siwa

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Siwa nie denerwuj się ale przy prawdziwej glebie nie byłabyś wstanie wsadzić 18stek a jeśli nawet to nie dałoby się tym jeździć... Też należę do klubu 18stek :twisted: i Wiem co mówię...
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

siwa pisze:hehe jest jescze jeden taki pluso-minus ;) przez to ze zamulilo musze go bardziej wkrecac i dzieki temu mój MUGEN czesciej jest GLOSNY :twisted: no ale przez to pewnie wiecej spali :(
Gdzie masz tego mugena bo na fotkach nie zauważyłem?? Mugen w ogóle coś zrobił do Fordomazdy?? nie przypominam sobie :)
Erofrog pisze:Ale po co te nerwy???Nie mam doje....ch sprezyn bo mam nowki jeszcze farba na nich sie swieci.Poza tym osiaga wartosc 85% na badaniu
A ja mam nówke Gwint i na badaniu z tyłu wyszło 50% :P nie patrz na te badania bo to śmiech na sali jest.
KASZCZU pisze:Siwa nie denerwuj się ale przy prawdziwej glebie nie byłabyś wstanie wsadzić 18stek a jeśli nawet to nie dałoby się tym jeździć... Też należę do klubu 18stek :twisted: i Wiem co mówię...
Bo co ?? Jeśli zachowasz średnice koła to co za różnica czy felga ma 16 czy 18", jak średnica opony i obwód trzymają oryginał to co tu ma się nie zmieścić ?? Nie rozumiem, No ale dobra trole na forach głoszą ze w niektórych autach jak założysz 18 lub 19 cali to nie możesz obniżyć auta bo to ze sobą nie będzie współgrało. :lol:
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 70
Rejestracja: 2007-12-10 13:12
Galeria: viewtopic.php?t=12716
Lokalizacja: Głogów

Post autor: siwa »

Sqad pisze:
Gdzie masz tego mugena bo na fotkach nie zauważyłem?? Mugen w ogóle coś zrobił do Fordomazdy?? nie przypominam sobie :)


hehe mam tlumik 'ala' mugen firmy WMsport fotek nie dawalam bo ten tlumik to taki badziew ze mam go niecaly miesiac a juz rdzewieje a kumpel kupil jakis tydzien pozniej niz ja i ma bardziej zerdzewialy ( ten sam od tego samego sprzedawcy ) tlumiki WMsport to wielkie g..........
Sqad pisze:
Erofrog pisze:Ale po co te nerwy???Nie mam doje....ch sprezyn bo mam nowki jeszcze farba na nich sie swieci.Poza tym osiaga wartosc 85% na badaniu
A ja mam nówke Gwint i na badaniu z tyłu wyszło 50% :P nie patrz na te badania bo to śmiech na sali jest.
KASZCZU pisze:Siwa nie denerwuj się ale przy prawdziwej glebie nie byłabyś wstanie wsadzić 18stek a jeśli nawet to nie dałoby się tym jeździć... Też należę do klubu 18stek :twisted: i Wiem co mówię...
Bo co ?? Jeśli zachowasz średnice koła to co za różnica czy felga ma 16 czy 18", jak średnica opony i obwód trzymają oryginał to co tu ma się nie zmieścić ?? Nie rozumiem, No ale dobra trole na forach głoszą ze w niektórych autach jak założysz 18 lub 19 cali to nie możesz obniżyć auta bo to ze sobą nie będzie współgrało. :lol:
tylko glosza a nikt nie sprawdzal :lol: :lol: :lol: u mnie wszystko pasuje :P
Ero a pozatym profil opony to jest % szerokosci wiec jak masz szersze opony to i profil bedzie ciut wyzszy ;) a sprezyny jesli masz nowki ale zwylke wiec sa bardziej miekie i sie bardziej uginaja dlatego moze cos chaczyc moje sa b.twarde i nic nie chaczy bo sie tak nie uginaja
Erofrog pisze: Pisalem ze ja nie obnizalem Proba ale moze ktos wczesniej zrobil to za mnie. :wink:
A ty wogole wiesz co masz w tym probasie porobione ze sie tak wymadrzasz :lol: z tego co piszesz wynika ze chyba nie :lol:
wiec moze pierw sie dowiedz co i jak a dopiero pozniej zacznij sie wypowiadac ......... 8)
czarne probe II 2.5 V6 - SPRZEDANE
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Sqad pisze:
KASZCZU pisze:Siwa nie denerwuj się ale przy prawdziwej glebie nie byłabyś wstanie wsadzić 18stek a jeśli nawet to nie dałoby się tym jeździć... Też należę do klubu 18stek :twisted: i Wiem co mówię...
Bo co ?? Jeśli zachowasz średnice koła to co za różnica czy felga ma 16 czy 18", jak średnica opony i obwód trzymają oryginał to co tu ma się nie zmieścić ?? Nie rozumiem, No ale dobra trole na forach głoszą ze w niektórych autach jak założysz 18 lub 19 cali to nie możesz obniżyć auta bo to ze sobą nie będzie współgrało. :lol:
W GT w oryginale jest 225/50-16
Mając profil 18" i oponę 40 to chodź by nie wiem co to oryginału nie będzie przypominać ... (jest to odpowiednik felgi 16 i opony 70 jeśli dobrze liczę... 2 cale ~32mm + dotego gleba hmm na większych wertepach może zabraknąć nadkola...) ale np mają 18" i oponę (opaskę) 20 to miałbyś rację i wtedy oryginalna średnica koła byłaby utrzymana...

siwa pisze: A ty wogole wiesz co masz w tym probasie porobione ze sie tak wymadrzasz :lol: z tego co piszesz wynika ze chyba nie :lol:
wiec moze pierw sie dowiedz co i jak a dopiero pozniej zacznij sie wypowiadac ......... 8)
hmmm nie skomentuje tego... :roll:

[edit]
albo... co mi tam..

To nie było zbyt uprzejme Siwa.. w sumie z tego co mi wiadomo Twoja wiedza na temat motoryzacji jest na tyle znikoma, że pisanie takim tonem jest bynajmniej nie na miejscu i trochę Cię ośmiesza... W sumie na Twoim miejscu też stałbym twardo przy tym, że mam 18" i probasa obniżonego na super sprężynach gdybym w same sprężyny wpakował 900zł i nie przyniosłoby to oczekiwanego rezultatu... ale mniejsza... szanuj opinie innych a jeśli mają rację to chociaż miej odwagę to potwierdzić a nie ślepo trwać przy swoim i obrażając innych przedstawiać swoje powiedzmy "argumenty"...

Koniec lekcji na dziś... dziękuję...

ps. pięćsetny pościk :twisted:
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 70
Rejestracja: 2007-12-10 13:12
Galeria: viewtopic.php?t=12716
Lokalizacja: Głogów

Post autor: siwa »

a wiec fotki jak jest obnizone sa
kola byly 7x16" 225/55/16 a sa 8x18" 225/40/18

wiec sobie obliczcie a potem piszcie

dam fotki jak to wyglada kola postawione obok siebie sa takie same jak by doszedl nacisk auta jak by byly zalozone 16 to by pewnie byly ciut nizsze ale ogolnie jest prawie to samo

a skoro ero pierw twierdzi ze nie obnizal auta a pozniej pisze ze moze ktos to zrobil to co se mozna pomyslec skoro nie wie nawet co za sprezyny ma tam zalozone czy sa obnizajace czy nie

kaszczu a gdzie ja niby napisalam ze ma na super sprezynach za 900 hehe tyle to ja nie dalam nie wiem skad ty masz takie info dalam fotki ze jest obnizony o 5 cm od tego co bylo a nie od fabrycznego wiec sobie sprawdz w 1 poscie i oblicz se obwody kol uwzgledniajac szerokosc felgi i to ze profil to jest % szerokosci opony......... i skad mozesz wiedziec jaka jest moja wiedza
Ostatnio zmieniony 2008-04-12 17:55 przez siwa, łącznie zmieniany 3 razy.
czarne probe II 2.5 V6 - SPRZEDANE
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

KASZCZU pisze:
W GT w oryginale jest 225/50-16
Mając profil 18" i oponę 40 to chodź by nie wiem co to oryginału nie będzie przypominać ... (jest to odpowiednik felgi 16 i opony 70 jeśli dobrze liczę... 2 cale ~32mm + dotego gleba hmm na większych wertepach może zabraknąć nadkola...) ale np mają 18" i oponę (opaskę) 20 to miałbyś rację i wtedy oryginalna średnica koła byłaby utrzymana...
No tak nikt nie każe nikomu zakładać tak wysokich opon
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Sqad pisze:
Bo co ?? Jeśli zachowasz średnice koła to co za różnica czy felga ma 16 czy 18", jak średnica opony i obwód trzymają oryginał to co tu ma się nie zmieścić ?? Nie rozumiem, No ale dobra trole na forach głoszą ze w niektórych autach jak założysz 18 lub 19 cali to nie możesz obniżyć auta bo to ze sobą nie będzie współgrało. :lol:
A wiesz ja też głosiłem że się nie zmieści i głoszę to nadal więc nie nazywaj nikogo trolem. :evil: Bo jakoś nie podajesz konkretnych argumentów tylko docinasz innym pisząc "bo ja wiem na podstawie tego co przeczytałem w tym temacie :) Hmm trochę trolowato :D
Przelicz sobie co trzeba i zobacz że nie możliwy jest prześwit taki jak ma siwa przy glebie 50mm w stosunku do serii nawet jeśli damy granicę błędu.
Ale oki ty wiesz najlepiej

A tak wogóle to siwa cały czas pisze o obniżeniu w stosunku to tego co było a miała dość wysoko

Ero siwa lubię was oboje podajcie sobię rączki dajcie buzi i po problemie :wink:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 70
Rejestracja: 2007-12-10 13:12
Galeria: viewtopic.php?t=12716
Lokalizacja: Głogów

Post autor: siwa »

Dee Jay pisze:
A tak wogóle to siwa cały czas pisze o obniżeniu w stosunku to tego co było a miała dość wysoko
Dokładnie Dee chociaz ty jeden mnie rozumiesz :D
czarne probe II 2.5 V6 - SPRZEDANE
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Dee Jay pisze:
Sqad pisze:
Bo co ?? Jeśli zachowasz średnice koła to co za różnica czy felga ma 16 czy 18", jak średnica opony i obwód trzymają oryginał to co tu ma się nie zmieścić ?? Nie rozumiem, No ale dobra trole na forach głoszą ze w niektórych autach jak założysz 18 lub 19 cali to nie możesz obniżyć auta bo to ze sobą nie będzie współgrało. :lol:
A wiesz ja też głosiłem że się nie zmieści i głoszę to nadal więc nie nazywaj nikogo trolem. :evil: Bo jakoś nie podajesz konkretnych argumentów tylko docinasz innym pisząc "bo ja wiem na podstawie tego co przeczytałem w tym temacie :) Hmm trochę trolowato :D
Przelicz sobie co trzeba i zobacz że nie możliwy jest prześwit taki jak ma siwa przy glebie 50mm w stosunku do serii nawet jeśli damy granicę błędu.
Ale oki ty wiesz najlepiej

A tak wogóle to siwa cały czas pisze o obniżeniu w stosunku to tego co było a miała dość wysoko

Ero siwa lubię was oboje podajcie sobię rączki dajcie buzi i po problemie :wink:
Zobacz, jeśli mamy opone 16" i opone 18" i jednej i drugiej średnica dajmy na to wychodzi 40cm obie są szerokości 225, różnią się tylko wypełnieniem. No ale jeśli wy wszyscy pakujecie za wysokie profile do 18 i dajmy na to średnica opony wychodzi np o 5cm więcej niż seria to jak to ma się tu zmieścić hę??

Wiadomo że jakieś szalone offsety tez nie wchodzą w gre, tylko oryginalne et
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Widzisz to co piszesz to ja wiem od dawna.
Ale cały temat kręcił się wokół tego czy da się założyć takie opony jak ma siwa do auta opuszczonego o 50mm w stosunku do serii. I w najlepszym przypadku jeśli liczyć granicę błędu to będzie prześwit 1cm ale prawdopodobnie nawet takiego prześwitu nie będzie. Liczyłem to dzisiaj z siwą. I to nie są żadne cuda itp. Więc nie nazywaj nikogo trolem jak nie wiesz dobrze co piszesz i o czym jest mowa
BTW. Kędziorek ma identyczne opony więc jak siwa i zobacz na jego galerie.
Nawet obrazowo widać to o czym pisałem
Ostatnio zmieniony 2008-04-12 20:40 przez Dee Jay, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10623
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kocureq »

Siwa - wyrąbiste felgi. Gratuluję kierunku rozwoju Probka, tak trzymaj :twisted:
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Spoko Siwa ja sie nic nie znam na motoryzacji :D bardzo trafne stwierdzenie.Nawet kola zapasowego nie potrafie zmienic :twisted: :twisted: :twisted:

Ale jak piszesz ze masz glebe zrobiona w aucie to ja to rozumiem jako nizej niz orginal a nie tak jak wszyscy maja w serii.Czy to moja wina ze mialas sprezyny od trabanta zalozone???

I z laski swojej nie pisz ze ktos sie na czyms nie zna bo mamy zdeka wieksze pojecie o tym wszystkim niz ty!!!

Dalej: co do oponek to bardzo proste przeliczenia sa iz teraz masz wieksze kola niz mialas na 16 :twisted: wiec jak bys miala glebe to moglabys o 18 zapomniec.

I na koniec: troche samokrytycyzmu kolezanko a nie objezdzasz kazdego kto smie cos zlego napisac o Twoim probie!!! Jak chcesz zeby wszyscy pisali same superlatywy to załoz sobie wlasne forum i kasuj kazde negatywne wypowiedzi.

Z powazaniem......
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Ero te 18 są mniejsze od szesnastek niewiele ale jednak :wink:
co nie zmienia faktu że nie da się zglebić o 50mm seryjnego auta jak pisałem wcześniej
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 70
Rejestracja: 2007-12-10 13:12
Galeria: viewtopic.php?t=12716
Lokalizacja: Głogów

Post autor: siwa »

Erofrog pisze:Spoko Siwa ja sie nic nie znam na motoryzacji :D bardzo trafne stwierdzenie.Nawet kola zapasowego nie potrafie zmienic :twisted: :twisted: :twisted:

Ale jak piszesz ze masz glebe zrobiona w aucie to ja to rozumiem jako nizej niz orginal a nie tak jak wszyscy maja w serii.Czy to moja wina ze mialas sprezyny od trabanta zalozone???

I z laski swojej nie pisz ze ktos sie na czyms nie zna bo mamy zdeka wieksze pojecie o tym wszystkim niz ty!!!

Dalej: co do oponek to bardzo proste przeliczenia sa iz teraz masz wieksze kola niz mialas na 16 :twisted: wiec jak bys miala glebe to moglabys o 18 zapomniec.

I na koniec: troche samokrytycyzmu kolezanko a nie objezdzasz kazdego kto smie cos zlego napisac o Twoim probie!!! Jak chcesz zeby wszyscy pisali same superlatywy to załoz sobie wlasne forum i kasuj kazde negatywne wypowiedzi.

Z powazaniem......
po pierwsze gdzie ja napisalam ze sie nie znasz na motoryzacji :?:
napisalam ze sam nie wiesz czy masz obnizone czy nie to jest roznica bo sam pierw piszesz ze nie obnizales a za chwile ze moze ktos inny obnizył wiec stwierdzilam tylko fakt ze sam nie wiesz co masz za sprezyny tam wsadzone
i to kaszczu napisal ze ja sie nie znam czytaj dokładniej

po drugie nie pisalam ze ma nie wiadomo jaka glebe tylko ze o 5 cm w dół byly fotki od poczatku w galerii i sam je widziales bo juz wczesniej cos tam sie wypowiadales ze o 18 moge zapomniec a bylo czarno na bialym jaki mam przeswit ze było 8 cm a jest 3 cm wiec skoro wiesz jaki jest fabryczny przeswit i ile wynosi jak sie ma prawdziwa glebe to czemu mi tego wczesniej nie napisales ze to wcale nie gleba :wink:
a wlasnie ile wynosi fabryczny przeswit panie madralo :?:
czarne probe II 2.5 V6 - SPRZEDANE
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Post autor: cacek »

Siwa masz super autko i przeza...ste felgi :D , ale juz sie nie kompromituj postami i tą dyskusją :wink:
Pozdrawiam i gratulacje za wyglad autka :!:
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Dee Jay pisze:Widzisz to co piszesz to ja wiem od dawna.
Ale cały temat kręcił się wokół tego czy da się założyć takie opony jak ma siwa do auta opuszczonego o 50mm w stosunku do serii. I w najlepszym przypadku jeśli liczyć granicę błędu to będzie prześwit 1cm ale prawdopodobnie nawet takiego prześwitu nie będzie. Liczyłem to dzisiaj z siwą. I to nie są żadne cuda itp. Więc nie nazywaj nikogo trolem jak nie wiesz dobrze co piszesz i o czym jest mowa
BTW. Kędziorek ma identyczne opony więc jak siwa i zobacz na jego galerie.
Nawet obrazowo widać to o czym pisałem
Ale zrozum ze to jest za wysoka opona
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Spoko ale ja Ci napisalem tylko ze masz autko postawione tak jak moje a Ty najechalas na mnie wiec.....
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Na tych felach to jest KOSMOS!!!
Idealnie pasują do Twojego auta!
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Alian & Rufi
Posty: 328
Rejestracja: 2007-03-25 17:16
Galeria: viewtopic.php?t=13583
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Alian & Rufi »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :o
Mistrzostwo Git galant bajka jak nic.
Zachłysnełem się jak je zobaczyłem :lol: :1111_ok: dawno nie widzialem takich %#!$$%#% fel. :wink:
Gratuluje oka i gustu :roll:
pozdro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Widzialem na zywca autko i felgi :wink: gratki za guscik :1111_ok:

A tak na marginesie Ciekawe jakie to uczucie dostac na cwiartke autkiem prowadzonym przez dziowche :D ladnie tylki kopalas w szprotawie.Czekalem na Ciebie na w kolejce do startu ale niestety zmuszono mnie na wjazd na linie startu :D i dobrze bo bym batki zlapal bo mi sie sprzeglo zaczelo slizgac :D
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Roznica srednicy kola u siwej na oponie 225/40/18 w stosunku do seryjnej 225/50/16 wynosi 5.8mm na rzecz 18 calowej flgi czyli ogolnie nieduzo czyli autko mozna posadzic o 50mm i jak dla mnie bedzie ok i nie bedzie problemu z jazda. Problem zacznie sie wtedy gdy fela z opona beda na rowni z rantem lub ciut beda wystawac.

A teraz moj kokmentarz :twisted: fele gdy przegladalem neta nie przypadly mi jakos do gustu i myslalem ze beda koszmarnie wygladac na probe, ale mylilem sie :D Autko wyglada na nich wyje... po prostu bajka, gratuluje pieknego autka przydalyby sie jeszcze oczka USA do kpl
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 70
Rejestracja: 2007-12-10 13:12
Galeria: viewtopic.php?t=12716
Lokalizacja: Głogów

Post autor: siwa »

Erofrog pisze:Widzialem na zywca autko i felgi :wink: gratki za guscik :1111_ok:

A tak na marginesie Ciekawe jakie to uczucie dostac na cwiartke autkiem prowadzonym przez dziowche :D ladnie tylki kopalas w szprotawie.Czekalem na Ciebie na w kolejce do startu ale niestety zmuszono mnie na wjazd na linie startu :D i dobrze bo bym batki zlapal bo mi sie sprzeglo zaczelo slizgac :D
hehe a wiesz że ja tez sie na ciebie czaiłam :P no cóż nastepnym razem ...
a wogóle to w szoku byłam wcale nie jest takie zamulone na tych 18" :twisted:
czarne probe II 2.5 V6 - SPRZEDANE
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Przeciez pisalem ze nie zmula az tak bardzo a za to jakie starty sa ladne:P Ja na rowno startowalem z tym meskiem AMG

No i jak napisalem tylko raz sie scigalem bo nie chcialem sprzegla wykonczyc.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”