tloki do II gen 2.0

Gość

tloki do II gen 2.0

Post autor: Gość »

Witam,

Mam niestety problemik z moim Probkiem...
Nadzarty jest jeden tlok, i w zwiazku z tym mam pytanko.

To jest II gen. 96 2.0 16V.

Czy tloki sa identyczne jak z Mazdy? Ma ktos wiedze na ten temat?
Bylbym wdzieczny za wyjasnienie tej sprawy, i ewentualnie wyklarowanie z ktorej mazdy tloki by pasowaly.

Pozdrawiam,
Gość

Post autor: Gość »

zapytaj T0mpre - powinien miec jeszcze
Gość

Post autor: Gość »

Witaj Greyg,

Dzieki za sugestie, ale chodzilo mi tylko o informacje czy pasuja tloki od Mazdy. Niestety nie ja zajmuje sie remontem mojego probka (brak wiedzy i czasu), a mechanik i tak mi kupi tlok taki jaki trzeba.

W zwiazku z tym ze auto robi koles, kolega kolegi itd itd. Mam z nim cienki konktakt, i dla uzupelnienia swojej wiedzy chcialem taka informacje uzyskac.

Pozdrawiam,
Gość

Post autor: Gość »

Probe 2.0 i Mazda 626 GE maja ten sam silnik FS 2.0 16V 4cyl.

Jedna dobra rada - jesli juz robisz silnik, to rob wszystko, a nie tylko czesc n.p. dol. Inaczej silnik dosc szybko padnie ponownie. Wszystko tzn. komplet uszczelek silnika, wszystkie paski oraz rolki napinajace i prowadzace rozrzad, popychacze, itd.
Gość

Post autor: Gość »

Dzieki Greyg za rade.

Oczywiscie ze robie wszystko... bo chce nim pojezdzic dluzej niz pare miesiecy ;)

Tylko czasem krew czlowieka zalewa ze co chwila cos, ... i kolejny cash wylatuje z kieszeni szerokim strumieniem. Ale coz.. takie zycie.

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
nikosnikos
Posty: 1022
Rejestracja: 2003-07-15 21:40
Galeria: viewtopic.php?t=5618
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: nikosnikos »

Cooly pisze:Tylko czasem krew czlowieka zalewa ze co chwila cos, ... i kolejny cash wylatuje z kieszeni szerokim strumieniem. Ale coz.. takie zycie.
Skad wiekszosc z nas to zna :?: :lol: :lol: :lol: Takie probkowe zycie :!: :twisted:
Kiedyś był mój... :-(
Obrazek
PROBE II GT 2.5 V6 24V USA Version
Teraz same ople - VECTRA B 2.5 V6 24V CDX 00' i 2.0 16V CD Sport 96' & ASTRA II 1.6 16V 04'
Moje V6 w całej okazałości
GG 2435630
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”