Montaż gazu w kujawsko-pomorskim

misiaa22
Posty: 4
Rejestracja: 2005-01-20 00:10

Montaż gazu w kujawsko-pomorskim

Post autor: misiaa22 »

Witam!
Zamierzam założyć instalacje gazową do Probe I 2,2 turbo. Mam pytanie czy zna ktoś dobrych gazowników w kujawsko-pomorskim co mogą założyć "tak aby dobrze chodziło" :) najlepiej byłoby zwykłą instalacje ze względu na cene :) Pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

Ja znam bdb gazownika, naprawil moja instalacje (bo swojego kupilem juz "niby" z gazem ale wogole nie chcialo to chodzic) i teraz smiga nawet bez komputera, no i ostatnio byl LisiuGT i zakladal u niego gaz (tez 2.2 Turbo). Ogolnie to widzialem jak mozna spartaczyc gaz na zwyklym silniku, a na turbodoladowanym to naprawde sprawdz gazola dobrze, albo przemysl czy nie warto byloby bujnac sie do Szczecina, robi to w jeden dzien, też spokojnie tego samego dnia wracasz do domku, tyle ze juz na LPG :)
misiaa22
Posty: 4
Rejestracja: 2005-01-20 00:10

Post autor: misiaa22 »

A mógłbyś podać mi jakieś namiary na tego gazownika u którego zakładałeś?? Najbardziej interesowałby mnie jakiś gazowanik w Bydgoszczy lub okolicach. Z góry dzięki za pomoc
Gość

Post autor: Gość »

Intalacja z oryginalnym wloskim mixerem dedykowanym do silnikow turbodoladowanych, butla toroidalna (montowana w otwor kola zapasowego chyba, ze bedziesz chciala inna) parownik, elekrozawor, centralka, komputer i inne ... typu przewody oraz profesjonalny montaz = 2200PLN Jesli sie zdecydujesz to Ci podam tel. do niego, ale to juz pisz na pw, co bysmy nie smiecili tu za duzo ;)
kacper
Posty: 5
Rejestracja: 2005-10-03 19:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Chelmno

Post autor: kacper »

znam gościa z torunia.mial kiedys probka i jest gazownikiem
mescaleros
Awatar użytkownika
Lisiu
Klubowicz
Posty: 3614
Rejestracja: 2005-04-05 17:40
Samochód: Corvette C4 LT1
Galeria: viewtopic.php?t=6117
Lokalizacja: Sieraków

Post autor: Lisiu »

witam. ja w 100% polecam gazownika o ktorym mówi ( pisze) Simonse. sam u niego zakładałem i jestem zadowolony w 1000%. auto pali mi przy ostrej jezdzie 13 litrów i nie czuje praktycznie róznicy między gazem a benzyną. naprawde czasem warto zrobić troche km więcej ale miec super założony gaz!!!
EX:Probe 2.2 GT red perla
EX: Firebird 3.1 white
EX: W140 Coupe 6.0 black/red perla
Jest: Trans AM 5.0 black w trakcie odbudowy...
waldziu
Posty: 24
Rejestracja: 2005-09-29 21:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: waldziu »

HELLO

Bardzo dobrze zakladaja gazownie w Gnieznie w serwisie forda
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”