Szukam dobrego ( i taniego ) elektryka

krasnal193
Posty: 161
Rejestracja: 2006-04-18 11:30
Samochód: Mitsubishi 3000GT
Lokalizacja: Warszawa

Szukam dobrego ( i taniego ) elektryka

Post autor: krasnal193 »

Witam. Sorki że znów niepokoje ale mam ogromny problem z Probem. Wczoraj wieczorem spod deski rozdzielczej pod kierownica wydobywaly mi sie kleby dymu jak spalona izolacja, bez kluczykow uruchamialo sie radio zaswiecaly lampki jakies zwarcie w instalacji elektrycznej, odłączyłem klemy i spsikałem gasica i nic się nie dzieje ( przez noc nic się nie spaliło )ale nie mam nikogo zaufanego zeby zrobil ta elektryke bo strach jezdzic i szkoda Proba. Probe 2.5 1995r moze macie jakiegos elektryka z terenów warszawy ?
Awatar użytkownika
Pakoo
Posty: 12
Rejestracja: 2007-02-27 19:31
Galeria: viewtopic.php?t=10552
Lokalizacja: Złotokłos :)

Post autor: Pakoo »

WITAM . Ja znam taniego i dobrego elektryka ale z piaseczna . Jak coś to napisz na priva to ci podam numer . :)
MJ#23
Posty: 27
Rejestracja: 2006-05-21 17:45
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MJ#23 »

Podjedź na ulice harfową 7lub 4 nie pamietam.Dobry i tani elektryk.Ja tam daje probasa i nigdy nie było problemu.
667e
Posty: 8
Rejestracja: 2004-12-19 13:07

Post autor: 667e »

mam pytanie co może być przyczyną że w probku nie ma nigdzie napięcia? akumulator jest sprawny . żona dziś zostawiła go z włączonymi światłami i cała elektryka padła
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Zawsze można jeszcze posprawdzać bezpieczniki :) Te w kokpicie i te pod maską. Może przepalił się główny :? Ale to musiałoby być niezłe zwarcie. Innej możliwości nie ma. Jak aku ma napięcie i klemy dobrze kontaktują, to zostają tylko bezpieczniki lub odpadł przewód masowy od karoserii (ale to też by było jakieś ekstremalne zdarzenie).
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
667e
Posty: 8
Rejestracja: 2004-12-19 13:07

Post autor: 667e »

po ciemku ciężko sprawdzić te bezpieczniki jutro je posprawdzam .
dla mnie też jest to dziwne samochód jezdzil bezproblemowo a pozostawienie go na światłach powinno tylko akumulator rozładować
krasnal193
Posty: 161
Rejestracja: 2006-04-18 11:30
Samochód: Mitsubishi 3000GT
Lokalizacja: Warszawa

dobry elektryk

Post autor: krasnal193 »

Witam chciałem skończyć temat żeby była to przestroga dla innych uzytkowników probe II. Przyczyną "pożaru" dokładniej tylko stopienia się kostki w słupku lewych drzwi było brak NADKOLA, 3 miesiące wcześniej przy pracach zostało zdjęte nadkole i nie miałem czasu go założyć, do kostki dostała się wilgoć i cała kostka wypaliła się w śrdoku na całe szczęście już jest wszystko w porządku ale nauczka była sroga. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”