guciek

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

oj chlopie.... nie wiesz co czynisz...:] na poczatku bedzie fajnie bo autko bedzie sie elegancko prezentowalo!!:] pozniej pierwsza proba wyjazdu z garage i pierwsze rosterki (problem z wyjechaniem :P ) pozniej wyjazd na miasto i masz wrazenie ze zaraz zaszorujesz dziobem w ziemie!! nic bardziej mylnego!! do pierwszej wiekszej koleiny na drodze!! pozniej juz tylko strach a nie jazdza!! widzisz progi zwalniajace to ci sie krew gotuje!! walniesz w dziure to czujesz to na kregoslupie! nagle zaczynaja ci wszystkie plastiki trzeszczec!! po miesiacu sluchasz juz radia na maxa a plastiki dalej slyszysz!! zlapales kapcia i obsesyjnie szukasz desek albo czegokolwiek co da sie podlozyc pod kola zeby mozna bylo wlozyc lewarek!! jak juz ci sie uda to wykrecasz lewarek do konca a kolo dalej oparte o deski!! bo to przecierz nie gwintowane zawieszenie wiec skok sie nie skrocil!!:/ no i pewnego pieknego dnia jak uda ci sie wjechac gdzies gdzie jest kanal i zajrzysz pod samochod to wtedy sobie pomyslisz "co ja najlepszego zrobilem?!?!" nie dosc ze twojej konserwacji podwozia nie ma, to wszystko pogiete, tlumiki przetarte, skrzynia pobdzierana...
ja bym sie zastanowil...:] z czasem ci przejdzie...;] ja juz niestety musialem podniesc autko bo nie dalo sie jezdzic poprostu... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
guciek
Posty: 365
Rejestracja: 2006-05-16 23:19
Galeria: viewtopic.php?t=9590
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: guciek »

Wiedziałem ze pewnie zaszokuje tym co zrobiłem. 8)
Ale z uwagi na to ze to nie jedyne auto którym poruszam się na codzien mogłem sobie na to pozwolić ,oczywiście niektórzy nie będą tego popierać. Na szczęście u mnie w miejscowości drogi są bardzo dobre.:)
Po obniżeniu zderzak przedni wisi 13cm nad ziemia jest to wystarczająco żeby pokonąć progi zwalniające, a autko prezentuje sie nieziemsko.
Tak samo trzymanie boczne jest super w zakręty wchodzi jak malinka.
Jesli chodzi o trzeszczące plastiki to walka jest bez sensu z tym poprostu trzeba sie pogodzić.
Jesli chodzi o felgi to te orginalne naprawde mi sie podobaja(fajny wzor) i to dlatego tez ze sa male bo teraz jest moda na duze fele a ja z tyłu mam opony 195/70 :twisted: a przod 195/65 :wink:
był Probe I 2,2 USA GL
on 17 manual klima gleba
jest chrysler stratus 2,5 v6 full opcja
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Widziałem dzisiaj na żywo.

piękna gleba i naprawdę się fajnie prezentuje :1111_ok:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Potwierdzam slowa Dj'a swietna sztuka gleba jest the best. Jak ci sie autko znudzi to chetnie przygarne :mrgreen:
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Dee Jay pisze:Widziałem dzisiaj na żywo.
Po ciemku słabo widać :P

;)
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Małpa my libacje ....tfu spoty zaczynamy popołudniu :wink:
Ostatnio zmieniony 2008-07-21 10:26 przez Dee Jay, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Skoro białe noce, to i białe niedźwiedzie też? :twisted:

Nieładnie zmieniać post, gdy ktoś odpowiedział :P :lol:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Potwierdzam autko zdatne do jazdy Pokonało dystans Kraków-Tarnobrzeg-Kraków bez problemowo z domieszką aromatu spalonej gumy w kabinie... :lol: :-)
Awatar użytkownika
Raafaaell
Posty: 420
Rejestracja: 2006-01-14 16:39
Galeria: viewtopic.php?t=7400
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Raafaaell »

To dopiero się robi piękne autko. :) Jak go widziałem pierwszy raz , to mówiłem , że idealna baza do zmian. Hihi :P
Awatar użytkownika
mm&mm
Posty: 78
Rejestracja: 2008-07-04 14:34
Samochód: brak
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: mm&mm »

na spocie prezentowala sie bardzo fajnie, gleba jak najbardziej na polskie ....................................... autostrady ( mamy takie ?? ) aha nie zapomnij sciagnac hak ;]
Awatar użytkownika
guciek
Posty: 365
Rejestracja: 2006-05-16 23:19
Galeria: viewtopic.php?t=9590
Lokalizacja: Trzebinia

Re: guciek

Post autor: guciek »

Autko w tamtym tygodniu zmieniło własciciela mam nadzieje ze bedzie smigalo .No i nowy właciciel ma zamiar go troche odnowic (lakier itp) moze sie tu tez pokaze.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
był Probe I 2,2 USA GL
on 17 manual klima gleba
jest chrysler stratus 2,5 v6 full opcja
Awatar użytkownika
Raafaaell
Posty: 420
Rejestracja: 2006-01-14 16:39
Galeria: viewtopic.php?t=7400
Lokalizacja: Kraków

Re: guciek

Post autor: Raafaaell »

Pięknie się prezentuje na fotach... mam nadzieję , że nie idziesz w stronę dupowozu lpg kombi za czyjąś delikatną sugestią ? He ? :wink: To drugie autko też fajne ! Czyżby rodzina się powiększyła ?
Awatar użytkownika
guciek
Posty: 365
Rejestracja: 2006-05-16 23:19
Galeria: viewtopic.php?t=9590
Lokalizacja: Trzebinia

Re: guciek

Post autor: guciek »

Spoko rodzina jeszcze mała .A co dupowozu mam nadzieje ze nie wkrocze na te droge.chociaz ide w zlym kierunku hehe.A tu dwie fotki na szybko.
Obrazek Obrazek
był Probe I 2,2 USA GL
on 17 manual klima gleba
jest chrysler stratus 2,5 v6 full opcja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”