Zmiana manuala na automat

Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zmiana manuala na automat

Post autor: Kayl »

widzę, że już od dawna ten temat nie był odwiedzany ...ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na pytanie: co musiałbym zrobić, żeby w Probe 1-ej generacji włożyć skrzynie manualną z automata, jeśli części będę miał tzn. skrzynia, półosie, przeguby, tarcza sprzęgłowa docisk i koło zamachowe listwa z pedałami to oprócz tego co jeszcze musiałbym mieć ? i co musiałbym zrobić ? z góry dzięki
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Zmiana manuala na automat

Post autor: Robert »

SliM3GTR pisze:co musiałbym zrobić, żeby w Probe 1-ej generacji włożyć skrzynie manualną z automata
  • Najpierw musisz znaleźć tego "automata" ze skrzynią manualną :P
  • następnie, jeśli dobrze odczytałem intencję i - wbrew tytułowi wątku, w którym piszesz - chcesz wstawić manual, poszukaj w dziale I generacji tematu :arrow: zamiana skrzyni automat na manual
  • jeżeli odpowiedź udzielona tam przez Maciuchę Ci nie wystarczy, to podziel się swoimi wątpliwościami, kontyuując tamten wątek
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Chizar
Klubowicz
Posty: 1390
Rejestracja: 2009-02-07 14:17
Samochód: Biemdablju 528 Touring
Galeria: viewtopic.php?t=17057
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana manuala na automat

Post autor: Chizar »

U mnie wczoraj Probek wyraził swoją chęć do Automatycznej skrzyni,i niczym jaszczurka zmieniająca wylinkę,mojemu na światłach odpadł pedał sprzęgła :mrgreen:



Post durny,nie na temat - do usunięcia wg. woli :twisted:
Ford Probe 2.5 v6 93 granatowy BYŁ
Ford Probe 2.5 v6 93 czarny BYŁ
Ford Probe 2.5 v6 97 fioletowy BYŁ :(


Najlepszy sport to transport! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”