poduszki podczymujace silnik czy sa takie same??

Awatar użytkownika
Xp
Posty: 258
Rejestracja: 2007-04-06 14:25
Samochód: brak
Lokalizacja: Wieloglowy, Nowy Sacz

poduszki podczymujace silnik czy sa takie same??

Post autor: Xp »

witam. Mam pytanie. czy poduszka podtrzymujaca silnik wraz z mocowaniem na skrzyni biegow jest taka sama w Probe 2.2GL automat jak i w Probe 2.2 GT manual???PRosze o konkretna odpowiedz bo to jest dla mnie bardzo pilne, bo jak narazie mam uziemione auto a niedlugo Ogolnopolski zlot w Wadowicach;/;/

pozdrawiam serdecznie!
Byl:Ford Probe I 2,2 GL zajefajnie czerwony sprzedany ''Wiecznie Zywy''
Jest:Spełnienie Marzeń = 2,5 V6 93r.. piękny..
byle do kwietnia... audii A6 3.0 220km :)
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Moim zdaniem jest identyczna, ale to tylko moje zdanie.
Co do Twojego pytania, które masz w stopce, to nie da się.
Może inaczej, da się, ale najlepiej włożyć silnik od 2.2GT i zostawić automatyczną skrzynię.
Maciucha tak zrobił i jest to chyba pierwsze w Polsce 2.2GT w automacie. :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Mi również wydaję się że będzie pasować. Obudowa skrzyni jak i elementy ramy samochodu są identyczne więc mocowanie musi być to samo.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Odpowiedź na to pytanie już została udzielona przez Maciuchę i to kategoryczna, a nie "wydaje mi się". Przewrotnie jej nie zdradzę (czy potwierdza, czy zaprzecza) - wystarczy użyć wyszukiwarki, karmiąc ją wsadem: podu* skrzy* auto*
Co oznaczają te gwiazdki? Na to odpowiedź znajdziecie :arrow: tutaj.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Zawsze mozna sie CZYmac swojej wersji i zakladac przy kazdym problemie nowy temat ;-)
Awatar użytkownika
Xp
Posty: 258
Rejestracja: 2007-04-06 14:25
Samochód: brak
Lokalizacja: Wieloglowy, Nowy Sacz

Post autor: Xp »

nie trzeba bylo od razu napisac ze nie pasuje :?: :?: no ale lepiej ponabijac sie z mojej niewiedzy i braku czasu siedzenia przed kompem...no ale coz...

Mam jeszcze jedno pytanie.w tej owej poduszce zerwala sie guma i silnik podoskakuje, czy da sie wymienic np ta gume zostawiajac mocowanie a np gume wlozyc od manualnej skrzyni biegow?? a jak nie to gdzie (w jakim sklepie) moge szukac takiej calej poduszki wraz z mocowaniem i ile ona moze kosztowac??

za konkretne odpowiedzi z gory dziekuje :lol:

pozdrawiam
Byl:Ford Probe I 2,2 GL zajefajnie czerwony sprzedany ''Wiecznie Zywy''
Jest:Spełnienie Marzeń = 2,5 V6 93r.. piękny..
byle do kwietnia... audii A6 3.0 220km :)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Po to mamy skrypt ortografii, żebyś nie tkwił w swojej niewiedzy i nie pisał "podczymujące". :x
Innego nabijania się z Ciebie w wątku nie widzę (ani u siebie, ani o Oleya czy Kollka). Łatwiej jest oczywiście nic nie szukać, tylko zadać pytanie po raz enty, ale - jak widać - musisz się liczyć z nietrafnymi odpowiedziami. Nie mam pojęcia gdzie pracuje Kollek, wiem gdzie Oley i Maciucha i łącząc to z zastrzeżeniami "Moim zdaniem ..., ale to tylko moje zdanie.", "Mi również wydaję się" obstawiam, że to Maciucha ma tu rację.
Cena poduszek pojawia się w 2 wątkach na forum (raz w PLN, raz w USD) - wystarczy poszukać. Odzwyczaiłem się od podawania odsyłaczy (z wyjątkiem :arrow: Kilku porad...), bo to jest mechanizm samoregulujący się - im mniej ich podaję, tym mniej ich muszę podawać (bo użytkownicy sami w koncu zdobywają umiejętność szukania) i odwrotnie.
Po poduszki zajrzy na stronę firmy TedGum - przejrzyj wszystkie 4 działy (Ford, Ford USA, Mazda i Mazda USA). Nie nabijam się - po prostu nie wiem, które pasują do GLa w automacie, a Ty być może dopasujesz na pierwszy rzut oka.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Xp
Posty: 258
Rejestracja: 2007-04-06 14:25
Samochód: brak
Lokalizacja: Wieloglowy, Nowy Sacz

Post autor: Xp »

Ortografii staram sie przestrzegac jak tylko moge,ale kazdemu zdarzy sie wpadka :/ moze troche jednak przesadzilem,zamiast podziekowac za informacje czy tez odeslanie do roznych watkow ktore pomoga mi odnalesc odpowiedz na Moje pytanie- za to z gory przepraszam! :wink: Ale ostatnio zbyt duzo spraw mam na glowie, praca, wybor szkoly(to juz mam z glowy na szczescie) uziemiony samochod a na dodatek Moja Dziewczyna poszla na pielgrzymke do Czestochowy i jej nie ma :? :lol: (chociaz da sie tu akurat plusy znalezc :p Dzieki Robert za pomoc, jak wszystko pojdzie z gorki to spotkamy sie w Wadowicach:)

pozdro

ps.1
z Tą Ortografia to naprawde kazdemu moze sie zdarzyc.. :D 8)
MISIEK pisze:.. sie CZYmac swojej wersji..;-)
:mrgreen:
Byl:Ford Probe I 2,2 GL zajefajnie czerwony sprzedany ''Wiecznie Zywy''
Jest:Spełnienie Marzeń = 2,5 V6 93r.. piękny..
byle do kwietnia... audii A6 3.0 220km :)
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Xp pisze:jak wszystko pojdzie z gorki to spotkamy sie w Wadowicach:)
No ja nawet nie liczę że Cię nie będzie. Jesteś na liście :).

Ja też nie doczytałem tematu. Nie zauważyłem że masz automata (a tu skrzynia jest inna). Zasugerowałem się tylko tym że masz GL manual i chcesz poduchę z GT manual.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
Xp
Posty: 258
Rejestracja: 2007-04-06 14:25
Samochód: brak
Lokalizacja: Wieloglowy, Nowy Sacz

Post autor: Xp »

witam.
musze kupic mocowanie podtrzymujace skrzynie biegow z poduszka do mojego Gl-a 91 rocznik automat. da sie wymienic sama gume ktora sie zerwala?czy jak co taka guma bedzie pasowala od probe 1 GT? czy jak co mocowanie bedzie pasowalo z tego samochodu? Arrow http://moto.allegro.pl/item276127083_au ... 87199.html

z gory dzieki za wszystkie,konkretne odpowiedzi;]

pozdro

-------------------------------------------

prosze o jednoznaczne odpowiedzi, a nie robienie sobie z tego tematu miejsca na dyskusje na inny temat.
pozdrawiam.
Rafal
Byl:Ford Probe I 2,2 GL zajefajnie czerwony sprzedany ''Wiecznie Zywy''
Jest:Spełnienie Marzeń = 2,5 V6 93r.. piękny..
byle do kwietnia... audii A6 3.0 220km :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4”