Kto pomoże mi podłączyć układzik vris box do mojego Probka

pablos11
Posty: 92
Rejestracja: 2006-09-07 16:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Paniówki(okolice Gliwic)

Kto pomoże mi podłączyć układzik vris box do mojego Probka

Post autor: pablos11 »

Witam, układzik już do mnie dotarł, ale sam boje sie to podłączać i może ktoś z mojej okolicy Paniówki( trasa Mikołów-Gliwice) pomoże mi to podłączyć był bym bardzo wdzieczny i oczywiście wynagrodze to.Probek z 94r.
Ford probe 2.5V6 94r.
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

No akurat ja Ci nie pomogę, bo odległość spora nas dzieli, ale jeżeli mogę Ci coś poradzić to chętnie. :D

Wystarczy, żebyś znalazł kumpla, który umie się posługiwać i nie boi się lutownicy, wystarczy trochę umiejętności manualnych, schemat podłączenia i cierpliwość. :D

Nie wiem czy czytałeś ten temat. Pewnie tak. :D Tam troszkę jest napisane. Stron jest dużo, ale warto poczytać uważnie.
I rzecz najważniejsza. Po podłączeniu, a przed sprawdzeniem poprawnego działania pamiętaj aby odłączyć stare sterowanie vrisami. :D

Aa i jeszcze jedna rzecz. Ciekawe czy Twój komputer jest zabezpieczony
przed kradzieżą? Chodzi mi o zabezpieczenie mechaniczne. Jeżeli jest, to musisz się zaopatrzyć dodatkowo w wiertarkę i ostre wiertło.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
mbmaster
Posty: 275
Rejestracja: 2006-05-14 00:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mbmaster »

Hey ho pablos11 to naprawde proste. Musisz tylko umiec lutowac co w tym przypadku nie powinno nikomu problemu sprawic. Pozniej musisz podlaczyc od vrisboxa 4 kabelkow podpiac po kabelki z ECU i 2 kabelki od vrisboxa do kabelkow vrisow tych co sa na silniku.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”