problem z elektryka??

Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Anulka popraw tytul tematu wg. zasad.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
ANULKA1980
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-13 13:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ANULKA1980 »

no i nadal auto nie chodzi tak jak potrzeba:(((bylam u naprawde dobrego speca:D najpierw wszystko wskazywalo ze cos jest z kompem nie tak i juz zalatwialam kompa bo mi on powiedzial ze komp min.kosztuje 500zl!!a Ja zalatwilam za 100zl:D ale pozniej do Mnie dzwoni ze to nie komp tylko termostat sie nie otwiera!!!!!!jakis czas temu go wymienilam i bylo to samo z wentylatorami!!no dobra moze nowy tez moze byc zepsuty:/kupilam nastepny i go sprawdzilismy w wodzie no i otwiera sie:D stary termostat tez dzialal jak potrzeba ale wlozylam ten najnowszy:D odpowietrzylam uklad i nadal to samo ledwo ruszy sie wskazowka temp.i zalaczaja sie wentylatory:(((((((((((czujniki podobno dzialaja tak jak powinny ale i tak cos jest w takim razie nie tak:/moze cos jednak byc z tym kompem ze zle czyta sygnaly z czujnika??a jeszcze jedno kolo miarki oleju mam dwa czujniki jeden jest podlaczony a drugi tylko jest wkrecony ale nie ma przy nim zadnej kostki ani urwanych przewodow:/juz chyba nikt nie jest w stanie mi pomoc:((
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Słaby z niego fachowiec. Widać, że naprawia metodą: "Hmm, wydaje mi się, że to może być termostat ale nie chce mi się go wyciągać i sprawdzać w wodzie. Wiem, zadzwonię do właścicielki i powiem, że to termostat to ona na pewno go kupi" Ma chociaż schemat Probe'a? Sprawdź okablowanie między czujnikami temp a kompem. Jak nie masz schematu to podaj mi swój mail. Jeszcze jedno, na który bieg włączają się wentylatory?
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
Maciusss
Posty: 18
Rejestracja: 2006-05-05 20:11
Samochód: Było Probe 2 2,5 95 jest BMW 330D
Galeria: viewtopic.php?t=13126
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciusss »

wymien komputer:D mialem to samo!!Niby komp byl sprawny(tak mowil elektryk)nie mogl do tego dojsc co to moze byc i oddal mi samochod i powiedzial ze to nie wina elektryki.Wiec sam sie za to wziolem i wymienilem kompa i jest wszystko tak jak powinno byc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”