Demontaż tylnej klapy bagażnika

Awatar użytkownika
Krxlion
Posty: 35
Rejestracja: 2018-08-29 14:42
Samochód: Ford Probe 2.5 V6 - 1993r.
Galeria: viewtopic.php?t=24792
Lokalizacja: Lublin

Demontaż tylnej klapy bagażnika

Post autor: Krxlion »

Cześć,

Na wstępie z góry przepraszam, jeśli był kiedyś post w wyżej wymienionym temacie - sprawdzałem w wyszukiwarce i nie znalazłem. Do rzeczy, będę demontował tylną klapę bagażnika i oprócz wiadomych, widocznych śrub co będę musiał jeszcze zdemontować aby to zrobić? Wydaje mi się, że muszę się dostać do wiązki, która przeprowadzona jest w tych okolicach. Zakładam, że trzeba będzie część kabli przeprowadzić przez ten "gumowy tunel" lub jest tak jakaś kostka, którą mógłbym wygodnie wypiąć i bezpiecznie wymontować klapę.
Dodatkowo będę demontował spojler ze światłem stopu, zakładam że pod plastikami klapy będzie gdzieś kostka, którą bezpiecznie będę mógł odłączyć kabel i wymontować spojler, dobrze kombinuje?
Awatar użytkownika
Spider33
Posty: 1241
Rejestracja: 2008-01-05 12:23
Samochód: Probe x ∞
Galeria: viewtopic.php?t=20740
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Demontaż tylnej klapy bagażnika

Post autor: Spider33 »

Jeżeli chodzi o zdjęcie klapy to musisz wypiąć wężyk od spryskiwaczy oraz kostki które masz pod podsufitką z tego co pamietam.
Awatar użytkownika
Krxlion
Posty: 35
Rejestracja: 2018-08-29 14:42
Samochód: Ford Probe 2.5 V6 - 1993r.
Galeria: viewtopic.php?t=24792
Lokalizacja: Lublin

Re: Demontaż tylnej klapy bagażnika

Post autor: Krxlion »

Super, dzięki Spider! Częściowe odpięcie podsufitki nie będzie myślę problemem, a jak coś to ten temat jest pewnie opisany już na forum, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Spider33
Posty: 1241
Rejestracja: 2008-01-05 12:23
Samochód: Probe x ∞
Galeria: viewtopic.php?t=20740
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Demontaż tylnej klapy bagażnika

Post autor: Spider33 »

Krxlion pisze: 2022-03-23 11:03 Super, dzięki Spider! Częściowe odpięcie podsufitki nie będzie myślę problemem, a jak coś to ten temat jest pewnie opisany już na forum, pozdrawiam!
Niestety jest problem ze zdjęciem haczyków po bokach bo się często urywają. Trzeba je pociągnąć do siebie i mocno w dół.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”