

czarna rozpacz mnie ogarnia! zacząłeś posta 18.09 - ja od tego czasu juz pewnie bym miał części nie mówiąć o zloklizowaniu tego tuk tuk tukamra pisze:a czy te rzeczy dobry mechanior jest w stanie zbadac????? rzeby sie znowu nie okazalo ze: "maglownica, koncowki drazka i wahacze do wymiany". to dopiero by byly koszty !!!![]()
szanuje cie Bienias ale:BIENIAS pisze:czarna rozpacz mnie ogarnia! zacząłeś posta 18.09 - ja od tego czasu juz pewnie bym miał części nie mówiąć o zloklizowaniu tego tuk tuk tukamra pisze:a czy te rzeczy dobry mechanior jest w stanie zbadac????? rzeby sie znowu nie okazalo ze: "maglownica, koncowki drazka i wahacze do wymiany". to dopiero by byly koszty !!!![]()
Jedź do mechanika i nich ci powie co jest do wymiany (to nic nie kosztuje!) i niech określi koszt robocizny + części... U mnie stuka rzadko ale jednak łożysko na prawej półosi (podjechałem na warsztat, wjechali na kanał, 5min i wiedziałem co trza wymienić).
mozna bytlo... mojemu mechanikowi zajelo to 5 min... wymiana lozysk i jak reka odjal... pol roku spoks... a juz mialem caly magiel regenerowacamra pisze: po dokladniejszych ogledzinach okazalo sie ze lozyska McPersona. nie mozna bylo tego od razu stwierdzic ... ??![]()
Stuki występują podczas skręcania kołami? Jeśli tak to kulki w łożyskach zrobiły się "kwadratowe".Cisik pisze:U mnie podczas jazy jak i na postoju rowniez slychac regularne tykniecia. Nie zauwazylem aby mialo to jakikolwiek wplyw na jazde. Dodatkowo moge powiedziec ze podczas skrecania na postoju pod maska jak poloze reke na tych zaslepkach nad amortyzatorami to czuje to pukanie. Co to moze byc?