Chodzi jak diesel...

Awatar użytkownika
producent13
Posty: 5
Rejestracja: 2005-10-16 13:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Chodzi jak diesel...

Post autor: producent13 »

Stałem się posiadaczem Probe drugiej generacji...kolega mnie namówił na te auto wiec mało o nim wiem. Chodzi jak diesel...(popychacze zaworów), da się to wyregulować, czy trzeba kupić nowe szklanki? Jeśli trzeba kupić to macie rade gdzie, żebym nie zbankrutował? Z góry dziekki i do zobaczenia na zlotach...
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

Witam nowego posiadacza Probaska :lol: :lol:
Mam taką rade poszukaj na forum było to wałkowane wiele razy napewno znajdziesz odpowiedz ta to i inne pytania.
Co do "diesla " to tego raczej nie da sie wyregulowac trzeba po prostu wymienic. Sprawdz poziom oleju jak jest mało to dolej na max ale to nie załatwi problemu na dłuzsza mete.
pozdrawiam
ralph
Rafał 2.0 16V
Awatar użytkownika
producent13
Posty: 5
Rejestracja: 2005-10-16 13:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: producent13 »

Dziekki , doceniam... Tak myślałem, że bedzie trzeba kupić..więc zabieram się do szukania. Olej ma już nowy na maxa...ale to samo...wiesz wstyd...takie rzęchotanie w silniki. Trzymaj się!
Awatar użytkownika
producent13
Posty: 5
Rejestracja: 2005-10-16 13:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: producent13 »

Cholera troche mi glupio...poszperalem na orum i faktycznie problem z tym stukaniem jest w wielu miejscach, dziekki za wyrozumialosc!!!
Zastanawiam sie nad tym silnikiem z USA...mam 93r 2.0l i faktycznie przestalem sie scigac bo to obciach....boje sie ze koszty wzrosna wielokrotnie...tzn moge wydac te 5500 kafli ale czy na tym sie skonczy?(Mam tu na mysli skrzynie i montaz....Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

A i tak sie wypowiem, podstawą w tych silnikach jest rzadki olej, ale to moje zdanie.
Awatar użytkownika
labudin
Posty: 38
Rejestracja: 2005-06-20 20:22
Samochód: brak
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: labudin »

No ja mialem tak kiedyś wstałem rano miałem jechać na uczelnie a tutaj zonk ale naszczescie skończyło się na wymianie oleju i filtra teraz moze troszke jeszcze głośniej chodzi ale bardzo malutko tylko jak stoi. Drugi popychacz mi stuka :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”