Zimna chłodnica - dobra rada od Daniello

Awatar użytkownika
Daniello
Posty: 10
Rejestracja: 2004-08-13 19:01
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Zimna chłodnica - dobra rada od Daniello

Post autor: Daniello »

Poniższy tekst pisze aby przestrzec użytkowników Probe przed groźnie wyglądającymi usterkami układu chłodzenia...Zaczeło się to tak:Wsiadam do samochodu odpalam,jade zwróciem uwage że szybko się zagrzał-no ale to jeszcze nic takiego.Wkurzyłem się kiedy ssanie nie chciało się wyłączyć-zagrzany i 2000 obr trzyma i grzał się -wiatrak chodził non stop nawet przy większych prędkościach.Na początku myślałem o silniczku krokowym-bądź coś w tym rodzaju.Ale jak dobrze polookałem pod machą,to wyczaiłem że chłodnica jest zimna a silnik gorący!Rozebrałem pół układu chłodzenia,a nie wpadłem na to że boryga jest za mało.Po złożeniu wszystkiego kupiłem 5-tke borygo dolałem i wszystko chodzi jak nigdy-jaki z tej bajki morał?
Panowie dbajcie o właściwy poziom płynu w układzie chłodzenia,bo Probasy bedą wam takie akcje urządzać...szkoda gadać:)
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów!!!
WJ 35535
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

2,5 fał 6 ? zagrzałeś go? no to powoli zbieraj na wymianę pierścieni.

A wina jest czyja? Nie czyta sie FAQ.... a tam jest napisane to ładnie - czarno na białym (eee khm - szarym).
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
Daniello
Posty: 10
Rejestracja: 2004-08-13 19:01
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Daniello »

Niestety u mnie siedzi 2.0 ,a jeśli chodzi o to zagrzanie to wskazówka od temperatury wychylała się troche po za normal-daleko było do "High".
WJ 35535
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”