Gdzie paliwo !!!!!!!

Awatar użytkownika
Laki
Posty: 131
Rejestracja: 2004-02-15 20:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Laki »

Ale dlaczego nie ma napięcia na wiązce która jest podłączona do pompy paliwa, co to może mieć wspólnego z modułem :?:
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Post autor: mikolaj »

a probowales to podlaczyc na krotko?
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
Gość

Post autor: Gość »

sporo sie ten temat rozrosl :D

sprawa prosta...

- w pierwszej kolejnosci sprawdzasz dzialanie pompy "na krotko"; przewody bialo/czerwony (masa) i bialo/zolty (zasilanie)

- nastepnie sprawdzenie przewodow idacych od przekaznika (bialo/zolte); sa one dublowane,

- no i na koniec sam przekaznik (jest pod nad nogami kierowcy)

jesli potrzeba schematow i bardziej jasnych info, to podesle na maila
Awatar użytkownika
Laki
Posty: 131
Rejestracja: 2004-02-15 20:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Laki »

Pompę paliwa podłączałem na krótko i chodzi tylko że na wiązce od pompy nie ma napięcia
Gość

Post autor: Gość »

to teraz sprawdz obwod do przekaznika i jego samego
Awatar użytkownika
Laki
Posty: 131
Rejestracja: 2004-02-15 20:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Laki »

Przekaźnik też już sprawdzony i jest dobry ( zamieniałem mój na Tomiego) i żadnej reakcji, więc zostaje już chyba tylko pociągnąć nową wiązkę przewodów od pompy do przekaźnika. :?: :?: :?
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Post autor: mikolaj »

sprawdz miernikiem czy gdzies jej nie trafilo, jak nie to znaczy ze jest dobra wiec ciagnac nie trzeba!
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
alli 2.5 v6 gorzow

Post autor: alli 2.5 v6 gorzow »

mam taki sam problem w 2.5 v6 przewody suche pompka pracuje. jest jakis przelacznik w bagazniku????? jak cos wiecie prosze napiszcie na www.allig@o2.pl dziekuje
Gość

Post autor: Gość »

w bagazniku masz odciecie paliwa - jesli jest tam problem auto nie odpala
Gość

Post autor: Gość »

Lewa strona bagaznika, pod okladzina jest bezpiecznik.
Jesli wywalil ci, to wystarczy wlozyc kluczyk, wcisnac bezpiecznik, przelaczyc kluczyk na II pozycje , wrocic na pozycje I i odblokuje go.

Poza tym, z tego co wiem, to powinien check engine sie palic jesli ten bezpiecznik sie wywalil.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”