Lampka na masce

Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Lampka na masce

Post autor: KITT »

Poratuje ktoś zdjęciem tego wynalazku? U mnie tego nie ma i nie wiem czy tak było oryginalnie czy poprzedni właściciel zdjął lampkę gdy malował maskę po tym jak zderzył się z pociągiem dla przykładu. :shock: :P :wink:

Nie dość że nie mam lampki to nie widzę miejsca na lampkę, nie widzę przewodów ani jakiegoś gniazda do zasilania.

Gdzie jest lampka i jak idą przewody, gdzie wchodzą? Plis help jak to mówią. 8)
Obrazek
Jaarecki
Posty: 75
Rejestracja: 2005-10-16 15:13
Galeria: viewtopic.php?t=6634

Post autor: Jaarecki »

Jutro będe w Olsztynie jak chcesz to zerkniesz na moją lampkę i zobaczysz jak to wygląda
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

O której będziesz? Dam Ci mój numer na PW to się zdzwonimy.
Obrazek
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

A więc tak.

pjw, pytałeś o lampkę. Niestety nie doszło do spotkania, ale dzięki uprzejmości :1111_ok: Jaareckiego mam lampkę na zdjęciach. Lampka jak lampka, zawsze można ją zamontować ale ważniejsze jest doprowadzenie zasilania.

pjw. Poszukaj u w samochodzie, w komorze silnika koło silniczka od wycieraczek i pompy hamulcowej luźnej kostki na 2 styki która do niczego nie idzie.

Ja u siebie takiej kostki nie widzę. Jeśli u Ciebie też nie będzie to znaczy że mamy po prostu wersję bez lampki pod maską. :P

Obrazek
Obrazek
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Tylko nie zapomnijcie, że zamontowanie innego niż fabryczne może się wiązać z dodatkowym wyłącznikiem, ze względu na to, że u nas tam gdzie jest żaróweczka znajduje się wyłącznik rtęciowy.
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

Zgadza się Voodoo. Ale jak już montować to lepiej oryginalną. Pewnie znajdzie się gdzieś na szrocie jakiś biedny Probek którego oskubię z lampki. :twisted:

Problem jednak jest w zasilaniu. Można doprowadzić przewody, wystarczy tylko (+) i masa, ale jeśli nie mam oryginalnej kostki to nasuwa się pytanie. Zawsze jej tam nie było czy ktoś mi grzebał w kablach? :x :roll:

BTW, Mój samochód się nie psuje więc prawdę mówiąc nie potrzebna mi lamka pod maską. :P 8) :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

Dobra, odświeżam temat ponieważ mam pytanie do kogoś kto ma lampkę na masce. Ona powinna zapalać się gdy:

1. Jest włączony zapłon i podniesiemy klapę
2. Zawsze gdy podniesiemy klapę
Obrazek
Bruce
Posty: 75
Rejestracja: 2005-06-30 15:59

Post autor: Bruce »

u mnie zapala sie przy kazdym podniesieniu klapy. pozdr
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Za każdym razem gdy podniesiesz maskę powinna się zapalać.

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

Ok, dzięki. Tak się pytałem bo montuję właśnie taką lampkę i muszę wiedzieć którego "plusa" do niej użyć aby było tak jak oryginalnie. :idea:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”