czujnik

Awatar użytkownika
jura
Posty: 115
Rejestracja: 2004-09-18 08:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Gdańsk

czujnik

Post autor: jura »

co to za czujnik za co odpowiada gdzie go kupić tzn o co mam prosić w sklepie :)))
pomocy!
pozdrawiam
http://www.fordprobe.pl/upload/files/czujnik.bmp
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Post autor: mikolaj »

z tego co sie nie myle to to jest cos od temperatury!
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

hehe to co mi sie sydaje to jest czujnik od temperatury a dokladnie ten co zalacza wentylator...kurcze nie pamietam jak dokladnie sie on nazywal...
moze Kollek bedzie pamietal bo Mokry w JC kupowal...aha pamietaj bo to co pamietam jest pare rodzaji tych czujnikow i dzialaja odwrotnie...cos mi Mokry wspominal :wink:
ale jesli ten kabelek podlaczysz do masy to zalacza sie wentylator??jak tak to juz wiemy co to jest:)
a poza tym za slabe zdjecie :wink:
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
Awatar użytkownika
AXEL
Posty: 415
Rejestracja: 2003-11-02 14:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Narew

Post autor: AXEL »

Czujnik załączający wentylator jest w obudowie termostatu,a na zdjęciu jest zaznaczony przy zapłonie,chyba,że błąd rysunkowy :D .
2.2 GT I '92 BLACK METALIC
I am a baaad boy!
Awatar użytkownika
jura
Posty: 115
Rejestracja: 2004-09-18 08:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: jura »

dokładnie jest to czujnik przy zapłionie odłaczenie tego czujnika powoduje przejście kompa w tryb awaryjny i i kod błędu 16 a brak masy na tym czujniku kod błędu 02 coś takiego mi sie dzieje jak poruszam tą czujką to jest oki były na niej uwalone przewody na kostce to naprawiłem ale jeszcze coś z czujką jest nie tak najprawdopodobniej uszkodzone połaczenia elektryczne w środku czujki
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”