Woda w bagażniku

Awatar użytkownika
Eli
Posty: 1787
Rejestracja: 2005-09-14 23:38
Galeria: viewtopic.php?t=9702
Lokalizacja: Milanówek

Re: Woda w bagażniku

Post autor: Eli »

Akurat przyjechał złoty. Tak wyglada oryginał (trochę zmęczony)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-01-25 20:42 przez Eli, łącznie zmieniany 1 raz.
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: Woda w bagażniku

Post autor: Maxxum »

W LX pewnie taka jest.

Bo w GT mam trochę inną "pokrywkę", jest z pilśni i też wygląda na oryginalną, plus oczywiście te dwa "skrzydełka" po bokach są.
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07 03:41
Samochód: v
Lokalizacja: Łódź

Re: Woda w bagażniku

Post autor: Luna »

Dzięki za foty. Mniej więcej teraz wiem jak to powinno wyglądać. Co do twojego postu to ja też ostatnio swojego nie widziałem, na drugi dzień wyświetlił się u mnie. A co do skrzydełek Maxxum to one są połączone z całą pilśnią?
Taka sytuacja...
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: Woda w bagażniku

Post autor: Maxxum »

Luna pisze:Dzięki za foty. Mniej więcej teraz wiem jak to powinno wyglądać. Co do twojego postu to ja też ostatnio swojego nie widziałem, na drugi dzień wyświetlił się u mnie. A co do skrzydełek Maxxum to one są połączone z całą pilśnią?
Nie - te skrzydełka są osobno, przytwierdzone na plastikowych zawiasikach. Jeden zakrywa komorę z podnośnikiem a drugi komorę ze zbiorniczkiem do spryskiwacza tylnej szyby.
Skrzydełka.jpg
Skrzydełka.jpg (9.92 KiB) Przejrzano 9084 razy
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07 03:41
Samochód: v
Lokalizacja: Łódź

Re: Woda w bagażniku

Post autor: Luna »

No właśnie - te skrzydełka mam na tych plastikach bo sobie sam docinałem z nowych pilśni. I teraz nie wiem czy faktycznie byla różnica między lx, a gt jesli chodzi o te plyty.
Taka sytuacja...
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”