Wnętrze Probe...

Marek1984
Posty: 19
Rejestracja: 2005-04-22 16:04

Wnętrze Probe...

Post autor: Marek1984 »

Witam

Na różnych forach czytałem, że materiały wykończeniowe w Probe II gen. nie są najlepszej jakości... czy często psują się pierdoły typu elektyczne szyby, centralne zamki? Dlaczego ludzie narzekają?

Widziałem na giełdzie w Mysłowicach zielone Probe 24V, w środku mi się nawet spodobało, plastik raczej dobrej jakości, a nie jak z misek do prania u ruskich za 2 złote :lol:

Dlaczego więc ludzie narzekają?


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Powiem Ci tak:Jeżeli ktoś wcześniej się bawił tapicerką i pozrywał niektóre zaczepy oraz nie zwrócił uwagi czy materiały wyciszające(gąbeczki lub naklejki materiałowe między plastikami) są na swoim miejscu to tak jak w każdym aucie będą wydawały dziwne odgłosy.Natomiast jezeli wszystko jest tak jak powinno to nie ma z nią problemów!Ja ogólnie jestem zadowolony :!:
A pro po zamkówi szyb:nie miałem z nimi żadnych problemów :!:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Awatar użytkownika
krzysx
Posty: 165
Rejestracja: 2004-08-10 20:13
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wnętrze Probe...

Post autor: krzysx »

Marek1984 pisze: Dlaczego więc ludzie narzekają?
Oto jest pytanie!
Właściwie pytanie natury psychologiczno-filozoficznej... Dlaczego ludzie w ogóle narzekają?
A co do jakości plastiku, to zauważyłem, że właściciele Probków często mówią na przykład: "szkoda że na drzwiach tapicerka nie jest z prawdziwej skóry", ale właściciele pojazdów innych marek zawsze są zachwyceni, kładą dłoń na tej skajowej okładzinie i mówią coś w rodzaju "piękne wnętrze, skórka, dużo miejsca i tak wygodnie..."
Miałem kilka innych aut czasami droższych, czasami tańszych, ale tylko w amerykańskich Fordach ten plastik kiedy postoi na słońcu nie wydziela nieprzyjemnej woni. Podobno najlepiej pachnie tapicerka w Cadillacach ale to auto nie jest najlepszym pomysłem na europejskie ulice i na nasze realia. Ośmielę się powiedzieć, że w swoim przedziale cenowym Probe ma plastik najwyższej jakości.
Osobiście mam sporo zastrzeżeń do polityki koncernu Ford - nie podobają mi się na przykład zgrzebne Focusy (tapicerka śmierdząca jak w polonezach) i nowe Cougary bo stare Mercury Cougar były piękne i luksusowe. Z drugiej strony to też kwestia smaku... Ale nie mam żadnych wątpliwości jeśli chodzi o Probe! Uważam, że jest to kultowe auto, które warto kochać i które ze tę odrobinę uczuć odpłaci z nawiązką!
No nie, mam jedno poważne zastrzeżenie... a raczej żal do Forda, że zaprzestano produkcji Probe. Ale na to nie ma raczej rady... W ostateczności, kiedy zabraknie Probków będą jeszcze Mustangi... ;)
_________________
Obrazek __94
Awatar użytkownika
Witek.w-wa
Posty: 272
Rejestracja: 2003-12-09 13:58
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Witek.w-wa »

Czasem niewątpliwie zatrzeszczy, jak się wpadnie w dziurę itp.
Ale Ja bym to ujął tak :

Po prostu samochód z Duszą 8)

:slon:
2.2L, 89 LX (253A)USA automat,digital,
trip computer, welur -regatta blue- 8)
Awatar użytkownika
sobol81
Posty: 63
Rejestracja: 2004-08-06 00:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Płock

Post autor: sobol81 »

Moja też troszkie trzeszczy od czasu do czasu, przeważnie jak jest zimno ale wynagradza to innymi zaletami i nie moge powiedzieć że mi to przeszkadza i tak jest super.
II 2,5 V6 USA rok 1993 (ale I rejestracja 1994)
Awatar użytkownika
medici
Posty: 129
Rejestracja: 2004-11-07 21:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: medici »

oj widze chłopie że sie zastanawiasz nad kupnem probka i pytasz się o wszystko wiec ci cos napisze...
nie bede ci prawił jakie to wspaniałe autko jest, bo to bez sensu zacytuje ci coś co przed chwilą napisałem na "sąsiednim" forum..

''kurcze mać , wkońcu się doczekałem.... pimpo wpadł do mnie swoim probasem!!!!!!!! oczywiscie zrobilismy rundke po wrocku 2 autkami:-) hmmm niekoniecznie jechaliśmy przepisowo. hehe . ale przyznać musze że pimpa autko ma większego kopa niż moje.
chciałbym żebyście zobaczyli mine kolesia w ''stuningowanym'' 206 - jak żeśmy wzięli go w środek na 3 pasmówce, i stanęlismy na światłach..... pełen odjazd..... jestem do teraz podjarany....huhhhh
gościu nawet nic nie próbował.....
zresztą kto do nas podskoczy....

ONLY PROBE!!!!!!!!!!!!

pozdroooooooooo''

widzisz??? komentarz zbyteczny... jak sam wsiądziesz za stery to sie przekonasz...
ostrzegam jednak... serwisowanie i dbanie o probka nie jest rzeczą tanią, nie jest to popularne autko dla studenta,bezrobotnego,itp. ...mniej więcej probasa można porównać do małego bobasa.
pozdrooooooooo........
p.s.
troche sie rozpisałem ale jestem podjarany dzisiejszą jazdą :twisted:
.....2.0 16V 94'.....
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Sie wie 8) I wszystko jasne ...:!: 8) 8) 8)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 278
Rejestracja: 2004-12-03 11:03
Samochód: brak
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Greg »

...podejrzewam, że te nieuprzejme opinie na temat tapicerki probe to opinie na forum calibry...mogę coś na ten temat powiedzieć bo mój szanowny braciszek pomyka calibrą :x i zazdrości mi bo ma wnętrze do d...py bo od vectry :x
Moi przedmówcy napisali wszystko co istotne...ja ze swojej strony dodam tylko jedno. :!: ...z probe jest jak z kobietą...jeżeli zakochałeś się od pierwszego wejrzenia i jest Ci z nią dobrze to wybaczasz jej małe wady i jesteś z nią na lata :wink: :wink: :wink:
Był Probe II 94 2.0 16V SE USA z ATX
Miał być ProbeII V6...
...jest focus 2.0 16V:)
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

w związku z tym, ze na tym forum trudno o obiektywna opinie na temat "jedynie słusznego samochodu", ("probe jest jak kobieta" - boszeeeeeeeee, ciezko sie czyta te bzdury), postaram się dodać parę słów od siebie...

w środku - typowy amerykaniec tego okresu - zero polotu, dobrej jakości plastiki i kiepskie spasowanie - niektóre szpary sa zdecydowanie za duże... fotele z materiału - dramat - nieprzyjemne w dotyku i po prostu brzydkie (czarna bardzo brzydka, szara umiarkowanie brzydka), skóra jest w miarę ale znam auta z tego okresu mające skóre duzo lepszej jakości - choćby 626 - plastiki jak juz pisałem są dobrej jakości - w mondeo bardzo często się zdarzało odkształcanie platików z powodu słońca - tutaj tego nie ma...

twarde zawieszenie + polskie drogi = trzeszczączy plastik - ale nie jest to az tak kłopotliwe - znam duzo nowsze auta w których jes duzoooo gorzej...

deska generalnie nudnawa - jeśli trafisz na cała w jednym kolorze - nie daj boze czarnym to zasniesz z nudów na dłuzszej trasie :twisted:

dwu kolorowe troche lepiej się prezentują...

ps. w innym temacie dostało mi się ze krytyke "miejskich rajdowców" - ale widać ze miałem racje - ku.... jak mozna sie chwalic ze sie objechało 206 (pewnie 1.4) 2.0 albo 2.5 litrowym probe - tożto smiechu warte...

"gościu nawet nie podskoczył" - a to dlatego ze ma wiecej oleju w głowie niz "podjarany" piracik...

bys mnie tak kolego zajezdzał z obu stron i strugał wazniaka to bym ci buzie obił na nastepnych swiatłach...
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
medici
Posty: 129
Rejestracja: 2004-11-07 21:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: medici »

słuchaj chłopcze.... widze że masz problem.
więc jak ci sie nie podobają posty na tym forum to wypad!!!
i nie komentuj moich, jak i ludzi postów!
gdybyś czytał uważnie to doczytałbyś się "stuningowana" 206.
zresztą nie wiesz jak było to sie nie udzielaj. twoje uwagi na temat postów innych klubowiczów irytują mnie , a na temat mojego - wku.... mnie.

masz swój świat , swoje zasady i życie to zamknij sie z nimi i przestan wpierniczać się innym ludziom.
.....2.0 16V 94'.....
Awatar użytkownika
medici
Posty: 129
Rejestracja: 2004-11-07 21:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: medici »

aha... gdyby jakiś palant "zajechany" przeze mnie i mojego kumpla z obu stron, na następnych światłach miał jakiś problem , to mógłby dalej już nie być w stanie prowadzić...

opanuj się w swoich wypowiedziach-pomyśl co piszesz.... :twisted:
.....2.0 16V 94'.....
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

opanuj się w swoich wypowiedziach-pomyśl co piszesz.... :twisted:
Czy to wstawka moderatora (ale czemu nie na czerwono), czy też pan Hyde jest strofowany przez swojego dra Jekylla we własnym poście? :-s
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 819
Rejestracja: 2004-03-01 17:31
Galeria: viewtopic.php?t=5568
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Marcos »

Medici troszkę za ostro, ale Cię rozumię..

Yaneeck o co Ci chodzi?????
Może powinieneś zmienić na Calibrę jak Ci się Probe( sądząc po Twoich postach) zbytnio nie podoba :wink:
Twoja wypowiedż nie zachęca Marka1984 do kupna Probe!!
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Panowie, spokojnie. Medici - luz ziom :-) No stress, nie mogę patrzeć jak klubowicze się kłócą. Przecież to jest forum, tutaj się wyraża swoje opinie na różne tematy. Yaneeck właśnie tak zrobił a Wy go objechaliście. Okej, powiedział twardo, ale zobaczcie - nie boi się wyrażać swojego zdania, nawet jeśli wie, że jest kontrowersyjne i przez to może stracić w oczach klubowiczów. Jego sprawa - każdy ma swój, indywidualny charakter. Yaneeck nie napisał, że nie podoba mu się Probe, tylko napisał, np. że materiał na siedzeniach jest słabej jakości. Faktycznie, wg. mnie średnio wypada, ale jest okej, nie przeszkadza mi to. Wypowiedzi tutaj nie mają ślepo zachęcać do kupienia Proba, tylko w miarę obiektywnie ocenić wnętrze, aby szanowny kolega mógł podjąć decyzję. Jeśli np. do tej pory jeździł Cadillaciem CTS-v to po samych "ochach" i "achach" na pewno czułby się rozczarowany :-)

Pozdro chłopaki, chill.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

hmmmm jesli chciałbym calibre to bym ją miał - a mam (już trzecie) probe...

auto mi się podoba ale jest wiele lepszych i jeszcze więcej gorszych - juz kiedyś pisałem gdzieś o panujacym probowym rasizmie - "jedyne słuszne auto" i nic wiecej - napisz coś nie tak o probe - obrywasz...

w tej cenie probe jest bardzo dobrym wyborem - ale nie oszukujmy się - ten samochód ma bardzie wiele wad - w wiekszosci wiedzą o nich tylko uzytkownicy - dlaczego mamy o nich nie pisać tym którzy chcą kupić probe ?????

wielu z Was zachowuje się troche tak jakby to było auto wszechczasów - ma piekna linie to fakt, fajny silnik 2.5 v6 (ci od 2.0 mnie zjedzą ale miałem 2.0 i znam róznice) ale ma też wiele wad...

ps: dzieki RX z zrozumienie... moim celem nie jest obrazanie nikogo ale troche obiektywizmu...

ps 2: piracików nie toleruje, a wazniaków "obejzdzających" w opisany sposób małolitrazówki (ciekawe jak oceniłeś stan jego stjuningowania - po spojlerach ????) nie szanuje... a tak BTW ciekawe co byłoby gdyby to była 206 RC :twisted: pewnie byś sie tak nie chwalił dzisiaj...

ps 3: medici - nie chce mi się z Toba polemizować bo ja uderzyłem w Twoje zachowania a nie w Ciebie - Ty prawie wywaliłeś mnie z forum - czuj się tak jakbyś mnie obejchał na drodze - ja nic nie strace a Tobie może wzrosnie samoocena :twisted:
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
medici
Posty: 129
Rejestracja: 2004-11-07 21:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: medici »

yaneeck...
1.nie wiesz o co wczoraj chodziło na drodze a piszesz rzeczy które we mnie uderzają. nie z 206 się chciałem ścigać ale z kumplem co ma 2,5 24V
w środek wjechał nam niespodziewanie 206 i goście patrzą się na nas....
a ja z kumplem na siebie,śmiech,przygazówa i start....
co ja zrobie że goście nie mieli nic do powiedzenia? nie z nimi sie ścigałem...
2.do RX'a: jeśli chodzi o mnie to ja również zawsze wyrażam swoją opinie i nie boje się jej, jeśli ktoś jedzie po mnie w taki sposób jak yaneeck to nie mam zamiaru być dłużny(troche godności i szacunku dla 2 osoby i było by wszystko ok)
3.jak już mówiłem nieznasz mnie wiec nie wiesz że potrafie być drugi, gdyby to była 206 RC na następnych światłach otworzyłbym szybe i pogadał z gościem i cześć....a na forum bym sie spokojnie przyznał do tego :-)(zresztą miałem tak kiedyś z CRX'em...skończyło się sympatycznie- żadnej zawiści ,złości itp.)
4.yaneeck... każdy ma swoje zasady których sie trzyma, ja nie toleruje twego zachowania wobec mnie-tym bardziej ,że mnie nie znasz, nie wiesz kim jestem i jak prowadze auta.
jeśli chodzi o samoocene i objechanie to zwycięstwo po twojej stronie... mam 16V poza tym nie potrzebuje by mi wzrastała, z moją czuje sie git.
.....2.0 16V 94'.....
swoosh
Posty: 259
Rejestracja: 2004-09-17 23:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: swoosh »

Panowie PEACE...
fast and furious
PROBE I GEN. 2,2 GT (był) ale będzie kolejny;)
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

A ja mam 12V i was objadę :lol: . A jak nie dam rady to zawołam Sqada, a on ma 220V w suszarce 8) . Jak nie damy rady ze Sqadem, to idziemy na skargę do pani :D .

Do wszystkich ścigających się ze świateł - umawiajcie się zawsze, że start oznacza dopiero zielone - jest dużo bezpieczniej.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

"chciałbym żebyście zobaczyli mine kolesia w ''stuningowanym'' 206 - jak żeśmy wzięli go w środek na 3 pasmówce, i stanęlismy na światłach..... pełen odjazd..... jestem do teraz podjarany....huhhhh
gościu nawet nic nie próbował.....
zresztą kto do nas podskoczy.... "

"nie wiesz o co wczoraj chodziło na drodze a piszesz rzeczy które we mnie uderzają. nie z 206 się chciałem ścigać ale z kumplem co ma 2,5 24V
w środek wjechał nam niespodziewanie 206 i goście patrzą się na nas....
a ja z kumplem na siebie,śmiech,przygazówa i start....
co ja zrobie że goście nie mieli nic do powiedzenia? nie z nimi sie ścigałem... "


troche jak widzisz róznią się te historie...

co innego start spod swiateł a co innego "objezdzanie" i "branie w srodek" w trakcie jazdy na 3 pasmówce (bo tak to zrozumiałem)...

w sumie to może skonczmy bo temat był o tapicerce... :twisted:
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Wracając do tematu!
Ja jestem bardzo zadowolony z PROBE'owej tapicerki(oczywiście mówię wyłącznie o II generacji,bo w I gen. to tak "hardcore'owo" jest :lol: ).Materiały są wporządku i jak się dba o dobre jej złożenie i "nawilżenie" to będziesz z niej zadowolony!Co do spasowania to można przymknąć na to jedno oko, a drugim podziwiać :!: :wink:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Awatar użytkownika
medici
Posty: 129
Rejestracja: 2004-11-07 21:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: medici »

dobra.... miłego łikendu wszystkim.

pozdro
.....2.0 16V 94'.....
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

muszę to napisać bo mnie aż boli jak ktoś nie rozumie ;)

ja mam 2,5 a Medici 2,0 i chcieliśmy sprawdzić jakie są różnice w przyspieszeniu. pojechaliśmy na szeroką ulicę, gdzie są 3 pasy w jedną stronę. na światłach na środkowym pasie stał 206 ze spoilerami, naklejkami, muzą na maxa i kotlesiami w środku. ja stanąłem z lewej a Medici z prawej i czekaliśmy na zielone. kolesie mało nie powypadali z tej 206 tak się gapili, a później co się działo to nie wiem bo zapaliło się zielone i ja już byłem zbyt zajęty żeby patrzeć w lusterko ;)

chodzi o to że jak probas (a szczególnie dwa lub więcej 8) ) mknie po mieście to ludzie obracają głowy 10 razy dookoła żeby tylko jeszcze sekundę popatrzeć :)

nie chcieliśmy się ścigać z 206 :!:

bardzo proszę się nie goraczkować tylko spokojnie wyjaśniać o co chodzi

pozdro

ps. w temacie tapicerki i elektrycznych lusterek:

tapicerka się bardzo dobrze trzyma jeśli ma wszystkie zatrzaski i nie jest połamana. nie jest to skóra (przynajmniej ja nie mam) ale i tak o wiele lepiej wygląda niż np. "szmacianka" w renówce mojego ojca. jak się ubrudzi to szmatką można przetrzeć i git jest - znów czysta! spróbujcie wyczyścić "szmaciankę".

lusterka mi przestały działać :roll: nie sądzę żeby to coś poważnego było - myślę że zapomniałem po prostu wtyczkę wetknąć (zajmę się tym w wolnej chwili)
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

Greg pisze:...podejrzewam, że te nieuprzejme opinie na temat tapicerki probe to opinie na forum calibry...mogę coś na ten temat powiedzieć bo mój szanowny braciszek pomyka calibrą :x i zazdrości mi bo ma wnętrze do d...py bo od vectry :x
Moi przedmówcy napisali wszystko co istotne...ja ze swojej strony dodam tylko jedno. :!: ...z probe jest jak z kobietą...jeżeli zakochałeś się od pierwszego wejrzenia i jest Ci z nią dobrze to wybaczasz jej małe wady i jesteś z nią na lata :wink: :wink: :wink:
:shock: MAŁE WADY :?: :?: :?: :?: :evil: :?: :?: . Od kiedy Probe ma wady :?: . Chyba , że się go zaniedba :? - Ale to tak samo jak byś zaniedbał swoją kobietę ? ! - zaniedbywana i niedoceniana wcześniej czy później pójdzie w leprze ręce . Kochanek można mieć wiele ale DOBRY wózek tylko jeden - Oczywiście Probe :twisted:

:1111_bye:
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

uzupełnienie

Post autor: Tomasz S »

Tomasz S pisze:
Greg pisze:...podejrzewam, że te nieuprzejme opinie na temat tapicerki probe to opinie na forum calibry...mogę coś na ten temat powiedzieć bo mój szanowny braciszek pomyka calibrą :x i zazdrości mi bo ma wnętrze do d...py bo od vectry :x
Moi przedmówcy napisali wszystko co istotne...ja ze swojej strony dodam tylko jedno. :!: ...z probe jest jak z kobietą...jeżeli zakochałeś się od pierwszego wejrzenia i jest Ci z nią dobrze to wybaczasz jej małe wady i jesteś z nią na lata :wink: :wink: :wink:
:shock: MAŁE WADY :?: :?: :?: :?: :evil: :?: :?: . Od kiedy Probe ma wady :?: . Chyba , że się go zaniedba :? - Ale to tak samo jak byś zaniedbał swoją kobietę ? ! - zaniedbywana i niedoceniana wcześniej czy później pójdzie w leprze ręce . Kochanek można mieć wiele ale DOBRY wózek tylko jeden - Oczywiście Probe :twisted:

:1111_bye:
Znaczy można mieć nawet kilka dobrych bryk - ale zawsze tak jak wcześniej - PROBE :twisted:
:1111_bye:
Probiacz2000
Posty: 256
Rejestracja: 2006-02-07 22:22

Post autor: Probiacz2000 »

hmm... nie chce zaczynac nowego tematu wiec tutaj zapytam.
Prał ktoś tapicerke w probe? Ludzie zachwalaja. Czy po tym naprawde są dobre efekty, tapicerka nabierze świerzości i koloru, czy nie warto inwestować?
PS.
Jeśli chodzi o tapicerke to moim zdaniem plastiki są słabej jakości, a materiał na fotelach wręcz obskurny (mogłby być chociarz welur)... Często jeżdżę z kolegą 17 letnim BMW i w środku na dziurach nic nie zaskrzypi itp...
Jeśli chodzi o elektryke, przełączniki to nigdy nie miałem z tym żadnych problemów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”