czas zmienic oponki na letnie

Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

czas zmienic oponki na letnie

Post autor: amra »

panie i panowie (a moze lepiej panstwo???)

czas juz chyba zmienic gumy na letnie. nieprawdaz?
czy ktos zamienia cale felgi? ile ta zabawka moze kosztowac (oczywiscie komplet felg?) moze przerzucic sie na przyszla zime na 15'' - sa tansze opony i felgi stalowe. widze ze alusy po zimie dostaly troche w dupeczke od soli. mozna je polakierowac czy sie nie oplaci? aha. i zobaczylem na masce drobniusienkie odpryski. chyba po zimie jak jezdzilem za tirami. macie tez cos takiego?
amra 2.5 94 V6 24V
sereq
Posty: 226
Rejestracja: 2002-09-18 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Re: czas zmienic oponki na letnie

Post autor: sereq »

amra pisze:panie i panowie (a moze lepiej panstwo???)

czas juz chyba zmienic gumy na letnie. nieprawdaz?
czy ktos zamienia cale felgi? ile ta zabawka moze kosztowac (oczywiscie komplet felg?) moze przerzucic sie na przyszla zime na 15'' - sa tansze opony i felgi stalowe. widze ze alusy po zimie dostaly troche w dupeczke od soli. mozna je polakierowac czy sie nie oplaci? aha. i zobaczylem na masce drobniusienkie odpryski. chyba po zimie jak jezdzilem za tirami. macie tez cos takiego?

Mysle o tym samym tzn chce na zimie kupic stalowe 15"

A oponki zmienilem na letnie w ostatnia sobote :)

PP
Pozdrawiam,
sereq / gg: 66423
autko: male z gazem :P
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

mam dwa komplety stalowek jak znajde jakies ciekawe aluminiowe felgi to jeden kpl. stalowych bede mial do sprzedania. :)
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Gość

Post autor: Gość »

Ja mam tylko jeden komplet felg i sa ta alu. Zawsze robie przekladke na zime i potem na wiosne. Przekladka z wywazeniem kosztuje okolo 80 zl...
BLACK PROBE
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 2002-09-03 20:54
Samochód: brak
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: BLACK PROBE »

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje regeneracja felg aluminowych i ile taka czynność zajmuje czasu :?: Gdzie to można zrobić profesjonalnie :?:
Gość

Post autor: Gość »

Ja mam felgi do sprzedania za 700zl sa to aluminiowe. w super stanie tylko jedna byla naprawiana bo jakis duren mi auto przesunal. Pasuja do kazdego 2 generacji probe 16 inchy.To narazie.
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

Patrząc ostatnio na aurę wiosenną :wink: widać, że chyba niektórzy zbyt pochopnie zmienili już zimóki na letniaki.
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Miedzy innymi ja :)
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Gość

Post autor: Gość »

Wstaje dzisiaj rano, patrze a za oknem sniegu wiecej niz w zimie :)... Dobrze ze nie zmienilem :)...
Gość

Post autor: Gość »

Tylko nie kupujcie felg stalowych od PROBE 1 do PROBE 2 generacji bo nie wejda Wam na piaste bo jest wieksza o 7 mm.Rozstaw srub jest OK,chyba ze ktos ma dystanse.[/b]
gość

Post autor: gość »

Regeneracja felgi to 50zł za szt. w tym piaskowanie i lakierowanie. Najbliżej mnie to Dąbrowa Tarnowska. Gość sprawdzony.
BLACK PROBE
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 2002-09-03 20:54
Samochód: brak
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: BLACK PROBE »

Dzięki za info. To chyba nie tak drogo. Jeszcze tylko proszę o adres zakładu i czy się może orientujesz czy wtedy felgi trzeba zostawić na dłużej czy wszystko da się załatwić w 3-4 godziny ??
Gość

Post autor: Gość »

BLACK PROBE pisze:Dzięki za info. To chyba nie tak drogo. Jeszcze tylko proszę o adres zakładu i czy się może orientujesz czy wtedy felgi trzeba zostawić na dłużej czy wszystko da się załatwić w 3-4 godziny ??
Ok.Postaram się jutro wszystko dokładnie ustalić i dam Ci znać.W razie potrzeby moje GG 3687790.
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

Mam już letnie założone (chyba w samą porę założone)
W porównaniu z zimowymi jest trochę mniej komfortowo (letnie są jakieś twardsze i mają niższy profil) ale za to są szersze co dużo lepiej wygląda :D .
Gość

Post autor: Gość »

Regeneracja felg Dąbrowa Tarnowska ul. Piłsudskiego tel. (014) 6422161. Musisz zostawić felgi na ok. trzy dni. Gorsza część wiadomości to to,że za kpl. 4szt woła 300zł czyli 75zł za szt, a nie jak do tej pory 50zł za szt. Udziela gwarancji na lakier 1 rok. Gdybyś się wybierał,to daj znać na GG lub na mój mail: mikhal@poczta.fm, postaram się pomóc w kwestii dojazdu itp. Mam jeszcze namiar na warsztat w Robczycach, usługi na najwyższym poziomie (sprawdziłem osobiście) ,ale cholernie drogi (za spawanie i lakierowanie felgi do terenówki wziął w zeszłym roku 350zł...). Poleruje ranty,lakieruje w dowlonym odcieniu,spawa itp.

Aktualny namiar na firmę:
http://dabrowa-tarnowska.cylex.pl/firmy ... 56059.html
vitek
BLACK PROBE
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 2002-09-03 20:54
Samochód: brak
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: BLACK PROBE »

Dzięki za info, jak będę się wybierał to dam Ci znać. Muszę je jeszcze trochę zniszczyć :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”