macmaz1392

Kolekcje fotek.
macmaz1392
Posty: 12
Rejestracja: 2012-01-09 20:38
Galeria: viewtopic.php?t=21623

macmaz1392

Post autor: macmaz1392 »

Mój Probe jest w mojej rodzinie od początku. Dostałem go od dziadka na 16 urodziny:) Po wielu latach wkońcu przyszła pora na porządny remont.. już raz był cały "podleczony" ale dla mnie to nie było to... auto nie wyglądało źle ale... Jeżeli jest sie fanem tego auta to musi być zrobione porządnie tak jak należy, wkońcu to probe 1:p
Mój Probe jest w mojej rodzinie od początku. Dostałem go od dziadka na 16 urodziny:) Po wielu latach wkońcu przyszła pora na porządny remont.. już raz był cały "podleczony" ale dla mnie to nie było to... auto nie wyglądało źle ale... Jeżeli jest sie fanem tego auta to musi być zrobione porządnie tak jak należy, wkońcu to probe 1:p
Po za tym całe życie nim jeździłem tyle wspomnien i w ogóle, że mam sentyment do niego i raczej bedzie juz zawsze takim ważnym "czymś" w moim życiu wiec nie można pozwolić mu odejść:p a że dostał w kość po tej zimie zacząłem generalny remont.. Skorzystałem z moich kontaktów i dojść i ruszyłem z kopyta:)!
Po za tym całe życie nim jeździłem tyle wspomnien i w ogóle, że mam sentyment do niego i raczej bedzie juz zawsze takim ważnym "czymś" w moim życiu wiec nie można pozwolić mu odejść:p a że dostał w kość po tej zimie zacząłem generalny remont.. Skorzystałem z moich kontaktów i dojść i ruszyłem z kopyta:)!
powoli ku końcowi najnowsze zdjęcie :) pracuje nad cała galeria więc wkrótce dużo więcej zdjęć
powoli ku końcowi najnowsze zdjęcie :) pracuje nad cała galeria więc wkrótce dużo więcej zdjęć
Ostatnio zmieniony 2014-04-19 00:00 przez macmaz1392, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Eli
Posty: 1787
Rejestracja: 2005-09-14 23:38
Galeria: viewtopic.php?t=9702
Lokalizacja: Milanówek

Re: macmaz1392 na youngtimera:)

Post autor: Eli »

Trafiłeś w zły dział (techniczny). Auta prezentujemy w dziale galeria. Zrób z tym jak najszybciej porządek, a pewnie we właściwym miejscu przeczytasz sporo motywujących komentarzy. Dla zachęty powiem Ci, że podziwiam zapał i trzymam kciuki. Dziś te auta giną, a robienie z nimi czegokolwiek, z racji na ich cenę rynkową, jest nieopłacalne. Taki czas. Sentyment i chęci jakimi dysponujesz to jedyne pobudki, które utrzymają jakieś sztuki dla potomnych. :wink:
Awatar użytkownika
Lukasz
Klubowicz
Posty: 1308
Rejestracja: 2006-05-27 22:43
Samochód: Ford Probe 2.2 GT 89r. Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 1997
Galeria: viewtopic.php?t=14709
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki ,Owczarnia
Kontakt:

Re: macmaz1392 na youngtimera:)

Post autor: Lukasz »

Oj Eli czepiasz się:D miło się patrzy że ktoś robi takie rzeczy z probe a nie tylko gada o wyimaginowanych projektach a i tak fura idzie na allegro"sprzedam w całości lub na części " :P ,no ale fakt jest faktem nie w ten dział się z tą galerią wpakowałeś macmaz :mrgreen:
FORD PROBE 2.2 GT 89r.
Odgazowany :)
Awatar użytkownika
tomasso
Posty: 50
Rejestracja: 2009-04-17 19:58
Samochód: Probe 2.2GT 92r i... kosiarka do trawy :) 1.2 benz.
Lokalizacja: Piła

Re: macmaz1392 na youngtimera:)

Post autor: tomasso »

szacunek :) i wytrwałości
Szary Kocur 2.2 GT 92 r :) bo ja nie KCEM innego AŁTA :D
http://www.fotosik.pl/u/tomasso78/album/1320479
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”