odcięcie paliwa w 2.0 ?

Wito
Posty: 90
Rejestracja: 2005-01-31 02:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Tczew

odcięcie paliwa w 2.0 ?

Post autor: Wito »

1. Panowie kurcze no nie nie mogę zdzierżyć że mam blokadę jechałem maxx te 178 km/h gdzie jej szukać można to samemu wyłączyć??

2. Chciałbym się dobrać do tylnych świateł bo w 93 roku były przerabiane zgodnie z europejskimi normami i coś tam w środku jakiś syf sie porobił czy jakaś wewnętrzna naklejka sie zdarła i dziwnie świecą kierunki jakbym żęchem jeździł coś musze wiedzieć jakieś śróbki zapadki czy cuś jak zdjąć klosze chociażby do wymiany żarówek na przyszłość.

3. podajcie pare stronek z których można zamówić jakieś świece może różne uszczelki macie jakieś ulubione internetowe sklepy??

dzięki że poświęciliście mi uwagę
2.0 16v 1993r
USA
Awatar użytkownika
leoul
Posty: 167
Rejestracja: 2004-03-27 21:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: leoul »

1. Jaka blokada ???

2. z tylnych świateł odpinasz plastiki u góry śrubokrętem płaskim.... narysowane gdzie przyłożyć.
odkręcasz widoczną śrubkę i odpychasz całą lampę na zewnątrz auta.
Jeśli masz przerabiane lampy, pewnie masz w środku zamontowane odbłyśniki z jakiegoś szajsu. Będzie trzeba rozkleić raczej bo tak przez otwory na żarówki nie dojdziesz do wnętrza.

3. nie wiem.. ja chodzę do sklepu :D
Fester
Wito
Posty: 90
Rejestracja: 2005-01-31 02:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Wito »

chodzi mi o odcięcie paliwa i zapewne jest to elektroniczna sprawa chyba że sie myle...
2.0 16v 1993r
USA
Awatar użytkownika
nikosnikos
Posty: 1022
Rejestracja: 2003-07-15 21:40
Galeria: viewtopic.php?t=5618
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: nikosnikos »

2.0 maja ograniczenie elektroniczne edo 180 km/h- wedlug performance - ale do konca nie wiem jak to jest, bo przeciez gdzieniegdzie episza, ze max 2.0 to 204 km/h. Niech sie ktos od 2.0 wypowie!
Kiedyś był mój... :-(
Obrazek
PROBE II GT 2.5 V6 24V USA Version
Teraz same ople - VECTRA B 2.5 V6 24V CDX 00' i 2.0 16V CD Sport 96' & ASTRA II 1.6 16V 04'
Moje V6 w całej okazałości
GG 2435630
Awatar użytkownika
leoul
Posty: 167
Rejestracja: 2004-03-27 21:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: leoul »

Panowie z silniczkiem 2,0 spowiadać się tutaj czy macie jakieś blokady.
Ja nie słyszałem o takich.

Napisz ile miałeś obr. przy odcięciu i czy przypadkiem nie był to IV bieg :lol:
Fester
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

w 10 letnim aucie nie licz na to że pojedzie Ci max. prędkościa - poza tym 180km/h czy 200km/h to chyba nie jakas duza różnica...

poza tym gdzie się chcesz w Polsce rozbijać przy takich prędkościach :shock: ????
<(k)night rider>

miałem probe :)
Wito
Posty: 90
Rejestracja: 2005-01-31 02:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Wito »

w okolicach 5000 obr/min może mniej musiałem skupić sie na drodze i zdecydowanie był to piąty bieg. i coś mi sie wydaje że ściemniacie że nikt nie wie o co chodzi z tym ogranicznikiem :?: :?:
2.0 16v 1993r
USA
Awatar użytkownika
leoul
Posty: 167
Rejestracja: 2004-03-27 21:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: leoul »

Yaneeck pisze:w 10 letnim aucie nie licz na to że pojedzie Ci max. prędkościa - poza tym 180km/h czy 200km/h to chyba nie jakas duza różnica...

poza tym gdzie się chcesz w Polsce rozbijać przy takich prędkościach :shock: ????
No to ja protestuję.. 10 letnie auto może być w stanie extra fajnym i osiągać max prędkość. i jeszcze naprawdę trzymać seryjne osiągi w przyspieszaniu.

Sportowe auto 180 km/h??, przeciż golfy 1,6 lecą 200 :evil:
Fester
Wito
Posty: 90
Rejestracja: 2005-01-31 02:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Wito »

Dzięki LEOUL bo tą odpowiedzią to mnie Yaneeck rozp.... mój kumpel ma audi 80 1.6 TD 89r. i leci spokojnie 180 i ma zapas a ja mam być wolniejszy od diesla?? dziś ogólnie taki zdołowany cały dzień jestem że zaczołem zasatanawiać się nad golfem vr6 wiec jest już ze mną źle!
2.0 16v 1993r
USA
Gość

Post autor: Gość »

Yaneeck pisze: poza tym gdzie się chcesz w Polsce rozbijać przy takich prędkościach :shock: ????
Warszawa na luzie do tego wystarczy. :twisted:
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Jest blokada,jest :!: :( Ale jeszcze się kiedyś do niej dobiorę :!: A może nie :?: :!: Po co :?: :!: A zobaczę :!: Jak ja ściągnąć?Nie wiem!
p.s.Jak mi się blokada zaczęła włączać przy 180 km/h to jeszcze pod nogą miałem sporo miejsca :!:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Gość

Post autor: Gość »

Kurde to normalnie jestem w szoku :shock: . Strober do roboty to nie może tak być.
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Sqad pisze:Kurde to normalnie jestem w szoku :shock: . Strober do roboty to nie może tak być.
Narazie prędkość mnie nie kusi!Ale jak tylko zacznie to"myk"(czyt.rozbrojenie blokady) i OGIEŃ(czyt.Ile fabryka dała) :!: :twisted:
Kollek coś mi mówił że to kwestia jednego kabelka,ale tak do końca to nie wiem jak to jest :!: :roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

To może jest gdzieś w wersji USA ta blokada :twisted: , bo ja leciałem prawie 200km/h na trasie i nic takiego mnie się nie robiło, a mam EURO.
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

www.performanceprobe.com -> |do it yourself| - |upgrades| - |speed limiter removal|

tylko że to dotyczy 2.2 GL. Nie wiem jak jest w II gen.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
Ivaho
Posty: 316
Rejestracja: 2005-01-20 18:55
Galeria: viewtopic.php?t=6336
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Post autor: Ivaho »

Ja tam moi Probkiem 2.0 16v na trasie wawa- wroclaw gdzies kolo Piotrkowa Trybunalskiego 200km/h wykrecilem. Ogromne było me zdziwienie gdyż tez myślełem ze 180 to jest max.
Probe II 2.0 16V euro, granatowy
Awatar użytkownika
majcher
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-30 09:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: majcher »

leoul pisze:Panowie z silniczkiem 2,0 spowiadać się tutaj czy macie jakieś blokady.
Ja nie słyszałem o takich.

Napisz ile miałeś obr. przy odcięciu i czy przypadkiem nie był to IV bieg :lol:
ee jaka blokada - spokojnie 200 mozna 2.0 wyciągnać - jak miałem miej oleum we łbie to na trójmiejskiej obwodnicy próbowałem
majcher
jest - Mitsubishi Pajero 2.5TD
było - 2.0 SE 1996
Awatar użytkownika
leoul
Posty: 167
Rejestracja: 2004-03-27 21:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: leoul »

W niektórych eclipse również była blokada do 220 km/h

Znalazłem w necie jak się to ściąga.... wystarczy przeciąć jeden rezystor i po sprawie. Sprawdzone już w Polsce i działa.
Wystarczyło poszukać na amerykańskich stronach.
Panowie... do roboty :lol:

Pozdrawiam
Fester
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Yaneeck pisze:w 10 letnim aucie nie licz na to że pojedzie Ci max. prędkościa - poza tym 180km/h czy 200km/h to chyba nie jakas duza różnica...

poza tym gdzie się chcesz w Polsce rozbijać przy takich prędkościach :shock: ????
Skoro pytasz "gdzie?" to ja się rozbiłem przy 200 pod Radomiem. Ale o tym już pisałem http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=3507
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

Wito pisze:Dzięki LEOUL bo tą odpowiedzią to mnie Yaneeck rozp.... mój kumpel ma audi 80 1.6 TD 89r. i leci spokojnie 180 i ma zapas a ja mam być wolniejszy od diesla?? dziś ogólnie taki zdołowany cały dzień jestem że zaczołem zasatanawiać się nad golfem vr6 wiec jest już ze mną źle!

180km/h w prawie 20 letnim audi w dieslu (pewnie jakies 300.000 przebiegu) to naprawde trzeba nie mieć krzty oleju w głowie... powiedz koledze zeby sobie psa ze schroniska przygarnał to bedzie miał dla kogo zyc... pisze to dlatego bo codziennie mozna przeczytac o IDIOTACH którzy w podobnież "sprawnych" i "szybki" wózkach dokonali zywota...

pół biedy jak taki kretyn zabija siebie (w końcu ewolucja zapenia przetrwanie tylko najlepiej dostosowanym), gorzej jeśli wjezdza w kogoś jadacego normalna predkościa... dlatego zero litości dla bezmyslnego piractwa...

Dla amatorów adrenaliny wymyslono wszelkiego rodzaju wyścigi na TORACH lub inne np. 1/4 mili - chcesz sie poscigac - prosze bardzo... mozesz sie wykazac...

teksty typu "mam byc wolniejszy od diesla" nie nadaja sie do zadnego komentarza...


ps. blokade z mózgu postaraj się usunąc - więcej szerokiego spojrzenia na świat i przewidywania konsekwencji pewnych zachowań...

ps2. oczywiscie ze widziałem zadabne - prawie nowe - auta nawet 30 letnie, ale z reguły 10 letnie auto kupuje ktoś kogo nie stac na nic nowszego lub pasjonat danej marki - ten drugi na pewno dba o autko - a ten pierwszy ?????
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
leoul
Posty: 167
Rejestracja: 2004-03-27 21:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: leoul »

Za ostro powiedziane
Auta jeżdżą po 200 i 250 km/h i ludzie żyją.
Jedno to piractwo drogowe i przedstawiciele handlowi a drugie to rozmowa o sportowych autach. Pozostawmy odpowiedzialne używanie aut ich właścicielom. Moje zdanie jest takie, że im więcej mam pod prawą nogą tym rozważniej się z tym obchodze..
Skoro nie przeszkadzają ci różnice w osiągach między dieslem a autem np. probem... to po cholere ci te V6 w aucie ?? ładnie wygląda ??
Fester
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

Yeeneek - chłopie - o czym Ty piszesz? Ja mam 12letnie auto które, jeśli mi droga na to pozwala rozpędzam do 200km/h i nie ma w tym nic z piractwa. Powiem inaczej - jak w niemczech na autostradzie jedziesz >180 to zmykaj na prawy pas, a uwierz mi - oni tam nie tylko jeżdżą samymi nówelaskami.
A właściwie to zgadzam się ze Zbyszkiem (Leoul). Chłopie - co Ty możesz powiedzieć (bez urazy) wyprowadzając swojego probka na spacer raz na kilka dni? Zrób nim 20-30 tysięcy km a wtedy pogadamy...
No chyba że oceniasz samochody innych wedle stanu swojego... :wink: (sorki - ale nie mogłem się powstrzymać :twisted: :twisted: :twisted: )
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Gość

Post autor: Gość »

MiH pisze: A właściwie to zgadzam się ze Zbyszkiem (Leoul).
Leszkiem chyba :D
MiH pisze:(sorki - ale nie mogłem się powstrzymać :twisted: :twisted: :twisted:
Ja też :P
Wito
Posty: 90
Rejestracja: 2005-01-31 02:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Wito »

No dzięki Panowie że bronicie moją chęć rozpędzenia sie bardziej niż do 180/h. tylko to dalej nie rozwiązało mojego problemu jestem ciekaw czy w serwisie forda coś by na to poradzili?
2.0 16v 1993r
USA
Gość

Post autor: Gość »

Rozpędzać się ale z rozsądkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”