Kolory kabli od stacyjki

Probsraiders
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-03 17:42

Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Probsraiders »

Witam!. Posiadam Forda Probe 2.2 GT '91 . Mam prosbe. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jaki kabli użyć zewrzeć ze sobą by Probelander odpalił(na krótko) ,bo chyba padła mi kostka w stacyjce i chce sie upewnić ze to ona . Dziękuje i pozdrawiam 8) . Szukałem,ale nie znalazłem jeśli jest prosze mnie nawrócić ;) Jeszcze raz dzięki
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Romas »

takich rzeczy na pewno nikt Ci kolego nie napisze na publiku bo to tylko pomoc dla złodziei. Wiec daremne takie pytania, jeśli chcesz to popros bardziej o pw, albo podjedz do dobrego elektryka, on powinien coś zaradzić :wink:
Probsraiders
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-03 17:42

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Probsraiders »

Dzieki . Kurde juz tydzień jeżdże do roboty rowerem ,a jutro ma padać. Po przekręceniu stacyjki pyka coś. Sprawdziłem już wszystko masa do skrzyni, bezpiecznik mein, wymieniłem rozrusznik, sprawdzony czujnik tylny uderzeniowy akumlator 100% naładowany . Wyszło na to ,że kostka od stacyjki uszkodzona ,ale zanim ją wyjme poprostu musze sprawdzić czy tu szukać czy to coś bardziej ważnego. Kiedyś gadalem z elektrykiem to facet powiedział ,że boi się go dotknąć ... No cóż czy mógłbym prosić o wiadomości na pw ? Dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: OLEY »

Romas dobrze mówi. Mam nadzieję, że to do końca rozumiesz.
Temat miałem już zamknąć, ale zadam jeszcze tylko jedno pytanie:

Jeździsz automatem?
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Probsraiders
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-03 17:42

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Probsraiders »

Nie. Manual. Tak ,oczywiście rozumiem ,ale sam nie daje rady go odpalić z linki(pycha) . No cóż w takim razie musze sie udać do elektryka ,ale jakiegoś innego bo jak wspomniałem tamten "boi sie go dotknąć" A moge spytać skąd to pytanie się wzieło. Dziękuje za udział w wątku i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Robert »

Zawsze istnieje możliwość, że ktoś Ci mógłby pomóc podczas osobistego spotkania. Dlatego warto uzupełnić profil, by ktokolwiek mógł coś takiego zaoferować.
:arrow: http://fordprobe.pl/forum/ucp.php?i=164 :idea:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Eli
Posty: 1787
Rejestracja: 2005-09-14 23:38
Galeria: viewtopic.php?t=9702
Lokalizacja: Milanówek

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Eli »

pytanie bierze się stąd, że ATX nie pali na biegu, a MTX nie pali jeśli nie wciśniesz sprzęgła. Objaw jak napisałeś "coś pyka i tyle"
Probsraiders
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-03 17:42

Re: Kolory kabli od stacyjki

Post autor: Probsraiders »

Wciskam sprzęgło. Problem rozwiązany. Okazało się ,że praiwe nowy rozrusznik się spalił i tyle! Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”