[S] sprzedam zdrową dwójkę w oryginale

Awatar użytkownika
Bakens
Car: Ford Probe II 95' 2,0 16V

[S] sprzedam zdrową dwójkę w oryginale

Post autor: Bakens »

Witam wszystkich.

Z wielkim bólem serca z powodów totalnie nieoczekiwanych problemów zdrowotnych w rodzinie a co za tym idzie finansowych jestem zmuszony sprzedać mojego Probasa.
Szukałem zdrowego oryginału drugiej generacji przez trzy lata. Pojawił się sprowadzony z Francji. Sprawdziłem naocznie czy rzeczywiście jest tak dobrze jak opisał sprzedający i nie rozczarowałem się! Kupiłem na przełomie lutego i marca bieżącego roku.
W związku z tym, że to 28 letni pojazd, który przejechał zaledwie 94 tysiące kilometrów miał kilka niedociągnięć spowodowanych zestarzeniem się. Po zakupie ogarnąłem je wszystkie tj:
- kompletny rozrząd
- uszczelka pokrywy zaworów
- regeneracja tylnych zacisków hamulcowych
- przeguby napędowe
- tarcze, klocki
- akumulator
- opony nowe całoroczne
- pióra wycieraczek
- wszystkie oleje, płyny eksploatacyjne i filtry
- przegląd i ubezpieczenie na cały rok

To co mam mu jeszcze do zarzucenia to już pierdoły takie jak mrygająca kontrolka poduszki, podnośniki klapy bagażnika i lekkie postukiwanie w przekładni kierowniczej ale tylko na postoju kręcąc od oporu do oporu, podczas jazdy nie słychać nic.

Stan blacharski jest więcej niż dobry. Nie ma rdzy, żadnych dziur czy nawet purchli nigdzie. Podwozie w takim stanie, że diagnosta był w szoku.

Przez poważnie zły stan zdrowia ojca nie mam już ani czasu ani "werwy" żeby zrobić to wszystko na tiptop. Potrzebuję gotówki dlatego żadne zamiany nie będą mnie interesować.

Nie przejechałem nim nawet 500 km... wszystko co zrobiłem jest praktycznie nowe.

Nie ogłaszałem go jak na razie nigdzie licząc na to, że ktoś z Was forumowiczów przejmie go jak to się mówi w dobre ręce, dopieści, nie "zwieśtuninguje" i będzie dbał tak jak na to zasługuje tak zdrowy egzemplarz.

Jestem w pełni świadomy, że nie odzyskam tego co już na niego wydałem (zakup plus inwestycje doszły już do 20k) ale też za "psie pieniądze" go nie oddam.
Jeśli ktoś z Was byłby poważnie zainteresowany to proszę o kontakt tu na forum lub bezpośrednio na mój numer - 511202502

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie poematoopisu i pozdrawiam!
Załączniki
20220312_151023-2.jpg
20220312_103045-2.jpg
20220312_103026-2.jpg
20220311_095129-2.jpg
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Car: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Gallery: viewtopic.php?t=19226

Re: [S] sprzedam zdrową dwójkę w oryginale

Post autor: Romas »