Adapter wtyczki

Damian_s57
Posty: 3
Rejestracja: 2020-03-31 16:05

Adapter wtyczki

Post autor: Damian_s57 »

Witam, chciałbym sprawdzić błędy w moim fordzie 2.0 97r. jednakże nie widziałem nigdzie gniazda obd2 pod kierownicą jest tylko niestandardowa kostka pod maską więc zakupiłem przejściówkę, przejściówka jednak się nie sprawdziła mianowicie po podłączeniu tester nie reagował nie było zasilania. Po sprawdzaniu miernikiem w adapterze które piny prowadzą do których okazało się że jest kompletnie inaczej niż powinno być postanowiłem więc przerobić adapter, w tym celu rozebrałem całość przelutowałem przewody i pozostało mi tylko dolutować je do typowej wtyczki obd2. Jednak kieruje się do was z zapytaniem czy to ma wgl sens i czy ma to prawo działać? Jeśli tak to czy ktoś z was może wie które piny z oryginalnego gniazda obd podłączyć do których z wtyczki standardowej obd2, bo w oryginalnej są opisane FEN MEN TEN FAT itd i które te piny odpowiadają pinom w obd2 tak żeby można było podłączyć kts. Próbowałem też odczytywać błędy za pomocą diody lecz rozczytanie tego migania mi średnio wychodzi. Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”