Białe zegary Probe Igen

Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Białe zegary Probe Igen

Post autor: KASZCZU »

Witam.Temat stary jak świat jednak wraca jak bumerang. Mam pewną propozycje dla Klubowiczów. W najbliższym czasie zabieram się za robienie Białych zegarów do swojego Probe, mam pytanie czy może ktoś jeszcze chce to zrobię większa ilość (mam możliwość kupienia białej mlecznej pleksy jednak w metrach kwadratowych, min 1mx1m)sam tyle nie potrzebuje dlatego może ktoś jeszcze byłby chętny... koszt wszystkiego wyceniam na jakieś 25-30zł (nic na tym nie zarabiam) 1mx1m pleksy kosztuje 145zł więc sami obliczcie... Jeśli ktoś chce to przysyłajcie zgłoszenia na priwa. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

ja tez myslalem o mlecznej pleksi wtedy przy dobrym oswietleniu mozna uzyskac efekt indiglo :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Białe zegary Probe Igen CD

Post autor: KASZCZU »

Jest już 2 chętnych ;-) W swoim probasku zamierzam dodatkowo zmienić podświetlanie deski rozdzielczej, wywalam fabryczne i wstawiam niebieskie diody led. Więc efekt będzie bynajmniej ciekawy ;-D Czekam na dalsze zgłoszenia do Niedzieli. Później zamawiam plekse i zabieram się do roboty.
Gość

Post autor: Gość »

Powiem tak, białe zegary wieją tandetą, golfy takie mają i hondy może tam to i modne.

Kolor podświetlenia, kwestia gustu, ale to niebieskie paskudctwo a'la Szybcy i wściekli wszyscy pchają do samochodów, choć by nie wiem jak waliło po oczach.

Pozmieniajcie sobie np. na czerwone podświetlenie i srebrne rameczki na zegary, ładna kierownica, zrobić reszte podświetlenia w samochodzie czerwono, dorobić na oświetlenie np. przycisków od szyb, i od lusterek żeby też się świeciło.
Awatar użytkownika
spown
Posty: 633
Rejestracja: 2004-09-23 20:49
Galeria: viewtopic.php?t=5507
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: spown »

Ale popatrz np na golfa IV albo V. Tam to wszystko wygląda!!! Niebieskie podświetleine deski, a cała reszta czerwona... Może i tu się uda...
Mówią źle, mówią zły, mówią wariat...
Był: Ford Probe 2.2 GL ganz rot ;)
Jest: Mitsubishi Galant 2.5 V6
Gość

Post autor: Gość »

Ja uważam to podświetlenie za nie praktyczne, daje po oczach tak że po godzinie jazdy nocą, zasłaniasz gazetami zegary bo ci się rozmywają.
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Każdy ma inny gust, co do koloru podświetlania. Lubię eksperymentować więc najpierw zobaczę jak to będzie wyglądać. Jeśli nie zda egzaminu to zmienię podświetlenie. Kolor niebieski wybrałem bo wnętrze pokrowce na siedzenia itd mam niebieskie. Może macie jeszcze jakieś pomysły na przeróbki wnętrza. Jeśli tak to piszcie... Czekam na chętnych na białe zegary (jak coś to pisać na priva)
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Pomysłów na zmianę wnętrza jest całe mnóstwo!! Można zmieć właściwie wszystko... tapicerkę, kolor kokpitu, jego wszelkie elementy, kierownice, drążek od biegów i od ręcznego... nie ma co sie pytać tylko wystarczy polegać na własnym guście i wyobraźni, w końcu wnętrze powinno świadczyć o właścicielu :wink:
A co do zegarów to osobiście preferuję kolorowe... tzn z motywem jakimś fajnym :wink:

Pozdro!
89 rok 2.2 GT
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

a ja jestem pewien ze jak Kaszczu opracuje te tarcze i po zapodaniu ledów bedzie kozaczek efekcik :shock: wkoncu mleczna pleksa jest jak biala ale jednak przepuszcza swiatło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Też mi się wydaje że będzie dobrze wyglądać :wink:
89 rok 2.2 GT
Gość

Post autor: Gość »

Jak wiadomo o gustach się nie rozmawia, ale please nie szybcy i wściekli nie perfidny niebieski. Ten kolor każdy teraz pcha do samochodow, jest taki trendy. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

trendy.. nie trendy... mnie to nie obchodzi... jak się komuś podoba to niech sobie zrobi.
Sqad nie przejmuj sie... Ty tym samochodem w końcu nie będziesz jeździł nawet nie musisz na niego patrzeć :wink:
Pozdro!
89 rok 2.2 GT
Gość

Post autor: Gość »

Niby, też prawda. Ale ja tylko sygeruje żeby nie być wszyscy. Nie po to mamy takie samochody aby byc jak wszyscy.
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Sqad pisze:Ja uważam to podświetlenie za nie praktyczne, daje po oczach tak że po godzinie jazdy nocą, zasłaniasz gazetami zegary bo ci się rozmywają.
Zawsze można przyciemnić potencjometrem(tym pod tablicą) :)
Ale nie o to chodzi.Jestem tego samego zdania co Sqad.Kolor jest "przeżarty".Ja mam aluminiową gałkę na drążku biegów z ośmioma diodami,które sobie mogą migać w różnoraki sposób.Mam ją już dość długo więc założyłem sobie do probka.Niestety świecą na niebiesko.
Piszę niestety,ponieważ dziś co drugi samochód świeci na niebiesko :evil:
Nie pozostaje mi nic innego jak zmienić diody na inny kolor.Nie wiem tylko na jaki,żeby nie był pospolity.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

a ja mysle zeby zapodac tez zielone diody badz biale,a zostana takie co beda mi sie podobaly :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Odkąd mam swoje autko kombinuje tak żeby mieć w środku wszystko pomarańczowo - czarne bo to moje ulubione kolory... zastanawiałam się tez nad zielono - czarnym wnętrzem... nie wiem co byłoby lepsze :wink:
Narazie gromadze fundusze... :wink:
89 rok 2.2 GT
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

dodam jeszcze że moja tapicerka itd jest oryginalnie w kolorze bordowym i tez mi sie podoba :wink: Typowy amerykaniec z dywanami w środku :lol:
Najbardziej lubie w jego wnętrzu to że na wakacje nie musiałam brać namiotu bo jak rozłożyłam tylne siedzenia to miałam wygoniej... spokojnie dwie osoby wchodzą, jeszcze mam przyciemnione szyby, to już wogóle pełen luzzzz :lol: heheh
Pozdro!
89 rok 2.2 GT
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Vicky pisze: jeszcze mam przyciemnione szyby, to już wogóle pełen luzzzz :lol: heheh
Pozdro!
a to ciekawe :twisted:
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Vicky pisze:spokojnie dwie osoby wchodzą, jeszcze mam przyciemnione szyby, to już wogóle pełen luzzzz :lol: heheh
Pozdro!
I co żeście robili :twisted:
Rozumiem, że z koleżanką byłaś na wakacjach :wink:
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Pewnie spały.
:D :D :D
(SPALI) :?: :?:
:D :D :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Gość

Post autor: Gość »

Spali czy odpoczywali :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

ja bym stawiał na : Relaxowali się :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

A wy co tacy dociekliwi...?? :wink:
Spałam w somochodzie, a co miałam robić ?? :lol: heheh
Pozdro!
89 rok 2.2 GT
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Vicky pisze:
Spałam w somochodzie, a co miałam robić ?? :
Relaxowac się :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Vicky pisze: Spałam w somochodzie, a co miałam robić ?? :lol:
Jak spałaś sama to nic. (chyba nic) :wink: :D
:D :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”