tylko 25.v6

Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Robert_Jakubek napisal
A JESZCZE JEDNO JEZELI MASZ MOZE LICENCJE KIEROWCY RAJDOWEGO TO ZWRACAM HONOR BO JA JESTEM NA POZIOMIE RAJDOW AMATORSKICH ALE COS MI SIE NIE WYDAJE ZEBYS WIEDZIAL JAK TAKA WOGOLE SIE ZDOBYWA HIHIIHHIHIHIHHIHI
przepraszam ze sie unieslem :D o kruca....
Nie chce mi sie z Toba gadac....
I blagam!!! Sprawdz zawsze do kogo mialczysz koteczku :)
Nie bede pytal co to jest licencja i jak sie ja zdobywa bo chyba wszyscy wiedza i jeszcze mnie na forum wysmieja :( :shock:

Zdaje sie ze przegialem, oj.... az brak mi slow.... :) :P

Robert_jakubek napisal
TERAZ TO JUZ JA POCZULEM SIE SPROWOKOWANY ALE JAK CHCESZ TO MOZEMY SOBIE ZROBIC JAKIS ZAKLADZIK NP TRASKA KALISZ WARSZAWA ALBO COS W TYM STYLU ALE O JAKIES DOBRE SIANKO NO CHYBA ZE MASZ OCHOTE WZIAC UDZIAL W JAKIMS RAJDZIKU ALE TO JUZ NIE PROBIACZKIEM BO ON SIE DO AMATORSKICH RAJDOW NIE NADAJE TO SIE SPRAWDZISZ CZY ABY TO CO NAZYWASZ SKRECANIEM NIE JEST TYLKO PROBA SKIEROWANIA SAMOCHODU W JAKAS KONKRETNA STRONE. DAJ TYLKO ZNAC KIEDY I O ILE SIE ZALOZYMY....?( TO ZANCZY NA ILE WYCENIASZ SWOJE UMIEJETNOSCI PRZEMIESZCZANIA AUTA TO W LEWO ALBO W PRAWO HIHIHIHHI)
Strasznie kolega nerwowy :D a to w Rajdach Amatorskich z tego co gdzies tam kiedys uslyszalem nie jest dobre.
Poniewaz jestesmy czlonkami tego samego klubu to mam nadzieje ze sie zakumplujemy popijajac browarki na jakims zlocie.
Kto wie moze kiedys nawet mnie przewieziesz bym odczul ten dreszczyk emocji.
Az na sama mysl dostaje gesiej skorki.
Ostatnio zmieniony 2006-03-15 17:30 przez wingerman, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
BiZoN
Posty: 526
Rejestracja: 2003-05-11 23:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: BiZoN »

Adamkat pisze: Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz!! :(
Ja znam inną wersję tego przysłowia:
"Nie mów hop - bo nie wiadomo w jakie gówno możesz wpaść po drugiej stronie".

Generalnie to jak zwykle można tutaj znaleźć info o wszystkim.
Mam wrażenie, że przesilenie wiosenne daje znać o sobie - z tąd pewnie ta nerwówka w wypowiedziach niektórych klubowiczów.

A i o oponach chciałem napisać-
Używałem TOYO o kierunkowym, asymetrycznym bierzniku - bardzo podobny do tych z F1. Byłem z nich bardzo zadowolony - ciężko było zerwać przyczepność, a przy szybkiej jeździe na zakrętach wydawały cudowny dźwięk - zaczynały charakterystycznie szumieć. Lekko popiskiwały przy ciasnych zakrętach przy baardzo rozgrzanym asfalcie (kiepskiej jakości) ale to raczej rzadkość - oczywiście popiskiwanie nie asfalt :D
DUCH
PROBE II 2,5 GT USA Version
Obrazek
Awatar użytkownika
propaganda
Posty: 282
Rejestracja: 2003-08-01 13:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Stara Miłosna
Kontakt:

Post autor: propaganda »

Nieładnie się tak przechwalac jak kto probówkę katuje, oj nieładnie....
Macie prawo zachować milczenie, bo każde słowo może być użyte przeciwko wam...

A mi oponki letnie nie piszczą... poprostu bezszelestnie się ślizgają ;)
I z piskiem opon ciężko ruszyć...

Do Rafa: "Tak dla sprostowania, odcina przy 7500 rpm,"
Ej... mi odcina przy 7000, tzn nie pali się kontrolka, że odcina ale się dusi....
mam 2,5l
Andrzej

Black Metalic Probe2 24V
Awatar użytkownika
propaganda
Posty: 282
Rejestracja: 2003-08-01 13:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Stara Miłosna
Kontakt:

Post autor: propaganda »

A... i jeszcze jedno...
Panowie, po co się kłócić.. i rzucać liczby 6000, nie lepiej przy 7800, kto da więcej?

Po prostu niech każdy poda przy jakich obrotach- biegach należy zmieniać biegi i tyle. Każdy zainteresowany sprawdzi sobie pare razy ze stoperem i wyłoni najlepszy czas i po zawodach... po co teoretyzować, jak można to sprawdzić empirycznie.
A tak poza tym chętnie sie dowiem jak najlepiej zmieniać biegi kiedy mierzy się czas do 100- no dobra.. moze nie do 100, bo to raptem 1 przełożenie...
Andrzej

Black Metalic Probe2 24V
Gość

Post autor: Gość »

Robert_Jakubek pisze: TERAZ TO JUZ JA POCZULEM SIE SPROWOKOWANY ALE JAK CHCESZ TO MOZEMY SOBIE ZROBIC JAKIS ZAKLADZIK NP TRASKA KALISZ WARSZAWA ALBO COS W TYM STYLU ALE O JAKIES DOBRE SIANKO NO CHYBA ZE MASZ OCHOTE WZIAC UDZIAL W JAKIMS RAJDZIKU ALE TO JUZ NIE PROBIACZKIEM BO ON SIE DO AMATORSKICH RAJDOW NIE NADAJE TO SIE SPRAWDZISZ CZY ABY TO CO NAZYWASZ SKRECANIEM NIE JEST TYLKO PROBA SKIEROWANIA SAMOCHODU W JAKAS KONKRETNA STRONE. DAJ TYLKO ZNAC KIEDY I O ILE SIE ZALOZYMY....?( TO ZANCZY NA ILE WYCENIASZ SWOJE UMIEJETNOSCI PRZEMIESZCZANIA AUTA TO W LEWO ALBO W PRAWO HIHIHIHHI)
ho ho ho jakie wyzwanie :!: specjalnie przejadę całą Polskę aby zobaczyć jak Winger ci wstydu narobi :D :twisted: :P , poza tym nad takimi tekstami zastanów się trzy razy czy je chcesz na pewno wysłać. Niestety kolego ale przy twojej desperacji na 100% przegrasz zakład (jakiś zakompleksiony jesteś bo pewnie Calibry ośmiozaworówki cię zjadają :twisted: :twisted: :twisted:)Zobaczymy jak swoje 2.0 skończę przerabiać - wtedy może nawet się odezwę żeby cię pożreć na kilkuset metrach. Pamiętaj - wszystko zależy od kierowcy. A że jest to klub Probe... no cóż trzeba ścigać się Probe. Chcesz rajd ? Załatwiaj auta i teren na ściganko - Winger na pewno przyjedzie... + wielu klubowiczów na trybuny :wink:
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

qrcze Jaqbq... - z ciebie to prafdzify madafaka - miszcz kierofnicy... Pewno jeszcze winga masz takiego coby nad dach wystawal - 3a docisnac w koncu przy takim prowadzeniu.., a brefki na chowanych swiatelach tysz mash? A pszypadkiem po odjechaniu Kadetowi nie wpisujesz na streetracingu kolejnego killa? Ehh facet przyznaje, iz najwazniejsze jest w aucie to co miedzy kierownica, a fotelem, ale choc ciut samokrytycyzmu...
A ze mnie kierowca zaden.... i ... 8)
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Gość

Post autor: Gość »

Tomi pisze:qrcze Jaqbq... - z ciebie to prafdzify madafaka - miszcz kierofnicy... Pewno jeszcze winga masz takiego coby nad dach wystawal - 3a docisnac w koncu przy takim prowadzeniu.., a brefki na chowanych swiatelach tysz mash? A pszypadkiem po odjechaniu Kadetowi nie wpisujesz na streetracingu kolejnego killa? Ehh facet przyznaje, iz najwazniejsze jest w aucie to co miedzy kierownica, a fotelem, ale choc ciut samokrytycyzmu...
A ze mnie kierowca zaden.... i ... 8)
widzę z prof. Miodkiem jakąś prelekcję miałeś :wink: :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

taka przypadlosc z czasow kiedy irca widzieli tylko nieliczni ;p lamo hyhyhy :twisted:
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Awatar użytkownika
BiZoN
Posty: 526
Rejestracja: 2003-05-11 23:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: BiZoN »

Tomi pisze:qrcze Jaqbq... - z ciebie to prafdzify madafaka - miszcz kierofnicy... Pewno jeszcze winga masz takiego coby nad dach wystawal - 3a docisnac w koncu przy takim prowadzeniu.., a brefki na chowanych swiatelach tysz mash? A pszypadkiem po odjechaniu Kadetowi nie wpisujesz na streetracingu kolejnego killa? Ehh facet przyznaje, iz najwazniejsze jest w aucie to co miedzy kierownica, a fotelem, ale choc ciut samokrytycyzmu...
A ze mnie kierowca zaden.... i ... 8)
A kolega to się z powołaniem minął chyba.
Niedługo to zatrudnię opiekunkę do dziecka, żeby mi tłumaczyła wasze teksty.
Wstyd i żenada panowie.
Zastanówcie się czym chcecie się popisać - bo widze że temat tego postu zmienia się w miernej jakości popis krasomówczy.
5 latkowie w piaskownicy mają czasem ciekawsze wywody :idea:
DUCH
PROBE II 2,5 GT USA Version
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

co do powolania - zgadles - juz dawno zlapalem sie na tym, iz wybralem nie ta sciezke, ktora bylo trzeba...
jesli chodzi o krasomowstwo - popis? hah sadze, iz raczej dostosowuje sie do poziomu co niektorych moich adwersarzy ;p
Wstyd i żenada - poczytaj szanowny Bizonku dokladniej tresc przynajmniej polowy wypowiedzi na tym forum - to samo tyczy sie tzw. off topic - nagminna przypadlosc wiekszosci forumowiczow...
Ale masz racje - jak OT to OT - i basta...
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

propaganda pisze:.. po co teoretyzować, jak można to sprawdzić empirycznie.
A tak poza tym chętnie sie dowiem jak najlepiej zmieniać biegi kiedy mierzy się czas do 100- no dobra.. moze nie do 100, bo to raptem 1 przełożenie...
A jeszcze lepiej, bez maltretowania silnika : cartest.zip :lol:

Obroty kiedyś niechcący sprawdziłem u siebie i przy 7.5 krpm dostał 'czkawki' (zagadałem się :roll:) niemniej od 7 krpm rzeczywiście tak traci moc że trzeba sporego samozaparcia żeby dalej piłować.
Gość

Post autor: Gość »

propaganda pisze:A... i jeszcze jedno...
Panowie, po co się kłócić.. i rzucać liczby 6000, nie lepiej przy 7800, kto da więcej?

Po prostu niech każdy poda przy jakich obrotach- biegach należy zmieniać biegi i tyle. Każdy zainteresowany sprawdzi sobie pare razy ze stoperem i wyłoni najlepszy czas i po zawodach... po co teoretyzować, jak można to sprawdzić empirycznie.
A tak poza tym chętnie sie dowiem jak najlepiej zmieniać biegi kiedy mierzy się czas do 100- no dobra.. moze nie do 100, bo to raptem 1 przełożenie...
ANLIETA MOP PAŃSTWO ANKIETA :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

UUUPS.... to ja byłem i miało być:

ANKIETA MOI PAŃSTWO.........
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Bienias napisal
ho ho ho jakie wyzwanie specjalnie przejadę całą Polskę aby zobaczyć jak Winger ci wstydu narobi :D :twisted: :P ...........
Bienas ale Cie to poruszylo, pojechales lepiej niz ja kiedykolwiek :?
Wyluzuj :D zrelaksuj sie i pomysl, ja z wiekszym dystansem i luzem do tego podchodze podchodze... :D i pomysl ze usiadziemy niebawem sobie nad browarkiem, wraz z innymi klubowiczami, kto wie moze nawet przyjedzie Robert_Jakubek i bedzie popijal z nami zupke chmielowa.
Cholera, nie znamy chlopaka, jest na forum nie po to by sie sprzeczac tylko po to by dyskutowac jak kazdy z nas, po to tu jestesmy.
A my zabieramu mu powietrze i na maxa prowokujemy.

Tomi napisal
Pewno jeszcze winga masz takiego coby nad dach wystawal - 3a docisnac
No prosze juz mnie nawet Tomi sprzedaje bym Probasa dociskal :D
Tomi... jedyne co bede dociskal to moja Ewel ja w koncu mi wroci do domu. NIKT I NIC TEGO NIE ZMIENI :P :D
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Gość

Post autor: Gość »

Winger -> sie wie !!! ja również proponuję browarki na zlocie a z Robertem Jakubkiem też się stuknę (mam nadzeję że przyjedzie do Turawy nas poznać) i od razu mu wyjaśnimy dlaczego nie warto się z Tobą ścigać. :wink: Proponuję zakończyć ten temat - jest tu już parę wątków (wyścigi, silniki, obroty, zloty ...)
SPOX LUZIK PANOWIE
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

Robert_Jakubek pisze:....JAK CHCESZ TO MOZEMY SOBIE ZROBIC JAKIS ZAKLADZIK NP TRASKA KALISZ WARSZAWA ALBO COS W TYM STYLU ALE O JAKIES DOBRE SIANKO
:shock: wiesz.... zastanawiam się po co kupiłeś probe.... ale raczej nie łączy cię ze mną ta sama pasja.......
Robert_Jakubek pisze:Na moj gust to ktos kto zuca takimi tekstami jak "krol prostej ale czy potrafi skrecac" musi miec sporawe mniemanko o sobie
a nie przeszło ci przez móżdzek że może mieć podstawy by mieć mniemanko?
Robert_Jakubek pisze:....poprostu chcialem pokazac ze "skrety" nie sa mi zupelnie obce...
może i skręty nie są ci obce, ale o aucie masz raczej nikłą wiedzę.... i to nie tylko dlatego to mówie, bo piszesz idiotyzmy, ale też dlatego że kupiłeś zarżnięte auto jak lamer zupełny.....
Robert_Jakubek pisze:.....a potem mozna maszyne meczyc wkoncu po to jest hehe!!!!....
Zacytuje ci kawałek filmu Fast&Furies:
"Prawie wziąłeś mnie? Nigdy mnie nie wziąłeś. Zbyt długo jechałeś na NOS-ie i wybuch rozwalił podwozie. Prawie wziął mnie? Teraz trzeba będzie wymienić cały blok i naprawić części, które upiekłeś. (...) Nigdy nie miałeś swojego wozu. (...) Zapytaj, tego co się ściga, tego prawdziwego."
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Gość

Post autor: Gość »

Robert Jakubek - nie przejmuj się tym postem MiHa
MiH -> ile razy mam pisać w każdym temacie że koniec a ty zawsze wtrącasz swe trzy grosze. Kolego daruj sobie takie teksty - to co mieliśmy napisać to napisaliśmy, a teraz to ja muszę cię do parteru sprowadzić bo "lekko" przegiąłeś tym postem. Temat był wystarczająco dobrze rozwinięty ale ty jak zwykle na sam koniec dolałeś oliwy do ognia - spox bo sraczki dostaniesz. Twoje racje są tu zupełnie nie na miejscu - co chciałeś tym pokazać ? Niechęć do kolesia którego nie znasz w ogóle ? Daruj sobie. Szacuneczek bo się trochę znamy Wojtek ale... musiałem.
KONIEC
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

BIENIAS pisze: spox bo sraczki dostaniesz.
sraczkę dostałem jak przeczytałem co przeczytałem
BIENIAS pisze:Twoje racje są tu zupełnie nie na miejscu - co chciałeś tym pokazać ? Niechęć do kolesia którego nie znasz w ogóle ?
nie mam w tym żadnych moich racji. A kolesia ciut znam - i dlatego uważam że słowa krytyki mu się ode mnie należą. BASTA
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

PANOWIE POWROCCIE DO PIERWSZYCH DWOCH MOICH POSTOW I MOZE WRESZCIE ZROZUMIECIE MOJA INTENCJE A BYLA NASTEPUJACA:
WYRAZALEM SWOJE ZDANIE NA TEMAT TEGO KTORY MOTOREK JEST LEPSZY W PROBE II 2.0 CZY 2.5 NO I DODALEM ZE 2.5 NA PEWNO POTRAFI SPALIC NAWET WIECEJ NIZ 15 LITROW I WKORWIA MNIE JAK KTOS PISZE ZE MAXA PALI 13. A WIEM ZE PRZY BARDZO AGRESYWNYM STYLU JAZDY MIEJSKIEJ NAWET NOWE PROBE TEZ WEZMIE POWYRZEJ 15 LITROW. A PROBIAK MOJEGO KUMPLA KTORYM JEZDZILEM (WTEDY 4 LETNI ) KRECIL 8000 I MAM TO GDZIES ZE KOMUS ODCINA PRZY 7000 , A SPALANIE JEZDZAC NAWET CALY CZS DO TYCH 7000 TEZ BEDZIE NAPEWNO WIEKSZE NIZ 13 LITROW, A JAK KTOS TWIERDZI INACZEJ TO KLADE 500 PLN WSIADAMY DO JEGO MASZYNY I WALIMY 100 KM PO MIESCIE DOKRECAJAC DO TYCH 6900 (JEDEN ,DWA ,TRZY) I JEZELI PRZEJEDZIEMY 100 KM NA 13 LITRACH TO SIANKO JEGO!!!!
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... :lol:

EOT
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

BIENIAS pisze:Robert Jakubek - nie przejmuj się tym postem MiHa
MiH -> ile razy mam pisać w każdym temacie że koniec a ty zawsze wtrącasz swe trzy grosze. Kolego daruj sobie takie teksty - to co mieliśmy napisać to napisaliśmy, a teraz to ja muszę cię do parteru sprowadzić bo "lekko" przegiąłeś tym postem. Temat był wystarczająco dobrze rozwinięty ale ty jak zwykle na sam koniec dolałeś oliwy do ognia - spox bo sraczki dostaniesz. Twoje racje są tu zupełnie nie na miejscu - co chciałeś tym pokazać ? Niechęć do kolesia którego nie znasz w ogóle ? Daruj sobie. Szacuneczek bo się trochę znamy Wojtek ale... musiałem.
KONIEC
dzieki dzieki wielkie dzieki za wsparcie , bo widze ze zostalem sam......
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Gość

Post autor: Gość »

Masz racje, ze moze spalic nawet 20L/100km, ale nie przy w pelni sprawnym i wyregulowanym silniku. Nie ma tu znaczenia styl jazdy. Nalezaloby tutaj dokladnie pokazac caly proces sterownia silnikiem, ale to nie ten temat.
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

MiH pisze:
BIENIAS pisze: spox bo sraczki dostaniesz.
sraczkę dostałem jak przeczytałem co przeczytałem
BIENIAS pisze:Twoje racje są tu zupełnie nie na miejscu - co chciałeś tym pokazać ? Niechęć do kolesia którego nie znasz w ogóle ?
nie mam w tym żadnych moich racji. A kolesia ciut znam - i dlatego uważam że słowa krytyki mu się ode mnie należą. BASTA
TO ZE KUPILEM PROBE Z ROZJE... ALE DOBRZE PRZYGOTOWANYM SILNIKIEM WCALE NIE SWIADCZY O MNIE TAK ZLE JAK TO UJOLES BO PO POWROCIE DO MOJEGO RODZINNEGO MIASTA BYLEM U KILKU MECHANIKOW KTORZY TEZ STWIERDZILI ZE JEST WSZYSTKO OK JEDYNIE JAKIS CZUJNIK JEST PADNIETY ALE DO TEGO POTRZEBUJA KONKRETNEGO PROGRAMU I TO WSZYSTKO CALA RESZTA WYSZLA DOPIERO PO KILKU DNIACH JAZDY ( W TRYBIE AWARYJNYM)I WYMIANIE OLEJU NOWY (BO BYL JAKIS SMAR NIE OLEJ)
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

BIENIAS pisze:Winger -> sie wie !!! ja również proponuję browarki na zlocie a z Robertem Jakubkiem też się stuknę (mam nadzeję że przyjedzie do Turawy nas poznać) i od razu mu wyjaśnimy dlaczego nie warto się z Tobą ścigać. :wink: Proponuję zakończyć ten temat - jest tu już parę wątków (wyścigi, silniki, obroty, zloty ...)
SPOX LUZIK PANOWIE
JA ROWNIEZ JAK TYLKO KUPIE SOBIE NOWY MOTOREK CHETNIE SIE STUKNE Z WAMI PIWKIEM ALBO LEPIEJ MALA WODECZKA (ZA PIWKIEM NIE PRZEPADAM) NA JAKIMS ZLOCIKU!!!!!
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Wojtecki »

to kawalek Twojego pierwszego postu:
Robert_Jakubek pisze:jak ktos chce mi powiedziec ze probiak 25.v6 przy ostrej jezdzie po miescie do tego zima nie wezmie nigdy 15 litrow to jes klamca albo nie ma pojecia co to ostra jazda
a to ostatniego:
Robert_Jakubek pisze:I WKORWIA MNIE JAK KTOS PISZE ZE MAXA PALI 13.
1. Cos Ci sie z pietnastki, trzynastka zrobila...
2. Uznaje sie, ze jak ktos pisze wielkimi literami, to krzyczy a mysle, ze w rzeczowej dyskusji nie ma na to miejsca.
3. Na tym forum staramy sie unikac wulgarnych slow (jesli juz musisz, to pisz je poprawnie - powinno byc "u"... fakt, ze wtedy system Ci je wytnie.
4. Jak pojawiasz sie w nowym towarzystwie, to na wstepie wszystkich nie obrazaja jesli to robisz, to nie licz na brak zdecydowanej reakcji...
5. Moglbym wyliczac dalej ale mi sie juz nie chce...
Ostatnio zmieniony 2004-03-24 13:38 przez Wojtecki, łącznie zmieniany 1 raz.
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”