrow: teraz Duke go ujezdza
teraz jest Mondeo ST220 Performance Blue kombi :twisted:
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Bo są linie proste na szkle powinny być załamania, a sam odblask raczej nie wysteruje łuny światła. Sądząc po fotce lampy nie spełniają rzadnych norm, nie mają oznaczeń europejskich więc nie spełniają rzadnych norm nawet jak są asymetryczne to to nie przejdzie przy policji z uwagi na brak oznaczeń. Jak dla mnie konstrukcja światła kompletnie nie wskazuje na lampy asymetryczne. Ale co mi tam napisze wam jak to jest w praktyce, bo kupiłem sobie komplecik :) .
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Tak jak pisze Squad. W zasadzie to w Polsce jest tak, że nie ważne czy są symetryczne czy asymetryczne, ważne żeby miały znaczek "E" :) Np. chciałem założyć soczewki i gadałem z policjantami i z naszym Doktorem, który pracuje w stacji diagnostycznej. Dowiedziałem się soczewki będą w pełni legalne kiedy przed nie wstawimy szybkę, lub plastik z homologacją :)
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
Camel
Posty: 256
Rejestracja: 2005-09-14 15:37
Galeria: viewtopic.php?t=6440

Post autor: Camel »

UWAGA!!
Ja kupiłem te reflektory i wcale one sie sa z gładkim szkłem, tylko normalne takie jak wszyscy mamy w swoich Probkach. Wiec nie dajcie sie zwiesć na te pierwsze zdjecie, one nie ma nic wspólnego z tymi wkładami.
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

To zobaczymy jakie będą nie takie jak w aukcji to koleś negatywa oberwie i tyle, a lampki się komuś sprezentuje i już.
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Ja mam lampki tego samego producenta tylko ze szkłem asymetrycznym :) Fajnie, że jest miejśce na postojówki, chce tam wsadzić strobo :) Do tego nagłośnienie estradowe i możemy robić na polu imprezy :) Jeszcze kolorofon na dach i kula dyskotekowa na podsufitce :)
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
Camel
Posty: 256
Rejestracja: 2005-09-14 15:37
Galeria: viewtopic.php?t=6440

Post autor: Camel »

Basf_Wrocław pisze:Ja mam lampki tego samego producenta tylko ze szkłem asymetrycznym :) Fajnie, że jest miejśce na postojówki, chce tam wsadzić strobo :) Do tego nagłośnienie estradowe i możemy robić na polu imprezy :) Jeszcze kolorofon na dach i kula dyskotekowa na podsufitce :)
Takie gówno to zamontuj sobie w calibrze
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Jesli to te lampki co pisal Basf to wymagaja mini przerobki (spilowanie kantow) i beda pasowac :) co do strobo to tez myslalem na tym - zamiast migac komus dlugimi to mozna odpalic biale stroboe :)
Awatar użytkownika
Camel
Posty: 256
Rejestracja: 2005-09-14 15:37
Galeria: viewtopic.php?t=6440

Post autor: Camel »

I po naklejajcie sobie naklej PAJONIER i duzy napis GTI tylko najlepiej w barwach "Disco Polo" czyli fluorescencyjnych.
Na pewno każdy wiesniak bedzie wam zazdroscił tych naklejek i stroboskopów.
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Misiek - 93 mają inne mocowanie lampy. U mnie nie trzeba było robić nic :)
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kocureq »

Sqad pisze:To zobaczymy jakie będą nie takie jak w aukcji to koleś negatywa oberwie i tyle, a lampki się komuś sprezentuje i już.
Ja jestem chetny :)

Jak beda slabe to chetnie przyprezentuje, a jak beda dobre to sobie tez sprawie.
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

zukdrawsko pisze:I po naklejajcie sobie naklej PAJONIER i duzy napis GTI tylko najlepiej w barwach "Disco Polo" czyli fluorescencyjnych.
Na pewno każdy wiesniak bedzie wam zazdroscił tych naklejek i stroboskopów.
Dlaczego uważasz że to wiocha. Fajna rzecz i mi się podoba. Czyżbyś ty nie miał żadnych dodatków w aucie i wszystko to czysta seria [ silnik, blacha, opony olej. :) ]
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Dee Jay :arrow:
są granice w modyfikacjach między dobrym smakiem a wichą można zmieniać full rzeczy w samochodzie i wszystko będzie oka, a zrobisz dwa posunięcia czy nawet jedno i robi się taka kaszana że szkoda gadać.

Lecz jest jedna sprawa, wszystko rozbija się o rzecz gustu.
Awatar użytkownika
strike22
Posty: 43
Rejestracja: 2005-11-09 23:13
Samochód: brak
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post autor: strike22 »

Panowie gusta sa rozne i nie ma co sie sprzeczac o takie rzeczy.Kazdy robi ze swoim autkiem co mu sie podoba.A WRACAJAC do tematu juz sprawa wyjasniona.dostalem od sprzedajacego maila.Pisze w nim ze sa to zwykle lampy a nie glass clear wiec juz nie ma sie o co sprzeczac :wink: pozdro
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

Strike !
Jeśli chciałbyś jakąś szczegółową relację z użytkowania tzw. clear'ów napisz do Strober'a .
Nara
Obrazek
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Sqad pisze:Dee Jay :arrow:
są granice w modyfikacjach między dobrym smakiem a wichą można zmieniać full rzeczy w samochodzie i wszystko będzie oka, a zrobisz dwa posunięcia czy nawet jedno i robi się taka kaszana że szkoda gadać.

Lecz jest jedna sprawa, wszystko rozbija się o rzecz gustu.
Rozumiem ale stroboskopów nie ma co porównywać do aż takiej wiochy jak naklejki Pioneer w aucie gdzie gra stare radio Sahara. :) Ich nie widać a jak nie chcesz nie używasz. Wszystko to rzecz gustu. Ale wkurzają mnie porównania z wieśniakami przez osoby których auta też jadą wiochą.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Camel
Posty: 256
Rejestracja: 2005-09-14 15:37
Galeria: viewtopic.php?t=6440

Post autor: Camel »

Czy to jakaś ukryta aluzja w stosunku do ktoregos z klubowiczy?
Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Post autor: el_talerzos »

Nie zachowujcie się jak dzieci - wiadomo gusta są różne i o nich się nie dyskutuje - i nie twórzcie aluzji bo niesnaski raczej nie są nam potrzebne - podajcie sobie wirtualną łapę i good
Probek 2.0 16V 94r. + sekwencja - granatowe dziecko (seria - już niedługo)
Azev 17" + eliptyczne montii
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

zukdrawsko pisze:Czy to jakaś ukryta aluzja w stosunku do ktoregos z klubowiczy?
Tak, do ciebie. Nie lubie jak porównujesz kogoś do dresa za montaż strobo a sam masz wlew paliwa jak na calibrze u syna sołtysa z PGRowskiej wsi . Pewnie żule z pod sklepu z piwem i blachary ci go zazdroszczą jak podjeżdzasz na disco w remizie. :twisted:
Równie dobrze mógłbym napisać że ten wlew nie pasuje do probe kolorystycznie i może coś innego bardziej by odpowiadało probkowi, ale chcę byś widział różnice w wypowiadanej krytyce.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Camel
Posty: 256
Rejestracja: 2005-09-14 15:37
Galeria: viewtopic.php?t=6440

Post autor: Camel »

Widzisz nie mieszkam we wsi i nie mam przyjemnosci podjeżdzania pod remizy, wiec kontroluj tę swoja krzywa bajere po masz za mały zasób słów zebys mógl ze mna w ten sposób rozmawiac.
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

O kurde pomyliłem się ale bardzo dobrze się maskujesz. :twisted: O mój zasób słów się nie martw bo jest większy od twojego na pewno, ale nie chce mi się gadać z kimś kto udaje cwaniaka po zwróceniu uwagi by krytyka nie zajeżdzała wiochą ale była konkretna. Oki to nie miejsce i czas na kłótnie więc jak chcesz pogadać to na gg :)
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kocureq »

Sqad pisze:To zobaczymy jakie będą nie takie jak w aukcji to koleś negatywa oberwie i tyle, a lampki się komuś sprezentuje i już.
Sqad, i jak tam lampki? Warto kupowac?
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”