Problem z prawą szybką

Awatar użytkownika
Daniello
Posty: 10
Rejestracja: 2004-08-13 19:01
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Problem z prawą szybką

Post autor: Daniello »

Witam Panowie,chciał bym prosić o pomoc...Mianowicie mam problem z moją prawą szybką w probasie(druga generacja 95r).Cała usterka polega na tym że szyba się opuszcza normalnie,ale nie chce się podnieść(nieważne czy podnosi się od strony kierowcy czy pasażera).Natomiast jak się podłączy na krótko nie ma problemu z podniesieniem.Cio to może być???
P.S.Tylko nie piszcie mi odpowiedzi w stylu "od czego masz search",bo szukałem i nic nie znalazłem...Pozdro !!!
WJ 35535
Gość

Post autor: Gość »

Masz coś porypane w stykach od przełącznika ale od strony kierowcy. Rozbierz go i sprawdź wszystkie luty może coś tam nie styka. Może gdzieś jakiś kabel w kabinie na instalacji się przerwał.
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

...samochód...zaczął mi się grzać...
...Probe zdechł...
...Przegrzany...
...Chciałbym prosić o pomoc...

Daniello masz na koncie 17 postów w 8 miesięcy pobytu na forum. 60 % z nich to prośby o pomoc, 40% dotyczy sprzedaży twojego Probe. Może warto czasami również coś dać, a nie tylko brać.

Pozdrawiam.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

Dokładnie Daniello. Na tym etapie otrzymasz taką radę: jedź do elektryka :P
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
Daniello
Posty: 10
Rejestracja: 2004-08-13 19:01
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Daniello »

Jasne że warto dać,tylko wiesz...moge komuś doradzać tylko nie wiem czy stawianie nie do końca trafnych diagnoz jest w porządku...dlatego myśle że lepiej kogoś nie zmylać(wiem to na swoim przykładzie jak padł mi silnik)Ja już szukałem elektryka,a okazało się że padły mi dwa zawory w głowicy...A co do szybki(thx Squad)Obejrze przełącznik od kierowcy bo od pasażera wyczyściłem i wymuskałem,a lewego nie ruszyłem.
WJ 35535
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Daniello pisze:...moge komuś doradzać tylko nie wiem czy stawianie nie do końca trafnych diagnoz jest w porządku...
Widzisz, z takim podejściem to forum nie byłoby potrzebne. Wiadomo, że nie wszyscy są mechanikami lub na mechanice się znają. Mnie chodziło o to, że udzielasz się na forum tylko, gdy czegoś potrzebujesz.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Gość

Post autor: Gość »

Dodam tylko, że działy: Klub, Randevouz, Osobliwości, nie traktują nic o mechanice.
Awatar użytkownika
Daniello
Posty: 10
Rejestracja: 2004-08-13 19:01
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Daniello »

Cóż...taka jest prawda,bo nie szukam sobie nowych znajomych...I nie przesiaduje całego dnia przed kompem,zaufaj mi że mam dużo innych rzeczy do roboty w tej chwili.A co do doradzania komuś to dla mnie właśnie to jest bez sensu...bo każdy może wtrącić swoje trzy grosze,ale po co kogoś wprowadzać wbłąd(uważam że na takie tematy powinny się wypowiadać osoby które są pewne tego co mówią)??? Dlatego naprawde pisać żeby coś napisać jest bez sensu...ktoś straci przez Ciebie tylko czas i pieniądze...
WJ 35535
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”